Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én este kimegyek a szomszéd műhelybe és megnézem mert én is vettem a télen szűrőt. Fejből nem emlékszem a márkára csak arra hogy hozzávetőleg 8000 Ft volt de ebben sem vagyok biztos. Az tuti hogy a szűrő egy a méretéhez képest felháborítóan nagy dobozban jött :-)
http://www.knfilters.com/searc...

Ez sportlégszűrő? Nem szeretnék sportlégszűrőt egyébként, csak ezt találtam hirtelen ami K&N.. Ti mit használtok?
pontosan
nézőpont kérdése én tavaly 15.000-et mentem a malaccal szóval nekem volt egy olaj cserém év közben is :-.) De bárcsak lehetne évente 2 olaj csere mert akkor az azt jelenti hogy egész évben lehet motorozni és még telik is az olajra meg minden egyébre ami fogy
mi is így csináljuk
na ma meg is vettem a motul 7100 -as olajat a mociba. meg mondták hogy a gyár 12000-es szerviz intervallumot ad a mocihoz, vagy persze 1 év. ugyhogy 1 évet gyugodtan végi lehet motorozni
látod, akkor Te emelhetsz bármennyit...
azért bátorkodtam kevesebbet mondani mert kicsit több km van benne.
Remélem beválik neked is. Ha ilyet kerestél jó vétel volt, sejtem melyik az

én is nézegettem más típusokat ott 20-30% emelkedés van...

akkor árat emelek igaz nem is hirdetem
Rendben, akkor megnyugodtam

Köszönöm szépen!
Sztem egyikünknek sem jutott eszébe élcelődni rajtad, csak az indokolatlan piaci helyzetre kaptuk fel a fejünket... Ha most ilyen a piac, hát ilyen... Neked gratula az új géphez és használd egészséggel
Igen!
Rendben értem, csak úgy éreztem, hogy ércelődtök ezen, hogy milyen hülye voltam hogy ennyit kiadtam egy XX-ért

A piacon én is elképedek sokszor...például: a volt Fazerem 5 éve vettem 930-ért, 1 hónapja meg mikor eladtam 900-at kaptam érte, igaz költöttem rá extrákat kb. 200-ért, de azokat nem nézve akkor is kb irreális ami van a piacon
Sajna ez van mikor nem megy az új gépek piaca, Honda kereskedésben mikor néztük a VFR-t, monda az eladó hogy nem sokan vesznek 4 milla feletti gépeket, mert annyira felszöktek az árak újban is


Amilyen patent az xx-ed és ahogy fel van szerelve, karban van tartva a mostani árak mellett sztem inkább 1,6M
Nem kell ezen fennakadni, most ilyenek az árak... Olyan mint az ingatlan, egyszer fenn, egyszer lenn... Csak a motorpiacnak sztem nem indokolt ez az áremelkedés... de érdekes módon a használtautó árak is emelkednek... Az ingatlanokat értem, a használt autókat/motorokat nem.
Köszönöm szépen.
Annyi 3.9.
Ennyi az ara nem vetted dràgàn.. a kereskedés nem lehúzàs a te dontesed volt.hogy veszed .. ez kellett megvetted jo allapotu ez a lenyeg.
Olajbol 4 liter eleg lessz ugye a vasba?
Aaaaz most látom másik accomal voltam bejelentkezve, utálom az okos telefonokat!
Köszönöm!
Mindegy mennyiért vetted, az általa okozott örömök és boldog pillanatok a lényeg! Sok élményt kívánok vele!
To all...

Látom kár volt leírnom, hogy mennyiért vettem...ezen fennakadni ?!

Ez van ! Tudom hogy nem kevés érte, de hát kereskedésben vettem, ahol köztudottan lehúzzák az embert én is fintorogtam először... de kelett

Nekem ilyen színben és évjáratban kellett, punktum ez van. Nem fogok bele halni, jah meg amúgy is hosszabb távra veszem, nem 2-3 évig, szóval nekem megfelel majd sztem

Jah, meg akkor már nem is említem, hogy felesben (tesómmal) még egy 1.2-es VFR is jön a házhoz, na az akkor mekkora lehúzás újonnan, mi?
látod elkelnek ... 1.4 ért 2006-os

sztem 1.3mat én is kanék a 2007-es ért

alább úgyse adnám, inkább megtartom Europai nagy utakra ,túrázónak..

Itthonra lehet Zizi vagy busa mellé