Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért annak h hány lovas az autó nem sok köze van a gumihoz inkább ahhoz milyen körülmények között használod
vizes úton tök mindegy 50km/h felett hány lovas a kocsid szar gumival kinyúlsz tutira
Az biztos de egy 60 lovas Astrára nem is kellenek komoly abroncsok.
Amúgy anno innen rendeltem a Gumit
http://www.autogumibolt.hu/
azért a kelly nem egy nagy durranás vajuk be őszintén
én a múltkor amikor még Asztrám volt akkor rendeltem KELLY gumit a neten. Tudomáson szerint az is Lengyel gumi amik nem rosszak talán Dunlop leányvállalat ha jól emlékszem.
175/65 R14-es nyári gumiból 4 darab 27.500 Forint volt kiszállítva. Megnéztem akkor az évi gyártmány volt.
mindjárt megkeresem az oldalt ahonnan rendeltem
nekem is 14es a fordom mérete de ennyiért(68ezer)nem lehet kapni rá új gumit
Te hol veszel ennyiért 3 garnitúra gumit persze újat ha nem titok
akkor mindegy is.
Majd itthon nézek valamit. Bár megmondom őszintén azért horror milyen árak vannak. 1 szett motor gumi áráért közepes minőségű autó abroncsból normál mondjuk 14-es méretben kapok 3 garnitúrát azaz 12 darabot. tudom hogy komolyabb a motorgumi minősége meg a technológia is más de nem 5-7-szer drágább előállítani egy motor abroncsot mint egy autó gumit.

(ez most csak dörmögés mert épp olyanom van ne vegyétek komolyan)
én körbekérdeztem de jellemzően nem olcsóbbak ha csak nincsen vmi diszkont ár éppen
van tapasztalatotok arról hogy esetleg Ausztria Németország vonalban olcsóbbak-e az abroncsok ?
Nagybátyám és unokatesóm is kint dolgoznak és mindketten motoroznak is lehet hogy megkérem őket hogy vegyenek nekem kint abroncsot már ha megéri egyáltalán körülnézni odakint.
áprilisban vettem
az ár náluk euro függő
Én is ilyen téli akciókra blazírozok. jó lenne egy pár ezer forintot megfogni vásárláskor mert 5-10.000 forint differencia biztos van a téli meg a nyári időszakban egy szetten. legalábbis remélem.
én idén vettem újat,párban 68pénzért a revolution-nál
nekem most csak az a lényeg hogy a szezont kivigye biztonságosan. Télen veszek egy új hátsót de ha jó áron lesz lehet hogy szettet. De most még nem akarok.
nekem is pilot road3 van fent és nagyon tetszik
sikerült szereznem egy használt abroncsot szóval ez a szezon megoldva. Idén már nem akarok új abroncsot venni majd a télen beszerzem. Azonban megint lekopott az abroncsom de most találtam egy 2013-as Pilot 3-as gumit használtan még van rajta 4-5 miliméter bordamélység szóval ezt a szezont még kihordja 7000 Ft-ért adja a srác szóval most jó vagyok.
Felesleges!
Mérés szerint tudnia kell a gyári érték + 8-decibel!
Legalábbis én így tudom!
Nem rég módosították,ezt!
Tehát bele a tompítót,oszt jó napot!
Műszakin is ezzel a dobbal ment át, külföldön sem szóltak érte. Soha nem éreztem hiányát, de lehet vkinek fontos, csak ezért hívtam fel rá a figyelmet.
pont ezen gondolkodom
Egyébként utólag is bele gravírozható!
Minek neked az "E" jelzés?
Kép megjött köszi Mostmár csak meg kell álmodnom hogy mit is csináljak hogy nincs benne az E jelzés
Összekötő cső nem kell hozzá XX-hez készült..Gyárit lehúzod,ezt fel és kész.Kb 5 perc.Fényképet próbálom küldeni
Az összekötő cső megvan hozzá ? Esetleg az emailemre küldenél pár képet
XX-esek előnyben,apróban csak holnap adom fel ;)
Ha vkit esetleg érdekel megválnék szép állapotú Yoshimura RS-3 dobjaimtól. Karcmentes,nem csúszott,nem kiégett, db killer van benne, E betű viszont nincs. XX-re való slip-on, nem gépállomás tuning :) Mivel alkudozni nem szeretek, legyen kerek 100 az ára. Jövő hét szerdáig eladó.
Ez tök jó!