Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is Z6 volt a Banditon Angel előtt de soha-soha többet. Kemény és csúszkál, én szerencsére nem estem vele de rám hozta a frászt többször is. Az Angel meg tapad mindig mindenhol.
mondjuk ha nálad nem csúszkált akkor nekünk mezei motorosoknak tök jó
akkor st lett?milyen évjáratú új?
mennyit ment a régid?ha jól számolom közel 12ezret elmegy
Eladó a képeken látható 180/55/17-es Pirelli-Angesl-ST gumi!
Teljesen hibátlan,nem volt,és most se defektes!Kb. 40%-os még!Mivel én egy hosszabb túrára megyek,így nem mertem elindulni már vele,és feltettem egy újat!A képeken látható a gumiprofil mélysége a szélén,és közepén is!
Ár:8.000Ft
Tel:06-30-9446636
Én Z6-al fikáztam el!
Sose többet!
Egyébként nálam jól teljesít hidegbe,melegbe,esőben,szárazon!
A futás teljesítménnyel sincs gondom!
Az ST-t nagyon szereti az XX és fordítva. Arra kell csak figyelni, hogy hidegen jobban csúszkál (pl. egy Metzeler Z6-nál)
gt vagy sima lesz?
a gt igaz többet bír de állítólag nem tapad úgy int az st
Az!
Most megyek egy újabbért hátulra!
és persze beszámoló a gumiról te miket tapasztaltál vizes és száraz úton stb, tapadás kanyarstabilitás ilyesmi
Akkor Te is elégedett vagy az angyalkával?
Milka is áradozik róla
Na ha el kell döntenem h michelin road3-4 v angyalka nehéz lesz de eddig árértékben az angyalka vezet
Persze, ez egy k... jó gumi!
Látom neked is angyalka feszül rajta!
Itt egy videó is a motoromhoz: http://youtu.be/7q95cf8tYd0
Sziasztok!

Keresek XX-hez:

Bal oldali vezetői lábtartót
Bal oldali alsó idomot /ha még kék is lenne az

Köszi!
Két motort nem tudok elhelyezni, meg nem is szeretnék fenntartani. De igazad van.
Értem!
De amennyire Kakucs ringet ismerem,oda még az R6 is nagy!
Miért nem veszel inkább az Xx mellé,egy 400-as vasat,amivel a Kakucson körözöl!
Valszeg XX-normális áron nem megy el,legalábbis én azt vettem észre.Én is árultam jó egy évig,aztán úgy döntöttem,örök darab marad!
Mert túrázni már nagyon keveset megyek. Viszont annyira bejött a Kakucs, hogy oda szeretnék sokszor eljutni. Az utód egyébként egy R6 lesz. Az XX-em tégyleg alkalmi vétel ennyiért, örülnék, ha normális emberhez kerülne.
Elméletileg igen!
Holnapra letisztul a kép,és vásárolódok!
találtál gumit tesó?
Így első látásra szép vas!Miért adod el?
Ok, akkor nézzük meg, hátha a körünkben talál gazdára:

Eladó XX. Magyarországi, '98-as, de '99 szeptemberi első forg. helyezés, 55e km, műszakilag naprakész, szépséghibái vannak. Tudom, senkit nem szokott érdekelni, hogy az eladónak mennyi pénzében van, azért meg szabad nézni a képeim közt, hogy mégis miről van szó. Bízom benne, hogy a leendő vevőm nem fog sokallni érte 700e Ft-ot, mert ennyit kérek érte, nem kevesebbet.
Használt PR2 szett eladó! 10000 Km-t még legalább elmegy. 30000 Ft
Én se értem!
Bár mielőtt megvettem utána olvasgattam,és találtam nem egy írást,cikket,ahol 13-15 ezer kilométerről írtak,amit elment a guma!Ezek közül az egyik egy bömbölő volt!
Tapadásból nálam is jelesre vizsgázott,már ömlő esőben is volt tesztelve!
Nincs miért elnézést kérni csak infóként írtam.
De, hogy neked miért fogy kevésbé mint nekem ha még ráadásul az XX erősebb és nehezebb is kicsit mint a Bandit az rejtély :)

Minden esetre megnéztem egy-két hozzászólásodat és egyet értek vele, tapad a gumi szárazon is és vizes aszfalton is rendesen akárhogy is erőltettem nem sikerült még vízen megcsúsztatni
Értem!Akkor én tudtam rosszul(gumis rosszul mondta),elnézést!
csuklóról annyit,én egyáltalán nem finomkodom,és 99%-ban két személy!
De itt a fórumon folyamatosan írtam,készítettem képeket,hogy mennyire bírja a gumi!
Keresd vissza ha érdekel!