Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor leírom mégegyszer!
Van egy 2001-es XX,aminek szar az állórésze,és van ÚJ állórész,aminek azok a méretei amit leírtam!
Sajnos a rossz állórész perpillanat nem elérhető,ezért kellene tudni,hogy az új passzol-e bele! Tetszik érteni?
Akkor megprobálom mégegyszer... Milyen évjáratból akarod átrakni a 2001-esbe?
Atix!

Arról van szó,hogy 2001-es XX-be kellene állórész és nem tudjuk 100%-ra hogy jó-e bele ez a méret:

▪ O.D: 107mm I.D: 42mm Depth: 24mm
Képek itt
Ha megIrod mindkét évjáratot akkor egyértelmü választ kapsz.
Akkor csere szabatos? :)
Most sem, feladom, ha valakit érdekel, mailben tudok küldeni
Csak a zsinorméret változik.
Képek valamiért nem sikerültek az előbb
Hali,

Eladó Yoshimura sportkipufogó, DB killerrel. 95eFt.
Igény esetén motort is tudok adni hozzá
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-7933766
Köszi!
Akkor most már csak a 2001-es méretei kellenének...
Nem
Xx-nél!

Hülye telefon... .)
Urak!

Xx-nélkül az állórész (generátor),az évjàrattól függetlenül egyforma?
Így néznek ki a VFR800 / XX csutkák. Feljebb / hátrább kerülnek a markolatok, így egy hangyaf@sznyival kényelmesebb az üléspozíció. Elvileg minden tyúkbél elér, gázbowdeneket kicsit igazítani kell, mert a VFR csutkával alapból feszülnek teljesen kifordított kormánynál
Akkor passz!
Nem. Vadonat új, itthon vásárolt termék.

Kipróbálom úgy, hogy máshova teszem... Csak még nem tudom hova, örültem hogy a tartónak találtam egy ilyen frankó felfogatási helyet, de gyanítom miután minden rezgést közvetlenül megkap, így ez nem a legjobb. 98%-ban tűéles és tökéletes hang és kép van, gyorsításoknál-bizonyos fordulatszámnál hullámzik, ezért gondolom, hogy adott rezonanciánál/rezgésszámnál lép fel ez a jelenség.
Igen elégnek!
Én is Class 10-et használok!
Csak ötlet volt!Mivel mozgó alkatrész nincs a cuccban,így passz!Használtan vetted?
Kingston 32GB SDHC Class10, ha jól tudom ennél már csak a class 10 pro gyorsabb, de ennek elégnek kell lennie bőven...
Nekem 2-es van,azt bárhová teszem,akárhogy rázkódik,bármilyen felbontásban,kiváló a kép,és hangminőség!
Nem lehet hogy a kártya,amivel használod nem elég gyors?
Hel

Miután tudom, hogy többen használnak itt GOPRO kamerát, segítséget kérnék tőletek. Kezdő kamerás vagyok, gopro hero3 black kamerám van. Az első használatkor a bukócsőre erősítettem fel az x11-re, de néha, nyilván a rezonancia miatt erősen hullámzó a kép (HD felbontás, 50 fps). Ez teljesen normális, vagy vmilyen beállítással csökkenthető, vagy van vmilyen tuti hely a kamerának, ahol kevésbé rezonál (nyilván a bukó a legjobb erre, de ez az utolsó lehetőség lenne)), vagy egyéb okosság, amire nem gondoltam...? Minden jó tanácsot örömmel vennék...
Igen ezzel küzd szegény!
No meg egyszerűen nem hiszik el,hogy szalon állapotú!
Nagyon szép!
Szerintem (NE legyen igazam!) a km miatt nehéz lesz eladnia...
Sajnos ez Magyar "betegség",hogy 10 emberből 9 csak azt nézi,de ezt már párszor kibeszéltük.
Nem tudom külön megy-e a dolog,de hívd fel!
A motor ugyan nem érdekel ade a doboz szett az igen.