Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyémben már ezek belekerültek sőt én már múlt pénteken fordultam is vele egy karikát. Úgy szálltam le a masináról mint egy darab megfagyott kutyaszar. De akkor is jól esett menni egy picit :-)
nem kellene... a generátor dekli sérült vagy csak tükröződés? de nem érdemes sokat agyalni itt gép elött

ha szürkét akarsz, kevés óraállással menj el nézd meg, és ha frankó vedd meg

ha meg jó a fekete is valós km-rel sérülésmentesen, amikre garanciát vállalok!( még el sem dőlt soha) az összes karbantartási költség számláival gépkönyvel szervízkönyvel sztem makulátlan állapotban akkor itt van egy biztos darab Annyira eladó ,hogy az olaj ,olajszűrő és a dot 5.1 olaj itt sorakozik a lakásban várva a tavaszi indulást
Nekem azon a részen nincs egyetlen kábel sem. Csak a hűtőnek van egyetlen csatlakozója arra. Bár ugye nekem minden kötés és hasonló kábelezés a lámpában van meg a farokidom végében szóval valószínűleg a kábelek elhelyezése nagyon más mint az XX-en


na de csak 18.000.- van benne... ez kell a magyar embernek
Ez nekem sem rémlik így az enyémen, jogos észrevételnek tűnik.
A kormánysúly nekem is feltűnt...érdekes

Viszont a bal oldalon, a generátor feletti kiömlőnél látni valami kábeleket, szerintem azoknak nem kellene normál esetben ott lenniük, vagy?
kép: http://www.kephost.com/image/cA6d
Na azt meg kifejezetten nem ajánlják kezdőknek...
utánfutóból is egy van
Mondtam én neked, egy motor - egy autó nem az igazi... mindneből több kell
Háááááááááááááááát nem tudom meg engedjük vagy se!
érdekesség képen a kormányvég súlyok is feketék...ami nem baj persze,de miért is?

Szép darab, de alaposan meg kell nézni..
semmi baj vele
Mi baj ezzel ? Két hétíg takarítottam mindent brigóval fogkefével meg köröm kefével. Most már szép tiszta (nem kell izgulni nem dobtam vissza a fogkefét a fogmosós pohárba miután elkészültem
most cseréltem láncot most betekertem tövig és onnan kezdtem kitekerni szóval most tuti jó. Legalábbis szerintem. (kitakarítottam mindent ott is fogkefével szóval...)
az fasza, de ha eleve szar volt megint az lesz
2006 ig...
Hát eddig mindenki lebeszélt! Szerelők, barátok. Még az egyik eladó is,hogy volt Xx-e szerinte nem éri meg átülni....

Ok nem adom el ,nem cserélem le, de mellé vehetek egyet nem?
na találtam egy fotót arról az izéről
http://www.sportmotor.hu/foto/...
Ott van a vázon lévő karbon matrica felett a tank élére rakva (Tudom gagyi kissé a karbon matrica nem én raktam oda de ha már ott van nekem nem bántja a szemem.)
nem feltétlenül értem a kérdést. Nálam csak két dolog van ami stabilan érintkezik a tankkal. az egyik a villanyaknál a gumi ágyazat amibe a tank eleje van a másik meg a két nagy csavar ami az ülés elejénél van a többi lazán mozgásképesen csatlakozik a tankhoz (Benzin cső AC pumpa betáp vezeték ezek mind mozgásképesek vagy a benzin vissza szálló vezetéke)
Én úgy gondoltam hogy nem kopik ki nálam a kaszni műanyagja mint esetleg az XX-eknél hozzá érhet a tankhoz mert olyan effektív nincs az enyémen
Az nem fordulhat elő, hogy valami a "billegés", vagy haladásnál a rázkódás miatt elkopik, olyan aminek nem kellene?
De igen igazad van Gumi nem szivacs. A bajom csak az hogy nem szívesen ragasztom rá a vázra a gumit a tankra meg nem is tudom mert ott pont illesztési perem van. Mondjuk az is igaz ha nem lesz ilyen senkinél sem elfekvőben akkor sem dől össze a világ mert eddig sem volt meg. Kicsitt billegett a tank de akkor meg mi van. Nekem nem eszi ki a kaszni műanyagját ha mozog a tank :-)
Az a szivacs szerű izé,az nem gumi? Be ballagsz mondjuk OBI-ba,és veszel ömtapadósat.
Jah jut eszembe nekem is van egy nyavalyám. Talán tud valaki segíteni? Mint kiderült kissé hiányos a tank a motoromon. Semmi különös baja nincsen csak gondolom a korábbi szétszedésekkor elhagyott egy két olyan szivacs szerű izét ami a tank peremére szokás rátenni a billegés meg az összekoccanás elkerülése végett. Ha valakinek van elfekvőben 1 darab olyanja már azt is megköszönném amúgy nem tudom mennyi való rá nekem csak 1 darab volt.
Sajnos így némileg tud billegni a tank a vázon. Eddig amúgy fel sem tűnt de ha van lehetőségem hiánytalanná tenni akkor meg is teszem.
Ezeket csináltam én is, csak arra gondoltam hátha van valami extra profi trükk/taktika/bavált gyakorlat