Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rossz vagy!
gonodoltam amúgy csak éppen kötekedős kedvemben voltam. Már nem amúgy mert megjött az egyik céges beszállítónk és hozott szép kari ajándékot kaptam egy egész minőségi multiszerszámot. Nagyon menő :-)
Nem cseréljük az elsőt ha a hátsó elkopik!
Hanem veszünk egy ugyan olyan hátsót (újat).
Általában egy első gumi,kiszolgál két hátsót,igaz neccesen!
Persze csak ha "rendesen" mész fele!

Pontosan!
MikkyXX
Ezért vagyunk mind különbözők, amivel semmi baj sincs. Amúgy nem tudom nálad hogyan kopnak a gumik de nekem már a 3 hátsó van fent de az elsőben még mindig van élet bőven. Igaz öreg ezért cserélem, de a kopás amúgy nem indokolja. Éppen ezért el is fogom tenni, nem dobom ki mert lehet lesz olyan helyzet amikor majd jól jön. De ezt az újat, párban dolgot nem értem teljesen. Ha nálad lekopik a hátsó akkor cseréled az elsőt is, akkor is ha még 60-70%-os állapotban van? Ezt én kissé pazarlónak érzem.

Ezt nem bántásnak szántam kérlek ne is vedd annak.
Igazad van...

de a másik út is járható és érthető
Gumit csak ujat,parban es gyari meretben! Reszemrol ennyi. Ezt mar ezerszer atdumaltuk.
Hát nem tudom nagy tapasztalatom nincs a dologban mármint ebben a gumi kérdéseben de legalább jó lesz tanulságnak ha nem jönne be.
Úgy gondolom hogy a tudásom és a vezetési tapasztalatom még amúgy sem tart ott hogy egy számomra jól eső szerpentinezés a gumikon múljon.
Kevés vagyok én még ahhoz, de majd kiderül.
Ha pedig a nyomás sincsen beállítva akkor még inkább!
Lehet! Én nem szeretem! Sőt szerintem a többség nem szereti! Szar ügy,mikor a két gumi teljesen máshogy viselkedik egy szerpentinezésnél! Tök kiszámíthatatlan lesz tőle a vas!
A haladóknak jó a sportúra gumi páros

nekem pr2 idején egy túrán a bmw-s csak integetett a Mecsekben ,hogy előzzem meg nyugodtan pedig supercorsa párossal nyomta gyanítom nem ö koptatta le a szélét
Szerény véleményem szerint,meg jobb ha ugyan az a márkájú,fajtájú gumi van elől hátul!
Megegyezik.
Tiszteletem
Kérdés
X11 generátor fedél mennyire egyezik meg az XX ével,esetleg eladó valakinek?
Köszi
hát eléggé örülök mivel most hogy száraz meleg helyen is megnéztem a gumikat kiderült az Angel 2013-as a Supercorsa pedig 2014-es gyártású. Állapotra kitünő. Az ár pedig nagyon jó mivel a két abroncsot 31.000 Ft-ből megúsztam. Örülök mint majom a farkának. Arról nem is beszélve hogy gazdagodtam egy újabb XX-es ismerőssel ugyanis az eladó is ilyennel jár. Ezért is adtam a tanácsára ugyanis ő ajánlotta a sport gumit előre. Elmondása szerint ő is ilyen vag ehhez hasonló kombinációt koptat az XX-en. Tapasztalatai szerint még igy is két hátsót koptat le annyi idő alatt amennyi alatt egy első fogy el.
akkor megkezdödött a téli projekt.
az enyém is letakartam meg kivettem az akksit. Ja egy olajcsere lesz kezdetkor

Nekem jók a gyári garnitúrák.. pr2, angel
A hétvégén sikerült beszereznem az "új" gumikat. Nem újak használtak de legalább 80%-os állapotban vannak. Amúgy köszönöm a tanácsokat ebben a témában. Hoztam hátra egy Angel GT-t előre meg egy Supercorsa-t. Azt az eladó tanácsára hoztam el. Amúgy ő is XX-el jár és azt tanácsolta hogy mivel elöl kevésbé fogynak a gumik és elöl nagyon számít a tapadás ezért előre egy ilyet választottam.
Ez egyszemélyes
tiéd mind a 375kw?


na ennyi
á nem a céges
Én is beleszámolhatom a két MAN-t,meg az Ivecot?
a 407 Le az ár nem rossz nálunk ha még a burgmannt is beleszámolom ami ugye 1-2 héten belül végleg kivonásra kerül hiszen roncs. Akkor is 100+90+65+40+80 KW hiszen X11+1,8 TDi Focus Karaván + 1,5 Nexia + 1,2 Aveo + 650 Burgmann. De ez az egész családra szétosztva (3 személy) így összesen 375 Kw.

Bár belegondolva ez sem kevés.
itt nincs annyi de az egyik tgk
Mondjuk a teljasítményadót nem várom sum 407LE magánszemélyként