Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Hát ehhez nem kell.... de megkeresem valahol meg van :D
Köszi
Megy mammutmail-en
Sziasztok Urak!

Szeretném megkérdezni, hogy gyári oldaldoboz-tartó konzolhoz, van-e esetleg közületek valakinek szerelési útmutatója? Tudom, hogy nem egy atomfizika felszerelni, csak jobb szeretek úgy nekiállni az ilyesminek, ha megvan hozzá a papír, amit meg tudok nézni ha szükséges.

Előre is köszönöm válaszaitokat!
köszönöm
Az is érdekes lehet, összegyűjtök mindent X11/XX-hez. Lesz még XX-em is, remélem. Jól mutatna az X11 mellett
Köszi szépen
Neked is ment!
Neked nem inkább x11 kellene?
Nekem is el tudnad kuldeni? Koszi elore is

xx@bajker.hu
Ment!
kissbalazs82@yahoo.com

Kösz ha elküldöd
Oksa!
Telefon meg volt!
Majd mentsd el a számot ha gondolod mert ez az itthoni
Fel... Találkozzunk holnap 10 órakor újpest központban,a metrófeljárótól balra 3 méterre. Ha késnék mindenképp várj meg... Ne telefonálj, majd megtalállak...
Jelentkeznék,de nincs meg a számod!
Viszont garantálom,hogy pont egy hangot se értek az egészhez,ezért jól távol állnék,hogy más is hozzá férjen!
Zavarni is csak havonta egyszer zavarnék,mikor felveszem a fizetésem,a nagy semmit tevésért!
No felkeltette az érdeklődésedet?
No igen!
Jut eszembe, keresek 8 órába info céghez szervizest. Full bejelentés, nem kell gyakorlat, betanítjuk a jelentkezőt. Nyilván az informatikához azért kell lőni alap rsz. gazdai szinten
A múltkor a mot.hu-n kerestem munkára embert. Odaírtam, hogy ha érdekel, hívj... Aki azt írta, hogy nem tudja a számom, ezért írt, már ki is esett a kosárból... Nagyon nehéz, tudom én, de csak rá lehet klikkelni egy adatlapra...
Ha nem okoz gondot igen fel hivhatsz mert nincs meg számod
Nekem van kettő is!
Akit érdekel,adjon email címet,átküldöm!