Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Unalmamban olvasgattam kicsit a használt autót és meglepődve tapasztaltam hogy hirtelen hogy megszaporodtak az X11-esek az oldalon.
Még nem értem a végére de már most találtam 12 db-ot. Amikor vettem csak 1 volt
azonban az árképzés miatt érdekes ez. Csak tudnám mi alapján árazta be a gazda a paripát :-)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_x11_cb_1100_sfy-8959555
Oksa,meglátjuk.
Tudok. 70/6321-829
Milka egy kényelmesebb időjárás alkalmával gyere nézd meg addigra le is takarítom. Nem sietek úgy sem az eladással nem égetően fontos hogy eladjam.
Azon hogy megveszem a gyereknek!
Tanuló autónak pont jó lenne!
Min gondolkodsz Milka.

Amúgy ha valakit érdekel gyorsan lepötyögöm mi szarta el magát eddig. Mik a hibák
Jobb oldali fényszoró cserés lett de nem találtam elektromosan állíthatót ezért ott csa manuálban lehet állítani fényszoró magsságot
Anyós oldali villanyablak gombok miatt nem jó. Mivel a sajátja kontaktor a vezető oldali 4 gombosnál meg a vezető oldali ablak gombja eltört ezért ott az anyós gomjára van kötve a vezető oldali ablak. Amúgy a villnymotor ki van próbálva az anyósba is tudja le föl húzni csak nincs mivel húzogatni.
ha jól emlékszem a vezető oldal mögötti ajtónál nem működik a központi zár eltört az a müanyag összekotő bizbasz ami vezérelné ettő függetlenül gombbal zárható nyitható.
Elektromos rádó antenna nem csúszik be teljesen a helyére.
Meg a más korábban említett esetleges aksi gond a sok állás miatt.

Tartozékok 4 felnire szerelt téli gumi szerintem egy szezont még képesek menni utána valószínüleg koruk miatt cserések lesznek.
Továbbá a tetősinbe való gyári tetőcsomagtartó.

Sötétzöld színben ami a sok por és más egyéb szennyeződések letakarítása után egész jól mutat.

Jah még egy extra + hiba az hogy Gyári ködfényszórók vannak a lökhárítóban de a jobb oldali valószínűleg cserés lesz mert valamikor vizet kaphatott és az izzó foglalata eléggé elrozsdált így nem igazán akar világítani nem tudom javítható e mert én még nem szedtem szét.

Irány ár friss műszaki nélkül 300.000 műszakival együtt 330.000 és még egyszer nincs még benne 90.000 kilométer sem.

(Összességében kissé reklám gyanús lett a HSZ-em de inkább leírok mindent előre ha valakit érdekelne mint hogy látatlanul átbasszak egy motor cimborát)
Gondolkodom!
Igen igen Nexiám van nem az a másik.
Én is szeretem. Jó ki autó de most hogy fater ugye le van rokkanva feleslegessé vált a járgány. Valójában tök felesleges 3 autó egy olyan családban ahol 4-ből 3 ember van itthon (Öcsém koleszos Győrben) 3 ből ugyan 3 nak van jogsija de csak 2 képes önerőből lábra állni és vezetni. Így felesleges 3 kocsit tartani. És mivel az egyiken még hitel a maradék kettőből az enyém 7-7,5 liter benzint eszik a másik meg (ami nagyobb is mint a Nexia) az meg csak 4-4,5 liter gázolajat így eldőlt a kérdés melyik megy.
Nekem volt ilyen!
Imádtuk,hibátlan darab!
De ugye Nexiád van és nem Cileód!
268-ezerrel adtam el,és még mindig megy több mint 300-ezerrel az órájában:
Megbontva nem volt még mindig!
Csak kopó alkatrészeket kellett cserélni(kivétel a kuplungtárcsa az még gyári benne).
Már hat éve eladtam,de tartom a kapcsolatot az új tulajjal,imádja!
Hali mindenki. Tudom hogy nem motoros téma de eladó sorba rakom a járgányom (mármint az autóm). Nem hirdettem meg még sehol sem mert most takarítom éppen le, de ha valakit érdekel innen akkor szóljon. 97-es Daewoo Nexia szedán nincs még benne 90.000 kilométer és ezt garantálom. elöl hátul villanyablak központi zár. pár apróbb főleg kényelmi funkciónál van hiba plusz az aksi már gyengélkedik de szerintem napi használat mellett még nincs vele gond.
Ha valakit érdekel szóljon (Jah le van járva a műszaki de ha valakit érdekel simán leműszakizom előtte ha kell)
Kersed Atixot!
Sziasztok. Honda x11-hez tud valaki bakl oldali deknit eladót? Jó rá az xx-é is!
Indexet ne tegyel a szellozobe, mert ha sikerul elrontani a gyari szellozest elegge, akkor leeg a feszszabalyzo
Amúgy vélemények az átalakítás kapcsán ? Van már valakinek ilyen jellegű tapasztalat ?
Akkor rögtön tárgytalan lett a dolog :-)
Biztos vagyok benne hogy nem.
x11-re igen de a sárhányó nem csere szavatos egymással. a Farok idom tudom hogy nem jó azt látni lehet de az a sima fekete matt műanyag hátra amire a rendszámot fel lehet fúrni az nem szavatos a két motor között?
x11-re kell? Mert arra tuti nemjó az xx-é!
Mit tekintünk vágottnak ? Ami már úgy meg van kicsit vágva mint ahogy én tervezem. Mert ha tudok egy bontottat venni akkor inkább azt kapom szét ami már esetleg viseltesebb.
O.K., kereslek majd jövő hét elején.
Van..
Ami nincs vágva az 15 az injektoros, 10 a karbis.
Karburátorosé nem jó, mert annak jóval rövidebb a kábelkötege
Van-e olyen jobbos kormánykapcsolód injektoros XX-hez, amelyiken külön kapcsolható a tompított / reflektor?
Mennyiért vesztegetsz egy olyan sárvédőt ?