Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kari.35

Ez az
Egy kozelebbi kep
Igy naz ki
Rajta volt a motoronon de en szezonban napi 200km et megyek autopalyan. Es ott jobb a gyari.
legalább bevált neked !

Kár hogy 5 sebességes és nem elég fickós
igen alu, igényes szép munka !
Hali. Nekem van ha kell. Oda tudom adni kormannyal egyutt.
És milyen jól tettem!
Aham értem.
Az eléggé jó ár lenne érte És az a kormánybefogó is akkor aluból van?
Nem lenne rossz na... főleg ha nem kellene bovdeneket meg kuplungcsövet cserélni
Óriási

Hát nekünk túrakormánnyal hasonló az üléspoziciónk mint neked!! Te milyen túrakormányra gondoltál...

Átalakítva egyébként ég és föld a különbség!!

Nyilván a magasságtól is függ de én 168cm.- nek nagyon jó a túrakormány! Igaz Milka magas ,de neki is lsl befogója van..

Josénak olyan kényelmes volt az Xx,hogy Fjr-t vett helyette
van egy srác, az enyémen (lsl) méretet vett és gyárt kormánybefogót kb 30 pénz valami nekem hornet kormány van,a bogyónak is azt hiszem..más nem kell hozzá fékcső ilyesmi minden maradt a gyári...
Meglátom még, villahidat nem szeretném cserélni, így inkább LSL magasító, valami kormánnyal ( ahogy olvastam itt Hornet kormányt kellene venni hozzá) de ez kiderül szezon elején majd
Sajnálom akkor marad az ABM kormány.
Igen, sajnos derékfájó lettem...pedig még aránylag fiatal vagyok nem tudom miért, pedig világéletemben sportoltam...de ez van...
Meglátom majd. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy volt itthon egy SV1000 is és tudomásom szerint szinte azonos az üléspozíciójuk ( http://cycle-ergo.com/ ), és sajna az SV kb.100km után már enyhén fájó számomra
Derekad?? Fiatal barátom én 57 éves múltam és soha semmi bajom nem volt a túrák során. És ezek általában 5-6 nap kb 3000 km. Valamikor több, de volt kevesebb is. Igaz most VFR-t hajtok de hasonló a kormánypozició. De ha minden igaz akkor idén jön a 3 xx.
Szia!
Igen, először az lesz sztem hogy meglátom hogy bírja a derekam 1-2 eze alatt a pózt, és meglátom
Meg a lelkileg is fel kell készülnöm, hogy kormány átalakításra kiadja +70k-t
nekem 15.000 kilométer után egyáltalán nem hiányzik a túrakormány, bér én vagy 20 centivel vagyok magasabb és hozzá a kezem sem mondható rövidnek. Respekt az ötlet kapcsán. Kell menni 1-2-3.000 km-t aztán majd utána is ráér kitalálni hogy kell e vagy sem.
igen, minden jel arra utal...
Azért gondoltam, mert K&N és adnak hozzá kenőtrutyit, benne van a leírásába hogy mosható és 10 év vagy 1 000 000 km gari
Nem akarok sport légszűrőt, bár egy jól karbantartott, akár jobb is lehet egy simánál, de nem akarom karban tartani még azt is....
Szia!
Mielött beruházól menj vele 1-2 ezer km-t. Én is olyan magas vagyok mint te és 4 év után gondoltam először, hogy fárasztó a csutka kormány. Gardáról jöttünk haza egy seggel.
Hát pedig ez sportlégszürő ..

Jobb klikk oldal fordítása

Nyilván nem a kosaras szűrő .
Nem sportlégszűrő!
Miből gondoltad hogy az?
Még csak nem is hasonlít rá!
Egyébkét sportlégszűrő nem ajánlott!
Me minek is az?
én is

Te hoztad...
igen az..

én hiflofiltrot használok. hfa 1915