Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

. bevált
200 felett már nem az igazi, de ezt nem is arra csinálták...
Mint az állat
szeles már olyankor
Akkor az lehet a gond, hogy 240 felett nem nagyon közlekedem
nem járunk mi ekkora sebességgel
Pedig 250-felett tud meglepetést okozni,ahogy az is ha nincs szelepsapka a szelepen!
Boldog karacsonyt mindenkinek!
Én a görög túra előtt 1 nappal kaptam szöget, hátsó gumi le, megfoltoz... akkor ébredtem rá, hogy nincs centirozva, azóta sincs... mégsincs vele semmi probléma...
Hello! Én féktisztítóval szoktam csinálni.
Boldog, békés karácsonyt kívánok! Minden aszfaltkoptató zsiványnak és kedves családjának!
Boldog Karácsonyt
Békés Boldog Ünnepeket kívánok!
Békés boldog karácsonyt fiúk !
Hol vagytok ,szereltek? Xx kizárt
Féktisztító oldja!
Legalábbis nekem azzal sikerült!
hajszárítózd meg..
Tippet kérek.

Tegnap letakarítottam a felniket de az istenért sem hozta le a brigéciol a régi súlyok utáni ragasztó maradékot. Gondoltam hogy valami sniccer szerű dologgal vakarom le de lebeszéltem magam róla mert nem akarom a felnit rommá karcolni és akármilyen óvatos vagyok ez durván benne van a pakliban. Valami higítóra gondoltam vagy ahhoz hasonlóra pl mondjuk köröm lakk lemosóra az még talán akad valahol otthon. Van esetleg valami jó tippetek rá mi viszi a legkönnyebben úgy hogy közben a felnit nem bántja. Van rajta jó pár mivel szerintem erre nem volt gondja az előző gazdának így legalább 2-3-4 átsúlyozásból visszamaradt ragasztó van a felnin. Ha már kint van akkor leszedném róla ezeket.
Basszus már annyira unatkozom a munkahelyemen hogy már ott tartok hogy rendet raktam az asztalomon. Ez szánalmas
Ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóó!
https://www.facebook.com/Erdel...
Mi e a szar felület??????????
Már hívom is az illetékest!
Tokeletes valogatas. En is ezt tettem fel.
Nem tudom én látom ebben az új designében a lehetőséget. Némi átalakítással kifejezetten használható lesz/lehet. Persze ehhez értelmes véleményekre van szükség nem pedig arra ami tegnap az üzenőfal nevű topikban zajlott dél előtt.