Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért adom el, mert vettem gyárit, ha jól emlékszem, akkor itt a fórumon. Igaz, hogy kisebb, de nekem elég.
A beázásról nem tudok nyilatkozni, mert nem használtam.
Az adatlapomon a mail címem, javaslom ott folytassuk, ne fárasszuk a többieket a részletekkel...
Igen érdekel. Miért adod el egyébként? olvastam 1-2 mber véleményét, azt írták azért edták el, mert beázik. Igazából ez engem nem zavar, mivel én is mindent zacskóba pakolok a táskákba, dobozba. Van bármi baj ezzel a típussal, hogy sokan lecserélik vagy egyszerűen csak nem elég nagy?
Nekem van konzollal (Wingrack 2) együtt ilyen Givi:

Givi E41N

egyszer volt használva, megegyezünk, ha érdekel...
Btibi és Bogyó is wingracket használ, nagy sebességnél is hibátlanul teljesít...
Nálam sajnos biztos, hogx nem az. Már többszor is megmozgattam, megtisztítottam, meghúztam a csavart, de semmi.
nekem ugyan ez volt és a akku saru volt fellazulva
Igen, jó a gép és jól összeszoktunk már, mint írtam bejártam vele az Alpokat idén 2x is, egyszer utassal és egyszer egyedül. A generátor ki lett cserélve, mint arról már tudsz is, aztán szeptemberben a fesz.szabályzó adta meg magát. Ezt leszámítva rendben van a gép. Van viszont egy gondom vele, amire nem tudok rájönni, hogy mitől van, azért írom ide, mert hátha valaki találkozott már ilyennel és tud segíteni. Az FI lámpa néha fel szokott villanni és olyankor megszakad a gyújtás, fullad, leáll egy pillanatra, de szerencsére csak ritkán fordul elő és utánna megy tovább. Van, hogy csinálja megint egy pár napig, máskor 2 hónapig sem jött elő. valakinek valami ötlet? Valamilyen kontakt hibára gondoltunk többen is, egyszer le is bontottuk az elejét és a csatlakozókat megtisztítottuk, az egyik kicsit koszos volt, azt hittem az volt a gondja, de másnap megint előjött ez a hiba többször is.
Na akkor nem is olyan rossz az xx amit vettél tőlem. A hátsó gátlót pedig Dömsödön van egy emberke aki javitja. Sajnos többet nem tudok róla de állitólag jó munkát végez. Én már vagy 10 éve vászon oldaltáskákat használok és az évi 1-2 alkalomra megfelel. Az nem esik le nem ázik be. Bizony ám mert minden egye darabot becsomagolok egy műanyag zacsiba és kész. Voltak motoros barátaim komoly dobozokkal (új) és beáztak mikor mentünk le a tengerre és én szárazon vettem elő minden darabot. Márkát direkt nem irtam nehogy vita alapot adjak.
OK, de melyikre? Mivel a Wingrack is Givi.
Én csakis a Givi-re voksolok!
Nem olcsó cucc,de tartós,jól átgondolt,és bármikor kapsz hozzá alkatrészt,pótlást,kiegészítőt ha úgy alakul!
Mit ajánlanál helyette? Mindenképpen valami erős, megbízható cucc kellene, nem az ár a legfontosabb tényező, mivel csak egyszer kell megvenni.
Én Wingracket nem vennék!
Volt!
Köszi! Wingrack-et honnan tudok venni? Az angol ebay-en szoktam látni, de soha sem külön, csak motorra szerelve, azok meg nem akarják külön eladni. A hátsó doboz és a nyeregtáskák egyébként bírják a 280-at is, próbáltam. Olvastam a tesztedet, a fogyasztása az enyémnek is kb így alakul. Svájcban volt amikor 290km-re tankoltam pontosan 15l-t, az átlag pedig 6-6,5l szokott lenni utassal. De etettem már meg vele 40l-t is 400km-en, igaz ehhez folyamatos 200-240-es tempó kellett táskákkal, dobozzal.
A neten vagy itt ( apróba) beütöd,akkor kidob pár lehetőséget,akik kintről nagyon jó állapotú dobozokat hoznak be! Nekem így lett a Maxia hátsó dobozom,töredék árért!
Tartóból meg csak is Givi!
Ha azt szeretnéd,hagy fent is maradjon,főleg 200-felett!
Akkor elkéstem Már jó ideje nem jártam itt és most nekiálltam elolvasni az utolsó oldalakat. Az ebay-en is nézelődök folyamatosan, de nem találok semmi jót, ez pont jó lett volna, csak lemaradtam róla, ez van. Ha bárkinek van eladó 2db oldaldoboza és konzolja is, be habozzon. Givi Wingrack konzol érdekelne elsősorban, de rá lehet beszélni más típusra is, ha nem nagyon csúnya a motoron a dobozok nélkül.
Szia!

Azt hiszem pont egy kék XX es emberke vette meg
Szia! Engem érdekelne a 2 doboz, pont ilyeneket keresek a kék XX-emre. A színe mennyire üt el egy 2000-es évj. XX-től?

Kérdés mindenkihez: a hátsó teleszkópom nagyon puha, el van öregedve a rugó, mindenképpen cserélni akarom. Igazából nem zavar, mivel már beletettem a motorba kb 10000km-t idén, ebből kb 6500-at az Alpokban, viszont motorféknél keményen remeg, pattog a hátsó kerék. Egy ilyenen gondolkoztam, mit szóltok hozzá? link
A piros színű állíthatóról lenne szó. Esetleg van valami jobb/olcsóbb megoldás? Meszixx-től vettem a motort, talán emlékeztek még amikor április körül érdeklődtem itt eladó XX-ről. Ezt választottam és eddig 1-2 kisebb (bár annál idegesítőbb) gondon kívül jól muzsikál a gép és egyre jobban kezdek beleszeretni.
Érdekelne még valami féle felfogató konzol is a 2 oldalsó dobozhoz, mivel csak a hátsó dobozhoz kaptam a motorral együtt és a nyeregtáskák nem igazán jöttek be. Nincs velük különösebb gond, csak annyi, hogy pl Hallstattban nem mertem otthagyni őket a motoron, hogy bemenjünk megnézni a falut, féltem, hogy kipakolják mire visszaérünk. Cipelni meg nem akartam, mivel elég szépen meg voltak pakolva, így végül kimaradt a séta.
Ezt most nem értem!
Csak a "tokosoknál" bele ne akadjon abba a kapuba amelyiknek 20 km-es oldalszárnya van...
Milkáé a mai napig bármikor vihető,megfelelő összegért!
Előnye: Olaszba,Ausztriába magától odatalál.
itt is megoszlik a társaság véleménye...

nekem volt busám és fazer 1000 rem is.. most a második xx em használom... eddig 4 szezont mentem vele. több hosszú túrán át ..erdély Montenegró szerbia stb.... Kiégett egy hátsó izzó ennyi történt...
49000km -nél MF motors-nál volt Szelephézag ellenörzés(állítani nem kellett Kapott új gyertyákat.. Hiba nincs...
A busámon 42000km nél leszakadt a hajtókar, a vezérmű lánc feszítő is próblémás volt a korai évjáratoknál.. Engem zavart ,hogy vibrált mint a bandit, ebcHh-s betéttel is gyengécske volt a fék.. vannak akik úgy alkotnak véleményt ,hogy nem is volt Xx-k. Próbálj ki ez és azt is amelyik tetszik azt vedd..
Én is dilemmában vagyok,hogy mit is vennék helyette. Hiszen második tulajként van egy utolsó szériás Xx-em ami még soha el sem dölt sérülésmentes ,szervizkönyvvel minden számlát is gyüjtögettem olaj gyertya szerviz stb.. hibátlan állapotban van.. volt idő amikor milka is eladta volna.. De azóta újabb 40e km-t tett bele Europai szinten .
Nagyon jó kis motor... Persze az új busa vagy a zx14 szintjét nem üti meg mert technikailag egy majd 20 éves konstrukcio.
Örök darab :)
Van egy sor gyerekbetegsége (szériahibája) az xx-nek,ugyan úgy mint a többi vasnak (Busa,Kawa.Yamaha).
Vezérműlánc feszítőtől kezdve,kormánycsapágyig,stb. Én például a "híres Honda váltótól" pont nem vagyok elájulva!
Ez előbb linkelte neked egy használt tesztet olvasgasd el! Figyelj oda két részes a teszt!
Az enyémbe 92-ezer van,jövőre valszeg átfordúl! Eddig tette a dolgát,ha nem is minden gond nélkül! A lényeg,még mindig haza hozott,és komolyabb baja sose volt!
Szerintem itt sok kérdésedre választ kapsz!
http://hegylakok.hu/2013/11/ki...
Bár valójában itt 10-17 éves motorokról beszélünk ahol nem kizárt a 100.000 km-es futásteljesítmény. Szóval szerintem itt már nem feltétlenül az a kérdés hogy milyen széri betegségek tartoznak a motorhoz.
Egy sokszor hangoztatott mondás jut ilyenkor eszembe. azaz inkább kettő.
1.: Nem futott kilométert hanem állapotot veszünk.
Azaz nem biztos hogy egy tartósabbnak mondott 40.000-et futott XX jobb választás mint egy 80.000 futott szériában előforduló váltó hiba jelenséggel rendelkező Busát. Mert ki tudja milyen gazdáik voltak.
2.: ezt cimbim szokta mondani. "Ha logikus választanék motort magamnak, akkor kocsival járnék" (Éppen ezért ő Tuono 1100-al jár :-) )
Szóval összességében azt javaslom menj el nézz meg több gépet esetleg vigyél magaddal egy szakit had hallja a gépet hibák után kutatva aztán dönt a szíved szerint

szerintem