Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

régi tévhit hogy csak a rozsaszín az alubarát
van kék zöld sárga is! G12 asszem
2006-osat
Nem tudom, ki milyen hűtőfolyadékot rak a gépébe, de nálam simán bevált a Motul Motocool Expert (neon zöld). Nem az első gép amibe rakom, és a családban többször ezt használják...sosem trutymósodott be, és teljesen jó volt.

Vagy van valakinek erre egy tuti biztos hűtőlé típus ami nagyon ajánlott?
En ma sokat agyaltam es szerintem en a motul 7100-at veszem bele. A hütö vizetek nektek milyen szinü a mociba??? Mert en neztem ma az enyembe es zöld szinü, de ilyet meg nrm lattam, nem a rozsaszinünek kellene benne leni?? Az az aluminiumbarat.
Zoleyx te milyen evjaratu mocit vettel.
Egy xx-es taliba en is szivesen bene lennek.
na szépen lassan összejön egy kellően bőséges csapat ahhoz hogy érdemes legyen megpedzeni egy XX-es találkozót valahol a szezon alatt.
Jah értem akkor nem szóltam
Ha minden okés vele akkor elég jó ár érte a 950k.

Ma én is befizettem egy XX-re, szóval már alig várom hogy elhozzam jövő hétvégén

Az olaj téma nálam is aktuális, mert a teljes szerviz nálam is esedékes lesz...a szezon kezdet miatt amúgy is....meg a vétel miatt is, mert mindig ha vettem motort az volt az első, hogy minden le lett cserélve (olaj, szűrők, hűtővíz)
Fuchs meg Motul között gondolkodom, a Repsol nem tudom nekem nem szimpatikus... lehet hogy csak gyér repsol lánc sray tapasztalata után nem favorizálom
88000 km :) makulátlan :)
Köszike!
209157653
egyébként ha dzsuvás az olaj az a jobb.... egyszerű ám lebegteti a retket(ha van) és nem lerakodik,cserekor kijön..
az jó olaj főleg,hogy szintetikus észter :)
Tibi! küldenél egy telszámot? Köszike!
Koszonom szepen. Hát biztos nem raknak bele ilyen gazdadagos olajat. En is motult akarok csak nem tudtam higy melyik kellene.
Utcára bármi jó,ami nem Tesco gazdaságos minőség! Ennyi!
igaz az enyémben álltalam csak repsol járt. Tavaly vásárlás után cseréltem rögtön. és most vettem le. Szintet tartotta dzsuvás nem volt egyáltalán. Olaj sár nem volt a motorba mert a szelethézag ellenőrzés miatt le lett véve a teteje a blokknak. De tavaly szerencsére egy bő 10.000 kilométert beleraktam a paripába. Szóval egy olaj csere periódust biztos raktam a gépbe
Egyszerű!
A gyári adat 10W.40 fél szintetikus!
Utcára innentől bár mi jó ami ezt tudja!
Ha lehet azért a Tesco gazdaságost kerüld!
Én Motul 7100 10W-40-et használok!
Nem ezt a mocitb vettem meg ami linken van. Nekem sikerült eggyet kifogni a banki lefoglalt telepe kecson es nagyon jutanyos áron megvenni. 950000 ezerert lictaltam ra es el is fogadtak. Csak egy aksit kell bele vennem es lekelett müszakiztatnom. Amugy teljesen jo a gep.
és hány olajat próbáltál eddig? Mert nem olyan rég van meg neked....

a castrol és a repsol az alja, de bajt nem csinál.
Valentin napi ajándék lesz
én repsollal járok semmi bajom nem volt vele
Én használtam Repsolt, szerintem nem a legjobb...Egyenlőre a Motul jött be. Évente cserélem az olajat szezon elején, a szezonként megtett km-től függetlenül, mivel téli állás során és a szezon alatti levegőével való érintkezés során az olaj is hajlamos megkötni valamennyi párát. Ez hosszú távon nem az igazi...Mondjon bárki bármit, én ebben hiszek.
Gratula hozzá, sok balesetmentes km-t !
Ha meg kérdezhetem, ez az a motor ami a linken szerepel ? http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-5531478
Más:
Jövő hét Szombattól én is belépek az XX-esek közé