Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy teszem
Tankot ne bontsd meg,inkább vedd le!
Egyébként én úgy szoktam,hogy hátul kiveszem a két csavart,hátrahúzom kb. öt centit,oszt felhajtom hátrafelé,és alátámasztom valamivel! Csövek,vezetékek engednek annyit!
Ja ja!
honnan bontsuk meg a tankot a levegőszűrő cseréhez
kifújni levegővel és ok?
Tisztít!
az még nem cserés!
értem,enyém pont 8 éves csere érett
levegőszűrőben 4 ezre van tisztítsam v csere?
Nos nem jó megoldás!
Mivel az áteresztő képessége nem lesz nagyobb!
Meg ugyebár ott van a tévhit is,hogy a termosztát azért van a járműben,hogy meg gátolja a motor melegedését! Lószart! Azért van benne,hogy normális üzemben,elérje az üzemi hőfokot,és ne hűljön üzemi hőfok alá a motor!
Hűtővizet,amit inkább hívjunk hűtőfolyadéknak (nem szőrszálhasogatás,de nem víz van benne) szóval általában öt évente illik le cserélni! Igaz én nyolc év után tettem meg.De a hűtésben nagy szerepe nincs (nem lesz jobb tőle a hűtés),csak ivel az keni a vízpumpát is,jobb ha le van cserélve! Le engedni én,hűtő alsó cső,blokkfelöli része leszed,oszt had folyjon! Féltöltést meg nem a kiegyenlítő tartályon keresztül kell,hanem a hűtő tetejénél! No meg a motorok 90%-ánál nem is kiegyenlítő tartály van,hanem túlfolyótartály! Ezért sincs nyomás abba a kis műanyag tartályba!
Köszi de már megoldódott!
a túlmelegedés ellen nem jó megoldás a termosztát átfúrása Tesó?
A kocca azt mondja a régi gixereken így oldották meg anno
illetve a vizet cseréljük le róla hol szoktad le engedni?oldalt a vízpumpa csövét leveszed azt annyi?
lehet kevés benne a víz nem is néztem szezon elején meg hát ideje cserélni benne
másik kérdés légszűrő cserénél a tankot le kell venni vagy elég csak megemelni?
pedig most akartam elmenni megnézni a garázsba
Megoldódott!
Gyerekek!
Esetleg Tyson tesó!
Van itt valakinek Givi Maxima doboza?
Ha igen,nézze már meg nekem,hogy azt az átok kis rugót,hová kellene vissza akasztani!
Köszönöm!
Vagy valakit megkérsz hogy tartsa egyenesen,vagy közép állványra teszed!
Ja igen.Nívó pálcát nem tekered vissza az ellenőrzésnél,csak betolod amíg engedi!
Sziasztok. Hogyan kell az olajszintet ellenőrizni a motorban? Fő sztenderen vagy a kerekeken åljon a motor?
Kicsit több infó,esetleg kép sokat dobna a dolgon!
Sziasztok!
Építkezés miatt eladó lett 2004 es 62ezer kmes XX-em.
Több infó telefonon.
06203239391
Üdvözlet :Csaba
Maga a mámor!
Dehogynem!
Nem irigyellek!
Ez jóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Egyébként Tysonnak is vajból van ám a szíve! Én tudom,ismerem!
Csak jól esett kicsit zrikálni!
http://www.sportmotor.hu/motor...

Csak hogy lássátok miről is beszélek.
Videó első fel Balatonendréd és Lulla közötti új építésű úton készült. ez NYÍL egyenes.
1:35-től meg a Kőrőshegyi szerpentin van amit csak mi hívunk annak mert valójában csak két enyhe hullám meg egy nagy balos + 1 nagy jobbos az egész szóval csak erős jóindulattal hívható szerpentinnek