Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feltetted a letezo legnehezebb kerdest. Erre tobb millioan varnak a tuti valaszt. Ami tapad,az kopik is. A kokerek meg elmegy 20 ezret is. En nem nagyon kimelem. Nekem Angel ST van fennt. Jol tapad. Baratsagos. Kakucson megyek a slick-esekkel eggyutt. Persze nem a profikkal. A Dunlop D211 az verseny gumi. Iszonyat tapad,de autopalyan seperc kocka lesz. A Metzeler Z6 meg csak forron tapad. Egy darabig. Azzal meg autopalyazhatsz nyugodtan.
Na mosmá megyek lebaszok mégegy üveg jagert....

XX forever


Sosem tlálsz jobb vasat akárhogyis tele vagy....
Fogadj meg egy jótanácsot! Nézess meg egyet egy hozzáértővel! Ha jó, vedd meg! És soha a büdös életbe el ne add.... Mert kibaszottul bánno fogod!
Nem betojni. Azok a telepitett traffipaxxok 99% a kamu! Az orszaguton meg azert mennek ovatosabban,mert radaroznak! Na az kemeny! Pld 475 euro a menet kozbeni telefonalas. Na ebbol indulj ki. Ja es az orok szabaly. Sohase legyel okosabb a helyi embereknel!
Szerintem én. De nem biztos de lehetm de akkorse tutide szerintem akkor is én.....
Egyetlen guma van amivel bármit megtehetsz, és sportólóbarát. D211, D212

De most nyíltan kell nyilatkoznom!
Naaa!
Te sem szaroztad le! Legalábbis elöttem nem.
A Honda az Honda, a Yamaha meg Yamaha.
Próbálok bölcs lenni!
Az enyém mondjuk eladó,de félek árban nem tudnánk dűlőre jutni!
Üdv mindenki. Szeretném a segítségeteket kérni. Moci vásárlás előtt állok de nem találom az igazit.Ha valaki tud eladó XX et kérem írjon . Köszönöm
Mosd ki a szád de gyorsan!

Adj neki!
Tudom, csak mégsem Honda
Párszor mentem a cégesekkel és nem tagadom tetszik
A Balatonnál, ha jól emlékszem.
Khmmm!
Atom jó az a motor!
Azt csak sejtem de az látható, hogy a képen van két HONDA meg egy motor
Vajon hol készült a kép?
Én tegnap jöttem haza onnét!
Mit ne mondjak,nem fáztam!
Nekem ami bejött nagyon(most is ez van)michelin pilot road 3 2ct