Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megkaptam a jövő éves biztosításról a papírt. Ha nem váltok 5700.-
Lehet fel kellene dobni az olaj témát
Ilyen szõtlanul vàrjætok a mikulàst.?
egy pillanatra sem izgultam
Mondjuk ha lehet ezzel a masinériával teszem fel mert olyan is lesz ugyanis nem csak én rendelek csíkot hanem még páran egyszerre rendeljük és ahhoz lesz ilyen bizgentyű ha lehet azzal pakolom majd fel.
Bizonyára igy van én nem használtam olyant amit Te szeretnél felragasztani.
Tudom de az tudomásom szerint csak azokhoz a felnicsíkokhoz jár ami körbe ír amolyan szalag. Én azonban nem olyat szereztem hanem negyed cikkelyeset.
Tudomásom szerint ehhez nem jár az kis bigyó
http://motoroswebaruhaz.hu/sho...
A felnicsik felragasztáshoz kapsz egy segédeszközt és milliméter pontosan tudod felragasztani. Persze ez csak akkor él ha a boltban veszed, mert abban benne van ez a kis szerkezet.
Tibi ne izgulj egyáltalán nem bántódtam meg
Sztem nem bántódott meg
Nem kell megjelölni semmit, szépen szemre is látod... ha fent van a kerék pár mm eltérés nem tűnik fel annak sem aki direkt keresi a hibát
nem akartalak megbántani

kicsit nyers vagyok
Én is valami ilyenre gondoltam csak majd valahogy meg kell jelölni a tengely vonalát hogy szimmetrikusan álljon a két matrica. Vagy legalább ne tűnjön fel az az 1-2 milliméteres tévedés.
Ha már úgyis lent van a kerék, fektetve szépen-precízen rá lehet ragasztani az íves felnicsíkot. Ha van 1-2mm eltérés úgyse látszik....
És sokáig már úgy sem inzultállak benneteket a hülye kérdéseimmel mivel ha jól megy minden a héten végre lekerül a szerelőpadról az a hülye csicsás bokorugró kecske (valami 450-es egyhengeres sport enduro) és végre tolhatom befelé a malacot a műhelybe. Onnantól kezdve meg a zsolti cimborám a szerelő majd megmondja mi merre mennyi és úgy lesz ahogy mondja. Mondjuk megbízom benne és soha nem csinált nekem semmi rosszat szóval nincs is ezzel semmi baj :-)
Azt mondjuk még nem tudom hogy a felnicsíkot hogy fogom majd szimmetrikusan felragasztani erre még ki kell találnom valami jó megoldást.
Én úgy általánosságban túlmisztifikálok mindent. Ez kb olyan sajátosságom mint az hogy nem használok írásjeleket. Mint ahogy a kommentjeimből általában kitűnik.
Amikor van időm misztifikálni mint mondjuk most akkor elmorfondírozok rajta hetekig és általában a szomszéd szerelőmet is az őrületbe kergetem ilyenkor. Ez amolyan kompenzáció a munkám miatt ahol általában nem hogy misztifikálni nincs időm de igazán arra sem nagyon van időm hogy végiggondoljam mit is kértek tőlem.
Ez vagyok én
De még szerencse hogy nem vagyunk egyformák mert akkor nagyon unalmas lenne minden hétköznapunk. :-)

Visszaolvasva az általában szót is elég sűrűn használom
túl misztifikálod

egyébként van itt pár xx aminek igencsak kényelmes az ülés poziciója.
..
Motiont megszi nagyon hamar!
Asszem akkor megnézem ezt a PR3-at is alaposabban. Mivel valószínűleg nálad kopnak a gumik a leginkább hasonlóképpen az enyémhez. Hiszen azért az XX-eknek más a súlya más az üléspozíció más az erő is és a futómű geometria.
Viszont a konklúzió az hogy nem olyan rossz ötlet ez a PR sorozat. El is megyek körbenézni gumi kapcsán mert most már egyre inkább a nyakamon van a téli szerviz és be kell szereznem minden apróságot a futómű feljavításhoz hogy csak 1-szer kelljen szétszedni azt a részt ne 3-szor. Mert lesz csík a felnire meg gumi meg lánc+lánckerék és még az olajat is le akarom cserélni az első telókban. Szóval lesz munka dögivel és azt utálom hogyha összerakás után valami miatt megint szét kell szednem a gépet.
Akarom mondani Z8
Nekem Metzeler M8 van, az is nagyon komoly. Igaz cserébe jó drága is.
a pilot road sorozat jó választás pr2 17000 km-t futott nálam

nem kell elengedni a gázt
Angel st sem rossz most azzal mocorgok..

ha lefut motorral együtt cserélek :)
Inkább PR3, én azt használok, jól teljesít mindenhol és nagyobb a futásteljesítménye mint a PR4-nek (bár azt ígérték, hogy a PR4-é lesz nagyobb, nem sikerült megoldani)
Jah Pizoman

Képeket nézegetve láttam valamit. Ha netalántán megunod a két Akrót a Hondán mindenképpen szólj :-) Én is hasonlót keresek. Persze úgy hogy lehetőleg fizessenek nekem hogy elvigyem :-)

Tetszik nagyon