Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez most komoly!
Én hívjalak?
Mint a kezdőoldal is mutatja, ez egy "kezelési kézikönyv"
Íme én ezt találtam tegnap a neten
Nem néztem át hogy jó e csak az első két oldalt lapoztam bele de ez a kis könyv 2005-ös kiadású. Azonban lehet hogy nem is service manual.

http://www.manualslib.com/manu...
06307423741 ezen el érsz
Úgy értem, ami neked van, az is feltehetőleg ugyanez ;) Nem találkoztam 2002 utáni szervízkönyvvel, de ez persze nem jelent semmit :)
ok
már töltöm és meg is nézem
Ez a legfrissebb, de ez injektoros leiras, ha megnezed a general reszben, ott van hogy carburation pgmfi vagyis injektoros
kösz

Pont ez van meg 2002-ig ezért kérdeztem találkozott már valaki újabbal?
linkeld be nekem kérlek Kíváncsi vagyok rá mert én csak ezt találtam amit írtam
Elő vele!
Drága barátom lehet tudnál segíteni csak tudom szégyeljem pofám amiért nem járok forumra :)
Tényleg beszélhetnénk mert vitya is el tünt s ti vagytok a nagy sport motorosok én meg sport motort csak most kostolgatom viszont van baj amit te gyorsan tudnál orvosolni
Hál isten,még szerelő segítségét nem kellett kérnem!
De az én kis műhelyembe érkezett már szerelőtől jármű,hogy kezdjek vele valamit!
Én még az olajcserének sem állok neki a szomszéd szerelő jelenléte nélkül. Én magamat még mindig műszaki analfabétának tartom pedig nálam sokkal kevesebb tudással rendelkező egyének meg simán nekikezdenek mindenféle nagy szerviznek aztán valahogy mindig a szerelő ajtajában találkozom velük hogy még sem jött össze valami. :-)
Édesapám nyerges KAMAZ-on dolgozott / szerelte is a TSZ-rendszer idején, ő azt mondta, hogy a megfelelő nyomaték az a "megszakítás előtt egy fél fordulat"

Nekem is 2db nyomatékkulcsom van, én szeretem rendszeresen b@szogtatni őket Autó kerékcsavarjait is nyomatékra szoktam húzni, ugyanis jónéhány gumisnak már az oviban is légkulcs volt a jele. Cseréltem már miattuk kerékagyat...
Drága jó barátom valamikor ihatnánk egy kv

Van igazságod,bár én az elmúlt 30-év alatt még sose használtam nyomaték kulcsot!
Én érzésre meghúzom,oszt jó napot!
Ezidáig még minden a helyén maradt,és nem is nyíródott el!
Pedig van kettő is,szépek,újak dobozában!
Szerintem meg ha ebből a "hétköznapi halandók" kifejezésből indulsz ki,akkor inkább ne állj neki,olyan résznek,amihez szerviz manuál kell!
Mert izzót,olajat,stb. anélkül is simán lehet!
Az ülés alatti kézikönyv nem tartalmaz meghúzási nyomatékokra vonatkozó adatokat, ezért kell külön egy szerelési útmutató. Pl. most cseréltem láncszettet / hátsó féktárcsát - tudnom kellett, hogy mennyire állítsam a nyomatékkulcsot.
Én csak úgy simán bebillentyűztem a Googliba hogy ... manuál és csak úgy tódultak a találatok. Szerintem amit mi hétköznap halandók meg tudunk csinálni egy ilyen motoron arra bőven jó az a szerviz manuál könyved ami van ami változott az már mind szakműhelyes történet. Nem hiszem hogy sok hétköznapi hobbi szerelő csinálja otthon a szelep hézag lapkák cserélgetését. Vagy kapja szét a váltót hogy mondjuk 2-es és 3-as közötti léptető villát kicserélje. Szerintem a változtatások maximum ilyen dolgokat érintettek (Nomeg a színt)

Mindenesetre a googlival könnyen megtalálható én pl beírtam és az elsőre rá klikkelve ugyan egy angol nyelvűt találtam de az pl 2005-ös kiadású volt.
99-tol injektoros
azért minimális igen..
Honda_99-02_CBR1100XX_Service_Manual
Ez volt a neve
Akkor azt a service manuált jól dobd ki!
2000-től injektorosak,és 2002-től meg már semmi változtatás nem történt!