Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk ez gyári rendszerrel...
Erre! Köszi!
Bocsánat!
Jogos!

Nyitott 4:1 rendszer!
Mire gondolsz? Az enyém szürke, ha benyúlok nem lesz Kormos az ujjam...
Nyitottról,vagy gyáriról beszélünk?
Akkor Én is kérdeznék!

Akinek injektoros a paripája,mondja már meg legyen kedves,hogy mennyire van "kiégve" a kipuff vége?
De Olaszba megpusztult,vissza tettem az izzó!
valahogy nem jó a szórásképe azóta a lámpácsnak!
Akkor nem értem!
hiszen neked xenon van Tesó , egyébként a felső valóban
Köszi!
Akkor jól van kötve!
Felső! :)
Srácok!
Lehet nevetni fogtok,de az XX-en melyik a tompított fény a lámpában?
Az alsó,vagy a felső!
eddig úgy néz ki
És működik is!
már itthon is vagyok
csere és tisztítás megtörtént
Te tesó!
Nem volt az úgy jó,hogy működött?
Ráadásul egy Busás kezébe adtad azt a drága madarat?
Te miért nem inkább Jetskit vettél?
Még bírja!
Talán ha szerencsém van,meg mellém áll a jó isten,meg a párt is,akkor még egy 2000-es belefér!
De még akkor is csak 7000-fog elmenni!
Ne izgulj nálunk is de azt ígérték a kuruzslók holnapra abba marad és jön a jó idő.
Műszerfalnál meg úgy amúgy általában nem szeretek cserélni hanem inkább javítani egy jó műanyag hegesztő összerak bármit. Mi a múltkor elvittünk egy régi 500-as Goldwing műszerfalat hegesztetni pedig frankón darabokra esett szét. Elvittük az órákat meg mindent és a srác újra összerakta. 5000 forintért az egészet pedig ott a küllem is lényeges volt hiszen ennél a motornál semmi sem fedte a műszerfalat.

Ha gondolod és nincs neked messze Siófok szívesen megadom a számát csak győzd kivárni míg végig mondja a mondókáját mivel nagyon sokat tud beszélni. Állítom ezt úgy hogy beszélni én is sokat szoktam de még nekem is durva mennyi mondandója akad.
Hellò valaki tudna eladó műszerfalat 1100 xx- hez? 2004 -es .
nálunk megint esik bassza meg
Nem még nem.
Beszereztem már az igaz de most megyek nyaralni a motor meg itthon marad majd a nyaralás alatt a szomszédom lecseréli.
Lecserélted már a gumit?
Annyira nem vagyok környék béli Balatonendréden lakom. De Faterom Tamásiban művezető a helyi vízműnél.
Persze persze, csak nem kornyekbeli vagy te is? Vettunk ozorarol legveomlot az autoba, korbevagta a muszerfalat minthogy megkarcolja a legbeomlot