Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az egy dolog mennyiért hirdetnek,és egy másik,hogy mennyért kel el!
Ahogy elnézem a piacot, ha most hírdetnék + 60%
....és milyen patent állapotban :)
túrakormány nélkül kényelmetlen... nekem és milkának is Lsl befogó van :) sőt Bogyónak is
így már majdnem olyan mint a fazer


Jobb ,hogy nem vetted meg az enyém, most itt pityeregnék ,hogy oda a motorom és kezdhetnék megint egy átalakításba ,
Én kereskedésből vettem, de sokat nem lehetett alkudni belőle sajna Ezt azt az árban azért elintéznek helyettem, meg legalább nem kell vennem topcase dobozt meg konzolt
Magánkézből biztos vannak olcsóbban, de sajna a kiszemelt évjárat-szín variáns nem igen elterjedt. (kétszínű szürke)

Első ráülésre nem volt rossz, bár gondolom hosszabb távon fog a csutka kormány majd kényelmetlen lenni (Fazer után biztos) főleg hogy nem vagyok űber magas a 175cm-mel
Így a túrakormányosítás nemsokára szerintem majd esedékes lesz...csak nézegetve a LSL kormány kiemelőket....hát ....még meglátom mennyire lesz kényelmetlen
F2 pont ezen gondolkoztam tegnap este mikor az árakat olvasta. Én is hozzávetőleg 800-ért vettem a malacot (azért nem tudok pontos számot mondani mert beadtam két rendszámos robogót így az ár nem stabil) De 2 rendszámos robogóért meg 400EFt-ért frissen vizsgázva regadózva rendszámozva házhoz hozták a malacot.
Én csak ámulok, hogy milyen magas használt motor árak lettek, pedig meg sem mozdult a piac...

Örömmel látom milyen összegekért mennek, annál jobban értékelem milyen jó áron vettem az enyémet...
Köszi nézem!
Mészi készül a 3. Xx-re
zsu.hu-n is nézd meg a kínálatot lánc ügyben :) ott is van kedvezményem
szeretem a Hondát már a második XX.... közben minden évben volt más hayabusa ,fzs1000

de ismét Xx lett ahol már 5. évet kezdjük meg
Annyira el akartam adni,hogy meg sem hirdettem . pedig kedvem is lenne egy zzr1400 vagy hayabusa vásárlásra.. De jobb ha ez marad ,majd ha nem bírok magammal,veszek mellé egyet
én annyit tudok,hogy 31e km van a második láncszettemben amit még az első tulaj rakatott fel a Hondánál DID.. és tökéletes még.
nyilván a kiméletes használat eredménye
Olvasd át még egyszer eme írásod,és kapsz pár percet a módosításra!
Nos most én kérdeznék,kérnék segítséget!
Láncot kéne cseréljek a vason. Én ez eddig DID-láncot használtam,minden motoromon! De a rossz nyelvek szerit a JT-lánc az már jobb mint a DID.Igaz ez? Használt már valaki JT láncot? Az RK-ról tudom hogy nem egy rossz minőség,de azt még veri a DID!
jó motor a fazer :) sok tekintetben talán jobb is . Csak mégsem ilyen, meg az erő
akkor sikerült hasonlót venni mint az enyém
A fazer-edet eladad? Az eggyik motoros cimbinek olyan van es mentem vele es nagyon kezelhetö es jo moci. Olyanon is gondolkoztam en is csak közbe jött ez a honda.
Az franko. Sok sikert hozza.
Az ára lényegtelen (1.4M)
32.8eKm, itthoni, első tulajtól, minden papírral, könyvekkel, kulcsokkal, stb... Kisebb esztétikai hibák vannak, de cserébe nem kell szinte semmit vennem rá, legalább is úgy néz ki eddig
Az enyémben még annyi sincs.
Ha szabad erdeklödni zoli akkor mennyiert vetted a gepet? Mennyi benneva kilometer? Ithoni a gep?.
Akkor ebbe is az lehet. Nem tudtam en nem vagyok nagy szerelö. Sajna gepkonyvem nincs.
nincs gépkönyved?