Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt akartad, nem?
apám micsoda forgalom

Na átjöttek a busások is
Sziasztok xx tulajok
Hollo itt laksz a szomszédba,gyere hallgasd meg az enyémet!
Db killer-el és nélküle!
A kedvedért felébresztem
egyébként reális.....
kösz, jelentkezem!
Én azt mondom számít!
Ahogy xenon is!
Bőven meghallani egy motort!
Volt már hogy a MAN-nal mentem (többek szerint halkabb belül mint egy személyautó) és csak a hangra figyeltem fel,érkezik valami!
35ezer csak a magasito kormany nèlkül. Kormany meg honda hornet. Ezen a szamon tudsz hivni mèg van harom garnitura 06206675853
Nahát egy busás
Azért a végdobtól olyan óriási nyomaték veszteség nem lesz!

és valamennyit számít,főleg ha nem őrült tempóban közelítesz...
Szia Milka1!

Tényleg olyan sokat számít a nyitott dob észrevétel szempontjából? Régóta gondolkodom ezen, érdekelne a véleményed.
Eddig nem cseréltem le a gyáriakat, mert sajnálnám a nyomaték veszteséget az alsó tartományban, meg ezek a mai autók úgy le vannak szigetelve, hogy egy atom robbanást se hallanak meg bennünk szerintem.
Hol lehet beszerezni és mennyi pénz?
pedig szépek azok is
Valószínűnek tartom,nem menne át a vizsgán!
A yosimurak nem tudom hany decibelesek de nem voltak tul hangosak. Szep hangja volt. Csak a gyari külsöre jobban tetszik.
12-en kiderül. Akkor rakom össze utana tudom beinditani.
Amit a nyitott dobokba szoktunk betenni,hogy ne legyen hangos!
Az enyém simán tudja az Eus 82-decibelt!
Magyarul mehetek vele mindenhova külföldre is ha bent van!
hangtompító ----- db killer
elvileg nyomatékosabb lesz,de a hangélmény elvesztése miatt nem biztos,hogy tetszeni fog
Nem tudom milyen a gyari dobbal. Ha temfog tetszeni vissza teszem a sportot. Addig nem adom el mig ez ki nem derül
Killer? Az mi?
Pedig fog!
Nem fognak még annyira sem észre venni!
A nyitott dobnál csak egy jobb van,ha nincs dob!
Egyébként miért nem teszed bele a killert?
Levettem a yosimura dobokat a mocirol. Vettem rá gyárit. majd meglátom milyen lesz a hangja, és a teljesítménye rossz irányban nem változik akkor eladom a sport dobokat dobokat
hali. xx re való. ha nem pályán mész huzamosan akkor sokkal kényelmesebb.
ne gondolkozz sokat. ha nem repesztesz 200+ az autópályán a túrakormány ez alatt mindenben jobb !!

Persze akinek nincs az azt mondja nem is jó...