Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet tudsz mutatni a sérülésről? Jöhet emailben is.

Fogyasztásban nem tudom, mit jelent, sportdobbal hasonlítva nincs különbség, gyárival nem próbáltam. 2002-es X11
ok, hívlak vagy írok,,, :-)
Van ac-m ha kell. ;)
Engem érdekel a dolog mármint a csere. Nekem a masinán van egy gyári dob. azonban az enyém enyhén sérült. nem néz ki a legjobban Jobb oldalon ott ahol a dob a leömlő méretéről kibővül a kipufogó dob méretére ott sajnos találkozott a betonnal. Azonban sosem csináltam ilyet még egy ilyen átalakított gyári dobbal fogyasztásban mekkora ugrást tud pluszban produkálni a masina ?
Sztem nem számítja be, mivel már eladta... Írta is itt a fórumon május 31-én
Gyári kinézetű, de szebb, mélyebb hangú dob eladó vagy teljesen gyárira cserélhető. Karbis XX-re nem jó.

http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Szia Kérdezném, hogy ez a mocihoz lett bemérve vagy csak egy random sport dob valami más gépről?
Ill , hogy egy szép állapotú gyári dobot esetleg beszámítasz?
Köszi: Máté
Szép napot mindenkinek. Sok lehetőségem nem volt próbálgatni a mocit, elég sok a munka mostanság, de most úgy néz ki jó lett a moci . A szerelő is kb ezeket mondta az ultrahangos tisztító dologról..... És azért nyitott szemmel járok és ha lehetőségem van ,hozzá jutok jó áron egy " jó " benzin pumpához szerzek egyet.
sose szartam össze magam senkitől, csak mert paraszt módon motorozik...
Nehogy aztán összetörje az arcodat..
"A társadalomra, környezetre a pszichopátiás beteg jelenti a legnagyobb veszélyt és a szakembert ennek a kórképnek a gyógyítása kecsegteti a legkisebb reménnyel. A veszélyt az is növeli, hogy a pszichopátiás ember nem mindig elvetemült külsejű, riasztó szörnyeteg. Gyakran igen jó intellektusú, simulékony modorú ember, aki kedvességével még a szakembert is megtéveszti. A pszichopata embert leginkább a fejletlen erkölcsi ítélőképesség, a többi ember érzelmeinek figyelmen kívül hagyása, a megbánás és bűntudat hiánya jellemzi. Viselkedésszintjén a pszichopátiás személyiségvonások általában bűnözéssel, hazudozással, sekélyes érzelmi élettel párosulnak, ami gyakran a partner(ek) kihasználásával vagy promiszkuitással (=gyakori partnercsere), házasságszédelgéssel is párosul. A betegség okait a szakma még kutatja, valószínűsíthetően több tényező járul hozzá kialakulásához, ezek között a hátrányos szociális helyzet, bűnöző környezet, de emellett agyi működészavarokat, így a frontális és parietális (elülső és oldalsó) agylebenyek működési zavarát is elképzelhetőnek tartják a pszichiáterek és farmakopszichológusok.

Az antiszociális viselkedés, illetve a fentiekben leírt tünetek gyakran már gyerekkorban megjelennek és ezekkel érdemes szakemberhez fordulni, mivel felnőttkorra a patológiás viselkedés olyan mértékben rögzül,hogy túl sok eredmény már nem várható a beteg kezelésétől. A pszichopata személyiség klasszikus leírása megtalálható Hervey Cleckley "The Mask of Sanity" („Az épelméjűség mint álarc”) című könyvében. A pszichopata tökéletesen szalonképes, pontosan tudja, mennyi szenvedést tud cselekedeteivel okozni környezetének, csak éppen nem törődik vele."
Én korábban is erre tippeltem.
Az az ultrahangos izés nem csinált mást csak mint ahogy a mikró is működik elkezdte felrezonálni az injektort amit ugye beraktak ebbe a masinába. a szennyeződés és a lerakódások más frekvencián rezegnek mint maga az injektor anyaga így leválik a furatok és más egyéb helyekről majd kihullik az injektorból minden olyan dolog ami nem oda való. Így megnő azaz inkább a gyárihoz közelítő méretekre bővül az amúgy szűkebb kersztmetszetű járatok így nagyobb benzin mennyiség tud áramolni az injektorban. Ez történt a szerelőnél. Így ezért nem fullad a masina. Lehet azonban hogy a szerelő arra gondol hogy hasonló jelenség van a benzinpumpánál is csak szerintem nem lehet mindent így takarítani ilyen ultrahangos masinával szóval lehet hogy az idővel cserés lesz.
Szerintem ha ez így most neked jó ahogy van mert jól halad akkor csak kezdj el nézelődni egy benzinpumpa után mert vélhetően a szerelőnek igaza van. Szerezz egyet be amikor jó áron találsz egyet és ha megint elkezd lassulni tompulni a masina lesz pumpád amit csak 10 perc alatt kicserélhetzs vagy kicseréltethetsz és már száguldhatsz tovább. :-)
Sziasztok, hátha valakit érdekel...

Metzeler Z6 180/55 5mm minta, DOT 4313 - 20eFt
Metzeler M5 120/70 2mm minta, DOT 1312 - 5eFt

Fehérvár-Pest környéken átvehető, posta utanvéttel mehet...
Sziasztok szép estét ! Jó páran tudjátok a mocim előzményét - gondját baját . Gondoltam meg írom hogy áll most a dolog . A szerelőt meg " fűztem " nézzük meg ,ellenőrizzük le vezérlést. Szét szedtük és ott minden ok, ! Ennek végül is örülök. Minden rendbe van. Ahogy írtam a tankot kipucolta, meg az ott lévő szűrűt is, na de ettől nem volt jobb a helyzet,,,,,, maradt a gond hogy nem forog bele a pirosba, 8 ezres fordulat körül meg áll,,,, játszani kel a gázkarral hogy kiforogjon. A következő az volt hogy az injektort kiszedte és valami últra hangos bigyóba be tette és kitakarította, mindet aminek köze van az üzemanyaghoz át nézet, rendezgette,,,, stb,,, össze tette, irány próba kör. Sokkal jobb lett mert már kiforog ,le is tilt, csak 10-ezer környékén akad 1-1-et a fordszám mérő. De legalább már úgy ahogy jó. Haza hoztam,mert mentünk Cserkeszőlőre haverokkal , hagy járjon, az úton tesztelgettem és mondhatnám hibátlanul ment, 2-3 szor kiforgattam és jó volt. Tartossan mentem vele 220-250-et, nem dadog, nem akad, ment szépen, és még gyorsul is onnan,,,,, 2-szer mentem vele úgy mond nyél gázon, 280-290-környéke, ott is szépen megy, a fogyasztásom nem egész 7-liter volt,,, végül is az is jónak mondható. Igazából tanácstalan vagyok mi volt a konkrét gond,,,, de most per pillanat jó a mocim ! Remélem marad is így. De a szerelő még most is azt állítja hogy az üzem anyag pumpa szarakszik,nem nyom úgy ahogy kellene,,,gyengélkedik. Hááát passz .
Meg ne sértődj nem szánom szekálásnak de semmi értelme sem a FB-re kiírni sem ide. Itt is nagy átlagban kulturált motorosok mozognak. Azok pedig akik letakarják vagy leveszik a rendszámot és úgy arcoskodnak főleg lakott területen azok pont azt élvezik hogy mindenki utálja ilyenkor őket. Tudom ez perverz dolog, de én is ismerek ilyeneket.
Az ilyen embereknek pedig dicséretnek számít ha olvashat magáról egy ilyen fórumon vagy az FB-n. Sajnálatos dolog azt tudom de ez az ő szégyenségi bizonyítványa. Főleg azért nem értem a letakart rendszámot motoron, főleg városban mivel nekünk ugye elölről nincs rendszámunk így a hátunkat kell mutatni a kamerának a csekkért, ha meg eléggé el tudott bújni a rendőr hogy ne lássam se őt se a háromlábút és beledurrantok a hátsómat mutatva a trafiba akkor gratulálok a sünnek.
Nem lehet kitisztázni,kinagyítani?
A háló nem teljesen takar!
nem látszik, a videón sem, ahogy írtam is, le van takarva. Már kétszer futott össze vele a barátom, mindig rá van húzva a sisakháló...
Szerinted aki ilyet tesz,arra hat egy ilyen írás!?
Szerintem pont szarik rá,talán még röhög is a háttérben!
Egyébként a kép hátulról készült,nincs meg a rendszám?
A Fb arra jó, hogy aztán hőzöngjenek rajta,buzi motorosok, stb... vagy hülye autós. A célom az lenne, hogy magára ismerjen ez a barom és motorozzon ésszel... És mivel XX-e van, ezért írtam ide...
Szerintem a Facebook alkalmasabb az ilyen üzenetekre!
Sziasztok, egy jó barátom tükrét letörte egy motoros, mert úgy gondolta, hogy akármilyen sebességgel érkezik senki sem teheti meg, hogy úgy kanyarodik ki egy főútvonalra Bp-en belül, hogy egy bőven 100 felett érkező motorosnak lassítania kelljen. A kolléga egy kék CBR-1100 XX-el rója nem túl kultúrált módon a budapesti utakat. Van dashcam felvétel is róla, bal kipufogón horpadás, rendszámtábla sisakhálóval letakarva... Ezúton üzenem neki, hogy ha találkozunk, valószínűleg a tükre fogja bánni.... motoros üdvözlettel.
Egy próbát azért megér aztán ha nem lesz semmi akkor elkönyvelem hogy valami kóboráram volt és kész.