Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vaslovasoknál is van forgalom
Én a melóban nyitva tartom az oldalt megcsillagoztam a topikokat aztán látom ha új sor van mert változik a név. Amúgy az értesítés nekem is eléggé hiányzik. Sajnos nem ismerek más normális közösséggel rendelkező oldalt ahol hasonló rendszer futna mint itt régen. A motorrevü oldalán a fórumba 2-3 hetente írnak valamit és máshol sem jobb a helyzet. :-(
Én se!
Ha az a céljuk hogy elpártoljanak innen az emberek,akkor jó úton haladnak!
Nézegettem a régebben pörgő topikokat,mára már siralmas!
Ezt köszönd a Sportmotor szerkesztőinek,tulajdonosainak!
Nagyon gáz lett az oldal!
Nem kapok értesítést a hozzászólásról,stb.
Igy van. Bocs. Orkeny Euroring
Hát én nem is tudom. Ugyan szar hogy nincs értesítés és a dizájn még mindig kissé steril de sok trollt kivágtak a bánatba ami szerintem egész pozitív.
Igen. Kb akkor néztem fórumot utóljára mikor ezt irtam neked. Nem értem miért jó ez nekik...
Nekem ugyan nincs semmim sem de remélem te jobban megúsztad mert a az alkatrész listádat olvasva perecelésre gondolok.
Csao!
Érdeklődnék hogy valakinek van e esetleg a következő alkatrészekből raktáron : teleszkópszár (csak a cső) , fejidom , elsősárvédő , jobb oldali első lábtartó , bal oldalidom , plexi válaszokat előre is köszönöm !
Lehet igazad van de jelenleg senki sincs a látóhatáron. Ez pedig elég szomorú
Te nincs neked csajod?


Lehet kellene
Helyzet jelentés:

Véghajrába értem a téli nagy szervizzel. Kerekek átgumizva. Kontakt hiba megkerült. Index helyrepofozva felnicsíkok fent vannak (Mondjuk a hogyan kérdést inkább ne feszegessük) De a lényeges dolgok.

Nem kellett szelep hézagot állítani mert jó volt. Mondjuk koránt sem volt még itt az ideje de ha már úgy is olaj cserés a gép meg amúgy is szét van szedve akkor már nagy kunszt szétszedni.
Vezérmű lánccal semmi gond nincs. Leszedtünk mindent róla ami zöröghet majd elindítottuk és úgy már semmi hangja ne volt. Valamelyik csavar vagy más hasonló esztétikai elem rezonálhatott fel adott fordulatnál az okozgatta a gondot (Tipp alapján a műszerfal volt abban több laza csavar is előkerült.)
Első telók. Jelentem a lágyság oka megkerült. Ugyanis a szárakban amolyan 3-4 órája levegőn lévő de frissen sült kolbászzsír állagú olaj volt abból sem túl sok. Szóval a cseréje vélhetően pozitívan fog jelentkezni.
Továbbá egy fél literes bögrényi olaj sarat vakartam le a motorról szóval még a súlycsökkentés érdekében is dolgoztam valamennyit.
Fent vannak az új fékkarok is amit köszönök szépen mert valamelyikőtök E-bay-es keresése után rendeltem meg. Frankón illik a helyére.
A hűtő csere sem esedékes ugyanis szétszedés után kiderült hogy nem sufni javítás látszódott rajta hanem elkezdte ledobni a festéket és alatta egy fehéres régi ragasztóhoz hasonló réteg maradt. (Letakarítás és újrafestés után kifejezetten szépen néz ki.)
Az elálló hátsó lámpa mítosza is megdőlt. Nem a lámpa kezdett el bedőlni hanem volt egy extra lemez a farokidom alatt ami szerintem az oldal tartó dobozok biztos rögzítése miatt került be (szerintem feleslegesen) ez emelte meg a farokidomot. Mivel nem terveztem hogy visszarakom a doboz tartó rendszert (Csak ha több napra indulok) így ezt is kiszedtem, így minden rendben.

A visszamaradt dolgok. Felöltöztetni a gépet, olajat lecserélni, hátsó rugó előfeszítésén tekerni, még egy picit mosni és kész is. Már csak jó idő kéne.
Az Euroring van Dabason nem ? vagy legalábbis mellette. Én mondjuk idén elpályázok megnézni a Pannónia ringet. Fel nem hiszem hogy megyek a pályára csak megnézem.
Öreg hiba!
Aha! Bár ennyi erővel az Euroing is lehet!
En még nem is voltam pàlyàn
Az Kakucs lesz.
Dabason milyen pálya van?
Én Dabasra pályázok igaz csak a gyereknap ürügyén remélem idén is lesz. Oda biztos megyek
Kakucs Ring valaki? Na jo. Vicc volt! Azert tavasszal aktualis lenne kozos erovel lekoptatni a teli reteget!
Ok
Nem rossz az ötlet,de szerintem várjuk meg míg jobb idő lesz!
Te nekem elmaradásom van feléd.... ha még kell
elöbb megyek mint a galambok :)