Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van! Nem az a lényeg nekünk mi tetszik!

ilyen .... a régi jobb volt
Mert nagyon nem tetszik ez a felület,dizájn! Pontosabban szólva gusztustalan! Oly egyszerű,mint a faék! Mondjuk húsz évvel ezelőtt voltak ilyen felületek! Már már vetekszik a Motorozz.hu-val! Nem is,az szebb. No meg mint írtam,ki vették az értesítést!
bizony ám... már te is ritkábban jössz...
Már én is nemtetszésemet nyilvánítottam. De úgy néz ki,nem sok foganatja van! Sőt még azt is jeleztem,sérelmeztem,hogy nem kapok emailt,vissza jelzést,ha hozzászólás van. Régen ez működött! Félő sokan elfognak pártolni innen,de legalábbis kevesebbet,kevesebben fognak ide látogatni! Ez már most is látszik!
Szia!
Ugy tudom Te bratyiba vagy a modikkal. Nem tudod marad-e igy az oldal, vagy visszahebrákolják? Ganéfosszarlett.

BUÉK!
BUÉK mindenkinek így utólag is. Remélem mindenki kikeveredett már a karácsonyi tespedésből és a hasfájásból :-)
BUÉK
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!
BUÉK!!!
Boldog Új Évet srácok
BUÉK Xx !
Sziasztok.
Utólag is boldog karácsonyt kívánok nektek.

Helyzetjelentés következik kérem szépen.
Jelenleg 3 vason áll a gép nomeg 2 spanifer biztosítja a helyzetet. Kerekek levéve és tetemes mennyiségű brigéciol használata után kiderült hogy a felni fényes fekete és ne matt. Miután kiszedtem kb egy fél maréknyi laza csavart megszűnt a 3500-as fordulatnál jelentkező zörej is szóval vezérműlánc gondok sincsenek. Fékek még jók szétszedés alapján elöl is és hátul is még több mint a fele megvan a fékpofáknak. Megjött a lánc és lánckerék is. Hallgattam rátok szóval DID cuccokat rendeltem. Fékkarok már utaznak. Műszerfalat már elküldtem a kollegámnak aki elektro műszerész szóval leellenőriz mindent belül, hiszen úgy is le van szedve alapon.Légszűrő is megérkezett ami mérete ellenére meglepően nagy dobozban volt,már féltem hogy hogyan fogom a helyére hajtogatni.
Fényképek készülnek szóval tavasszal bemutatom az ilyen volt ilyen lett galériámat :-)

Ui Eloxált csavarok beszerzésén gondolkodom de nem tudom hogy működik ez a technika lehet narancsos árnyalatút beszerezni belőlük ? Ha nem nem baj csak kíváncsi vagyok.
marad
szép is, jó is... de legalább a lelked megnyugodott
Mindegy is mert 2 misig még sérülésmentes nem volt.. Pedig hárommal is beszéltem. Most meg az van...
vajon miért?
pedig most beszámolták volna 1.3 ért
azt mondta " ez problémamentes. izgalmat és kihivást keresek.,szeretem a mechanikus zajokat ?!" :)
Hááát, ő legalább látott már ezt-azt közelről is
Engem lebeszéltek a cseréről ( Németh Pisti )
jelenleg nem látom, hogy lenne utódja a piacon, úgyhogy biztos sokáig marad
de be ám