Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek itt a csoportban nincs véletlenűl XX re fékpedál eladó?
Te jó ég....
Jajj mibe futottam a használtautón
meg is osztom veletek.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-9624453

Remélem nem valamelyikőtöké bár abból ahogy beszéltek a saját gépeitekről nem hiszem hogy bármelyikőtök elkövetne szerencsétlen XX ellen egy ilyen szentségtörést.

Amúgy nem olyan ez a hátsó kerék mintha egy díszes autófelni lenne ?
Sziasztok!

Lett szép XX-es pólóm a hellopolo.hu -tól

Üdv
PaZso
okés asszem akkor maradok DID-nél
Ennél az erőnél,nyomatéknál csak is a DID jöhet szóba!
Legalábbis én mást nem vennék,nem kísérleteznék!
Főleg 10.000-forintnál! Nem összeg!
De vigyázz,DID-ből is csak az erősített jó!
Külön jelölése van.
Én csak DID ZVM-X gold láncot használok...

pl: www.spirro.hu

339.17 339.17 JTF első lánckerék 3 854.-
302.43 302.43 JTR hátsó lánckerék acél 6 834.-
530ZVMX.110-G 530ZVM-X extra erős gyűrűs 125 LE felett
aranyozott 36 538.-
Új kérdés merült fel az előbb a műhelyben. Lánc + lánckerék rendelés következik éppen. Véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egyszer összesen 53.000-ért DID cucc. továbbá az unixtól tud ok rendelni legalább 10.000-el kevesebbért RK láncot (+ a szerelő kedvezménye). Szerintetek érdemes feccolni a DID cuccba vagy valami egyéb márka amit ajánlanátok? Ha nincs különösebb minőségbéli különbség a DID meg az RK közöttt akkor inkább az olcsóbbat választom de ha van rossz tapasztalat akkor meggondolom. Mondjuk a DID láncot még holnap be kelll rendelni különben csak JAnuárban jön meg de a téli szabi alatt neki szeretnék állni a főbb darabokat.
A Mondeo -s eladásom is parádés volt...
Először azt hittem linkel a pacák... mert reggel 9 helyett délután négyre ért hozzám közben óránként hívott ,hogy jön már...

Hát Fehérgyarmatról jön egy Ford szerelővel, meglátták a kocsit meg sem nézték.. Ugyanonnan,ahonnan négy évvel az előtt vettem. Még a pasi is szervizelte a kocsit Nyiregyházán.( Elvitték ,még ki sem próbálta. Persze késöbb már elárulta aznap az ötödik kocsi volt amit megnézett. megköszönte,hogy telefonban az mondtam" érdemes eljönni ,nem okoz csalódást"..
Persze,hogy emlékszem ..
Patika gép volt

Fefétől érdemes vásárolni, tapasztalat
Egyszeruen hulyek az emberek. Ha veszel egy tenyleg nagyon jo motort,akkor is szamitani kell. Akksi,gumi,fekbetet,lanc,kupplung cserere. Az ossz olajat le kell cserelni. Legszuro,gyertya. Szinkron stb..Hol is tartunk? Es mi van,ha mast is cserelni,javitani kell? 3-500 000 szinte meg sem latszik. Evjarat? Km? Na ezeket hagyjuk! Km orat tekerik. Egy szetpalyazott 20 000 Km-es motor annyit er,mint egy kimelve hasznalt? Majdnem vettem egy Ducatit. Hala az internetnek,at tudtam vilagitani. Posztolja a csavo,hogy ilyen meg olyan korido. Basszus,en is jarok palyazni. De en nem koridozom,csak elvezem. A koridoben benne van a voll gaz,meg a fektepes is. Nekem meg allitja,hogy o csak turazas,meg max 140-el. Jajj. Dicsekszik egy posztban,hogy ujra szintereztek a vazat,meg tok uj fenyezes. Minek? Hogy szebb legyen? Francot! Egy jo nagy tanya a ringen es lapattal raktak fel az utanfutora. Igen,csak turara....
Szegény meghalt cimborám mondta mindig :

"Nem évjáratot vagy kilométer óra állást veszünk hanem állapotot"
Emlékszel mekkora volt, amikor a GSR-t jöttek megnézni? Az első aki jött, hozta a haverját, akinek van/volt egy kb 20 éves motorja, amivel ment is már... Közölte, hogy a GSR-nek "szelephangja" van ... sírtunk a röhögéstől Azért megkérdeztem, hogy innának-e egy kávét mielőtt elmennek a picsába... Rögtön utána jött egy srác aki értett is hozzá, kérdés nélkül vitte...
Hasonlóan jártam már én is. Eljött megnézte sokalta. Aztán egy párhétre újból eljött és megvette. Pedig amit megnézet olcsóbb volt és két évvel fiatalabb. Erre szoktam azt mondani aki évjáratra vesz motort és nem állapotra az vegye meg a fiatalabb motort. Oly mindegy, hogy 11 éves vagy 13 éves ott döntsön az állapot. Szerintem. De lehet, hogy tévedek.
Na ez egy jo tema. Motoreladas. Tudjak a regiek,en egy Suzuki GSX 750-rol ultem XX-re. Azt a sok gusztustalan ferget,aki megnezte,lefikazta a motorom! 530 000 volt az ara alku nelkul. Minden baj volt,csak az EBC uj fekbetet szett,az uj lanc+lanckerek szett,a 90%-os Metzeler Z6,uj akksi stb..kerult melyen hallgatasra. Aztan jott egy srac. Megnezte. Tetszik. Mondja,hogy nincs ennyi penze,de vesz fel hitelt. Egyszer hiv,hogy meg van a love. Eljott egy haverjaval. Minden tetszett nekik. Kifizette,elvitte. En mondtam,hogy legyen 500. Miklos napra koszontot irt!
egy srác egyszer eljött megnézni a fazerem.. persze nem azért (először) ,hogy megvegye... csak dumálgatunk,meg mutogattam neki a mocit mire figyeljen..milyen legyen amit venne ha gyáriast akar


Egyszer pár nap múlva itt várt a kapuban.. körbement körbenézett kishazánkban .. feljebb tette a limitjét és megvette a motorom
ez amúgy egy teljesen pozitív felfogás főleg vásárlói oldalról. Mert valljuk be hogy ez idehaza elég ritka.
Így vagyok a jármű eladásokkal is...

Mindig rendezett állapotban adom oda... és ha van mit róla elmondom.

Igy elégedett vásárloim vannak

én meg 2-3 e km ért nem teszek fel gumit...
de mindenki belátása szerint cselekedjék
nem szeretnék hasra esni gumi miatt esőben innen több száz km-re

ne ezen múljon már,hogy sérülésmentes maradok a motorral együtt
Tiszta mázli, el is ment 2-3000-et, olcsóbb volt mintha újat vettem volna? Szerintem igen.
Van jó forrás :)
Te még ingyen is kaptál