Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ferodó fékbetétre valakinek kapcsolata?,,,,
FDB2098ST
Kiment a traktoros a motor elé pedig stoptábla volt neki. Ezért szoktam én a traktorral szekérrel kombájnnal roppant óvatos lenni!
Jobbulást neki!
jobbulást kívánok
Csattanás nem volt igazán nagy a roncs kinézete ellenére kb 40-el sikerült beszúrnia faternak a masinát a traktor alá valójában a motor állapotához képest a sérülések sem nagyok. Szóval a kár igen jelentős de szerencsére ez a legnagyobb gond jelenleg. Fater izeg mozog de azért a rehab hosszú lesz mivel nagyon nagy darab. 2 hónap fekvés fél év rehab.
talpra állás 2-3 hónap autó vezetés szűk 1 év motor még egy a dokik szerint.
Sajnálom, jobbulást!
Jobbulást neki!
Nem kis csatt lehetett!
És íme a sztárfotók.

Ha Horvátországban jártok tanulságképpen érdemes megnézni a képeket.

A sérülések szerencsére nem tükrözik a roncs állapotát szóval szerintem fater sokkal jobb állapotban van mint ahogy azt a roncs selytetné
Jobbulást neki.
Szevasztok
Visszatértem

Történtek az események míg elvoltam ? Mert nálunk igen. Fatrom ugyanis rommá törte a Burgmannját meg magát is. Csapok fel majd pár fotót ide a fórumra róla.
Nagyon igazad van!
Én is szoktam mondani mostanában,akik űrhajót küldenek fel,és nem is esik vissza,ott már tudnak valamit!
Manapság minden kinai. Mondjuk nem kell lehulyezni azokat akik urhajot tudnak epiteni. Inkabb a megrendelok a hibasak a silany minosegert. Amit kernek es amennyiert,azt kapjak. Ti is!
Mivel mint már írtam több mint nyolc éves cucc,már nem tudom honnan lett beszerezve.
De ha már itt tartunk,egyik gyártó cucca se szerelhető be utólag,hivatalosan egyik lámpába se!
Nem sértődtem!
A te hangvételedben válaszoltam!
? Én nem állítottam, hogy a neves gyártók nem Kínában gyártatnak. A xenonszettednek meg semmi köze a Siemenshez. Linkelt oldalt megnézted? Kérlek mutass már egy hivatalos Siemens-féle weboldalt, ahol szerepelnek ezek a szettek, melyek beépíthetők a H1, H4, H7, stb. foglalatú fényszórótestekbe. Ha meg nem tudsz mutatni, akkor ne sértődj be, hogy "lekínaiztam". Kár ezen rugóznod.
Manapság ami nem Kínai az után gyártott!
Nehogy már elhidd,hogy az általad felsorolt termékek nem Kínaiak,vagy nincs bennük Kínai cucc!
No meg hidd el,Kínában is tudnak minőséget gyártani,csak az már egy másik árfekvés!
No meg nem a gyártáson van a hangsúly,( hanem annak a bizonyos cégnek aki ott gyártatja a termékét)a minőség ellenőrzésén!
Ennyi a történet.
Egyébként ezért várok az év végéig,hogy a joghézagot,ellentmondást rendezzék az alkotók!
Másé is ha ismerősöm!
Milyen Kínai xenonnal?
Nekem 8-évet ment el hiba nélkül,és nem Kínai volt Siemens gyártmányú!
Én az orridom aljára gondoltam,meg a két tükörbe az indexbe,vagy alá!

És így műszakin átmegy? A tiéd igen, de másé is?
Olyat érdemes venni, ami nem noname: pl. Osram, Hella, Philips, stb. Különben úgy jársz, mint a kínai xenonnal.

Itt találsz olyan első indexet, amiben beépített DRL van.
Még az is lehet!
Köszönöm!
Nem olvas mostanában fórumot, reggel szólok neki, hogy keresed, ha nincs meg a száma...
Mi van? Marad az XX megis?
btibi kerestetik SOS!