Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Levi ez lehet
Azonban addig míg a rendőrségi felügyelettel árulnak hiszen Vasárnaponként 4-5 autóval is kivonulnak és ők le sem szarják mi van az asztalokon. Akkor miért én aggódjak ezek miatt. Én nem csukhatom őket le mert lopott cuccot árulnak.
De azt ugye tudod hogy a nagyresze lopott cucc?

Ozora festre kell menni
Felnit Ozorán kell venni.
Az a hely beszarás egy tipikus dakota falu. Ezt ne a szó rossz értelmében gondoljátok. Rendes porták meg minden. De az egész falu lomizásból él. Kijárnak az Osztrákokhoz meg a németekhez és felvásárolnak mindent.
Múltkor kimentem akkor volt a tömeg a faluban Vasárnap hogy a rendőrség irányította a forgalmat már. Láttam pl jól kinéző alufelnit gumizva 12.000 forintért. Ez nem is durva azonban ha azt is hozzá teszem hogy a felni 22 Colos a gumi pedig egy 240/45-ös Pirelli volt egész jó állapotban akkor így már sejtet valamit a dolog.
Ilyenből 4 darab együtt volt 48.000 Forint
Huhh 4 alufelnit vettem egy tizessel olcsóbban gumival együtt 2. éve nyúzom ingázással A Pr 2 meg 62e-ért jó ha 12e km-t kibir.

Értemén.
Ismerőőőőőőőőőőőőőőőőős a szitu!
Persze tudom nem vagyok bolond.
Csak épp ilyenem volt.
Ez kb olyan mint amikor valaki azon mérgelődik hogy a 90-es táblánál előtte valaki 82-vel megy.
Ez ugyan ilyen volt részemről.
Értem!
Jobb ha megszokod!
Én már immúnis vagyok az árakra motor ügyben! :)
Mielőtt árat kérdezek,beveszem a marék nyugtatómat,meg a leszarom tablettát!
Az autóabroncsot ne keverd bele.
Nagyságrendekkel több fogy el belőle a gyártónál pláne a fruttiárú darabokból.
Fejleszteni sem kell sokat mert a régi "nagyobb anyagyárak" mintáit kapják meg egyszerűbb keverékkel.

Motorabroncs meg kevés azis páréves fejlesztés megy el.

Szal így kalkulálj árat ne úgy hogy kocsira 4 kell mégis olcsóbb.
Nem a motorra oda szánom a minőségi abroncsot. A kocsival vagyok úgy hogy ott hajlamos vagyok gyengébb minőséget venni. Főleg mivel amennyivel gyorsabban hajtok motorral annyival lassabban megyek kocsival.
Jó a matekom azzal nincs baj, csak sarkítottam nem is keveset.
Éppen fel húztam magam kellőképpen és valahol kellett kört dörmögnöm.
Te tudod!
Én félteném a saját,és a környezetem,és a többi közlekedő épségét!
Akkor motorgumiból is tudsz venni ,Ahogy már írtam 40-45 ezer között egy szettett!
Eljárogatni jó lesz!
Akkor meg nem jó a matek!
Te akárhogy számolom,ez matekilag nem igazán akar nekem összejönni!
27.500/4db X 3= az nálam 82-ezer környéke! Ráadásul akármilyen minőségű gumiról beszélünk! Egy szett Michelin road3, ( ez viszont minőség) meg 62-ezer forint!
Beingázni télen munkába bőven megteszi az olcsó abroncs is a kocsira.
20 kilométert ingázok naponta oda vissza összesen.
Egy évben fele annyi kilométert megyek kocsival mint motorral. szóval nekem kocsira az olcsóbb abroncs is megteszi.
Annyira nem volt olcsó 7200 forint volt az amit rendeltem.
Amúgy most is a gyengébb minőségi autó abroncsok 10E alatt vannak.
Le max.úgy megy,hogy előtte jól megemelik!
Azért én megnézném azt az autógumit,aminek darabja 5000Ft
Ugyan úgy nem tenném fel,mint a 40-ezer forint/szett motorgumit!
Mostani árakat tudom ha a Télen megy némileg lefelé akkor jó hanem akkor sem fog emelkedni szóval bukni nem bukok vele ha megvárom lesz-e vagy sem. Legalábbis így gondolom
Ez a "téli akció" nagy hinta!
Ne ülj fel neki!
az tény h drága minden
ez igaz kicsit sarkítottam
a jelenlegi motor gumi árakat néztem a drágább fajtákat amik már karcolják a 90.000-et is néha (szarabb oldalakon simán vannak ennyiért abroncsok. Meg ehhez vettem az én régi Kelly gumi garnitúrámat ami kb 4 éve volt ami nem érte el a 30.000-et úgy kijön
Azonban a közel 2-szeres szorzó így is meg van a szettek között ami azért motornál csak 2 gumit jelent míg kocsinál 4-et.

Közepes abroncs kocsira megáll 35.000-40.000 körül míg egy motor szett sokszor bőven 70.000 felett van
ez igaz de Te 3szettet írtál egy motorgumi garnitúrára
én másfél évíg mentem vele azza a gumival. És én vidéken lakom szóval az utak szarok tele van porral meg sárral szóval azért nem nagyváros de nekem soha nem volt olyanom azzal a gumival amikor úgy éreztem volna hogy nem kontrollálom a haladás irányát.
Nem mondom hogy halk lett volna vagy ilyesmi mert nem volt az de fogott amikor kellett szóval nem magasztalom fel azt az abroncsot de nem volt rossz. Igaz kicsit gyorsabban kopott bár lehet csak a kormányösszetartás ette meg az abroncsot mert voltak ilyen gondjaim az asztrán.
Amúgy böngésztem az oldalon amit belinkeltem és a GOOD YEAR gumi 175/65 R14-es méretben a nyári gumi 13700 Forint / darab 4 darabnál ingyenes kiszállítással szóval egy szett 54.800 forint házhoz hozva és azért ez már felső kategóriás márka inkább (Legalábbis szerintem).

Egy felső kategóriás motor gumit meg 70.000-nél olcsóbban nem nagyon mutogatnak szettben