Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet hülyeséget mondok de én mindig azt számolom mennyit tekerek. 1 egységet tekerek jobb oldalt 1-et bal oldalt és ezt játszom addig míg nem lesz jó a láncfeszesség. Nem szoktam a jelölésekkel foglalkozni. Az meg hogy mi az egység az csak nézőpont kérdése.
Imádkozva!
Egyébként egyszerű! Vannak rovátkák! De ha az már nem látható,akkor tolómérő!
A láncfeszesség beállítása után az egyenesfutást hogy szoktátok pontosan beállítani?
Ne add el!
Nos! Élősszőr is! XX-et 2005-ig gyártottak! Forgalomba helyezés lehet 2007-es! A kilométer órát oda állítom,ahova szeretnéd! Gyanúsan kevés a kilométer! Hányadik tulaj? Mindenesetre az is gyanús hogy 18-ezer van benne,és nem a gyári,gumi,illetve lánc van rajta! De lehet rosszul látom! Azt viszont tisztán látom,hogy a plexit lecserélték rajta! amúgy korhű a masina! Fekete a blokk,a váz! A matricák is a fényezésben. De van egy gyanúm hogy ez külföldről lett behozva! De nem elég részletes a kép hozzá,hogy ezt megállapítsam hogy honnan!
Valóban nagyon régóta árulják és magasabbról is indult az ára.
A többiek által felsoroltakat nézd át és ha összességében rendben vannak a dolgok, akkor vágj bele, így képről nagyon szépnek tűnik.
A km akár valós is lehet, én is hasonló km állással vettem ennél régebbit (és tuti, hogy nem volt tekergetve).
Az... De hát nem lehet veled bírni
Te Fefe
Mindenki azt mondja ne adjam el .... Tiszta hülye vagyok

Nekem mindig elégedett vásárlóim vannak...
nincs aggasztó rajta? na ne viccelj már! A 97es karburátoros idomzata van rajta! Csak a tank a gyári, HA! Gumik szemét ha ez 1 misi ,akkor
az enyém 2 milla !

Ez aztán jó bolt volt. A km óra eredeti egyáltalán? De jó mert 17-et mutat ,igaz úgy,hogy még a rá vásárolt 20 éves idom is törött.. ez aztán karbantartott remek darab . Még a helyreállítás is igénytelen.

Na ilyen motort soha...

Még valami! Ha motort vásároltok figyeljetek oda, HA FORGALOMBÓL IDEIGLENESEN KI VAN VONVA ÉS IGY KERÜL HOZZÁTOK TI FIZETITEK AZ EGÉSZ ÉVI TELJESÍTMÉNY ADÓT.
alapból ugye január 1 jén a bejegyzett tulajdonos fizet( ha forgalomban van).. Ellenkező esetben a forgalomba helyeződés napjáni tulajdonosé az évi adókötelezettség.
Igen,ez. Enyhén sérült kicsit tulzás,semmi aggasztó nincs rajta.
Aham értem, nézegettem már jó ideje az XX-eket (mikor még nem is gondoltam a fazer eladására), főként a milla fölöttieket, és lehet hoogy rémlik melyiket vette..
1.05 millás, enyhén sérült volt az amit megvett?
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_YW3rcd-ER0J:www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_efi-9544635+&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
Tanúsíthatom
Az enyem serulesmentes masodik tulaj.hondanal is regisztraltan . Koltsegmentes!!. Fazer ulespozicioval lsl kormanybefogo es hornet kormany segitsegevel. Gyari is megvan. Vezetett szervizkony. Gepkonyv majdnem uj angel gumik. Doboztarto konzolok. Nem is arulom sehol. Egy olajcsere es indul a szezon. Negyezer km van az uj gyertyakban es a szelep ellenorzesben. Mf motors.kivetkezo huzezerig semmi koltseg.
Ismerősöm épp most vett egy ugyan ilyet,nagyon jól árasítva. :) Banktól vissza vett motor volt,első gazdás,még a gyári gumival. Eddig tetszik neki..:) Abban is majdnem ennyi a km!
Köszi az eddigi válaszokat!

Majd valamelyik nap felhívom, hogy mit lehet tudni róla, mi a története...aztán lehet meglesem (úgyis ott Pesten lesz dolgom, egy próbát lehet megér) és figyelek a jelekre

ogreg: Sajna a szerelő elkísérése nem igazán megoldható, mert mikor Pesten leszek, előtte már hosszabb időt ott fogok tölteni, és kétlem hogy a városba egész nap kísérgetni fog
Nekem nem is a 18eKm miatt tetszett meg, hanem mert aránylag fiatal és nagyjából gyári, kinézetre is úgy néz ki rendben van...de az hogy új akksi és hátsó gumi kell rá, meg vizsga... ezen kicsit elbizonytalanodtam

btibor: 3 éve??! huhhhh....ha ez igaz akkor gondolom megvan az oka, hogy szkeptikus legyek vele szemben
Köszi az ajánlatot, ha nem jönnek be a kiszemeltek, akkor lehet jelentkezem
ha nem fáj ,hogy 55e km van benne.. nekem is van egy 2007-es :)
kb 3 éve árulják....
Lehet , hogy tényleges a km! Én majd 30 éves blokkhibás Hondát vettem alkatrésznek 29000 km-el, a féktárcsák, fékbetétek markolatok , idomok állapota , lábtartó kopottsága és egy csomó dolog miatt ,nagy valószínűséggel ennyi is van benne. De szerelővel menj!
Igen gyártottak... A hírdetés alapján ez egy külföldről behozott gép, a 18e km valószínűleg kamu, de pl a féktárcsák, nyakcsapágy, lánc állapota stb. árulkodóak lehetnek. El kell menni, meg kell nézni, ha láthatóan szép állapotú, korrekt motorikusan akkor majdnem mindegy mennyi van benne... Ennyi km-nél egy csavarfej sem lehet megkopott, mert nem indokolt a blokk szétszedése...
Nagyok fognak majd igazán okosat mondani. nekem csak 2 dolog tűnt fel a hirdetés kapcsán
1.: 18.000 kilométer egy túrázásra optimalizált géptől feltűnően kevés.
2.: 2007-es gyártású ... Gyártották egyáltalán az XX-et még akkor ? Nem tudom ezért kérdem.

Amúgy szép motor bár kissé feltűnően szép. Meg kell nézni, hónod alá csapni egy szerelőt elmenni és ha nem hall ki belőle semmit akkor azért megvehető masina.
Üdv Mindenkinek!
Nem szoktam ilyet kérdezni, de XX vásárlást terveznék, és érdekelne hogy nem tud az alább hirdetett motorról valaki valamit?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-5531478
Ez el lett baszva és kész!
Gondolom úgy vannak vele,vagy megszoksz,vagy megszöksz!
Többen,mint én is szökök!
Ha épp eszembe jut (mert ugye értesítést még indig nem kapok hozzászólásról) akkor benézek,oszt ennyi!
Majd ha figyelembe veszik az itt lévő tagok,regisztrált emberek,motorosok észrevételeit,kéréseit,és tesznek is ez ügyben,akkor majd megint aktív,rendszeres tagja leszek a fórumnak!
Az oké hogy máshol se jobb a helyzet! De ebbe a sorba miért kellett a Sportmotornak beállnia?
No meg valljuk be őszintén,pár éve a Facebook elég nagy konkurencia lett minden weboldalnak! Minden szempontból!