Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem leszel sokkal szélesebb a dobozoktól?
Nekem a dobozokkal szélesebb jó sokkal mint a két tükör!
Engem a hátsó zavar igazán főleg ha nincs utas. "Zászlózik" a hátsó része a motornak a kavargó szélben. Az oldalsók annyira nem zavarnak én nagy darab vagyok szóval nem leszek sokkal szélesebb a dobozoktól de ha döntögetni megyek akkor zavar.
Nekem is van doboz szettem,abból is maxiák!
De nem szeretem őket!
Az oldalsóktól túl széles lesz í vas (nem fér el a kocsik között),a hátsó meg a súlypontot viszi el nagyon!
Nekem ugye ott van a 3 dobozos hátsó készletem ha már olyan helyre megyek ahova több cuccot kéne vinni mint az említett méretű tanktáska elbírna akkor, fogom feldobom a két oldalsó dobozt vagy esetleg ha kell még a hátsót (Amit amúgy nem szeretek szimplán esztétikai okokból) és máris annyi helyem van mit a Muterom kocsi csomagtartójában ugyanis kiszámoltam literre csak egy picivel kevesebb a hely a motoron a dobozokba mint anyum Kis Aveo-jában :-)
Én úgy vagyok vele,tanktáskából nem lehet elég nagy!
Ez jó igaz nekem nincs első idomom de egy jóval kisebb tanktáskát szerintem nálam sem fog lefújni a szél.
Én is csak azért gondolkodom tanktáskában hogy le tudjam venni a hátsó doboz tartó konzolokat. Nagyon jó dolog az a készlet de nem szeretem hogyha fent van a konzol akkor is amikor amúgy nem kell a doboz. Azonban némi cuccot még is jó lenn elrakni valahova.
Ezért morfondírozom egy kisebb tanktáskában. Nem valami nagy beltartalmú kéne (Tárca némi folyadék 1-2 apróság férjen el benne meg mondjuk felül legyen egy térképolvasós zseb)
Ennyire gondoltam csupán semmi többre.
GIVI Tanklock rendszerű tanktáskát vettem. Teljesen jó, minden belefér, ami kell - nem kell mindig a topcase-t nyitogatni üdítőért, vagy sisakpucoláskor nedves törlő/szalvétáért, stb Tankoláskor egy mozdulattal lekapod. És nem b@ssza össze a tank fényezését sem.
Üdv!

Én próbáltam lefóliáztatni a tankot (is). Sajnos a fóliás több óra szenvedés után feladta. Lehet, hogy rengeteg darabból sikerült volna megcsinálnia, de az rendkívül ronda lett volna. Így marad az, hogy felrakás előtt mindig letakarítom a tankot. A tanktáskában van vizem, meg mikroszálas törlőkendőm. Biztos ami biztos.
jujj, pedig emlékszem is amikor még hírdették, akkor is néztem, hogy 3 dobozos....
dobom=dobozom
Oldal,és hátsó dobom is tesztelve van!
250-ig simán fennmaradtak!
Semmi gond!
Bár én a mostaniakba teszek plusz mágnest,biztos ami biztos!
Most Bagsterem van,nem a legolcsóbb cucc,de takarófólia nélkül is vízálló!
Simán közlekedek vele 250-280-al. Sokszor ki van nyitva kettő magasra,még sose hagytam el. Én részemről imádom a tanktáskát!
Egy a lényeg,minőséget vegyél!
Hátsó dobozom van sőt 3 dobozos készletem van GIVI összesen van vagy 200 Liter
Ezek elég erős mágnesek, nem viszi le a szél...

A tank fényezését természetesen összeb@ssza, akármennyire is vigyázol rá... Én egy fóliással lefóliáztatnám a tankot előtte. Illetve nem igaz, én nem használnék/használok tanktáskát... Egyszer vettem, el is adtam... Csináltass rá egy konzolt és tegyél rá hátsó dobozt...
sziasztok

Van egy kérésem bár ez inkább tapasztalataitokra épül mint a technikai tudásotokra. Gondolkodom hogy kéne venni egy tanktársát. Persze nem valami hiper izét, hanem valami egyszerű mágneses cuccot amit csak úgy le fel lehet rakosgatni. Azonban van egy két félelmem. Először is hogy mennyire bassza szét a tankot? másodsorban meg az hogy nekem ugye nincs fejidomom sőt még plexim sem szóval a szél vélhetően direktben érné a táskát. Az hogy esőben beázik e vagy sem az most édes mindegy egyenlőre. De szerintetek egy ilyen "szárnyas" (Azokra gondolok aminek olyan oldalsó rész is van amiben vannak plusz mágnesek) tanktáska egy húzósabb utazó tempót (150-160) bírhat e. Nem indulna e meg. (oldaldobozokra is ugyan 120 Km/h van írva de 150 környékén sem csinál semmi furcsát) Mert egy ilyen tempónál nem hiszem hogy lenne lelki jelenlétem összeszedni az éppen elszálló tanktáskát.
Szerintetek érdemes nézelődnöm ilyen táskák után mondjuk akár másodkézből valami használtat, vagy nem sok értelme van mert csak a fix csatlakozós verziót nem fogja lefújni a szél a motorról.

Vélemények ?
Köszi!

Nem kell semmit sem lebontani vagy elmozdítani hozzá. Én sem szedtem le semmit sem róla, amikor fotóztam.
Megpróbálok ránézni, ha látszik, mondom. Vizcsövet feltehetőleg nem bontom le
Jaja. Utána olvastam nemzetközi X11 fórumon és ott is azt írták, hogy nem kell foglalkozni a kuplung csörgéssel, amíg melegen illetve behúzott kuplungnál nem hallatszik.
Köszi!

A másik eléggé lent van, a vízcső mögött található.
A jobb oldali piros karikában lévő az amit megtaláltatok ogerg-el és a bal oldali piros karikában lévő maradt még kérdésesnek.
Az egyik csavarhelyet megtaláltam, abban nincs csavar. A másikat nem sikerült észrevennem.
Ha nem is szar,de nem egy főnyeremény!
De tőlem mindenki azt cserélget amit akar!
Már annyi kopó alkatrészre írtad, hogy típushiba, hogy a végén az derül ki, hogy a motorjaink sz@rok...
Nálam a vezérlés felől érkező hang más. Fokozatban jelentkezik olyan 2000-től 4500-ig szoktam hallani de az másik zaj. Ha szétbontom majd kiderül.