Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja!
Kis sebességü kanyarodásnál, ill. tréningen ne felejtkezz meg a dualfékről! Főleg műgyanta padlón.
Üdv a csapatban!
Gyönyörű a szine. Az enyém is ilyen.
Milka kimerítő választ adott a mociról, és ha kormányt magasítanál, akkor olvas vissza.
Egyébként, mikor én bejelentkeztem a fórumra akkor Milka rámszólt, hogy hiányos az adatlapom.
Készülj fel rá!
Nekem most van az XX-en Angyalka!
Illetve már a második garnitúra!
Áldom az eszem,hogy hagytam magam rábeszélni anno!
Hibátlanul teszi a dolgát!
igen az Angyal ST az Kínában készül (de nagyon magas a minőség ellenőrzés).A GT meg Németországban!
Hat en se vettem volna Metzelert,de ez ingyen van. Regen jo volt a Pneumant is. A Suzukimra Pirelli Angel ST vettem. A gumis latta meg,hogy kinai! De meg nem csusztam meg vele palyan.
Jól hangzik!
Sok boldogságos kilométert nektek!
Egyébként nekem Z6-tal sikerült pályán jól oldalára tenni a vasat!
Azóta kerülöm a Metzeller gumikat,bár igaz én is benne voltam a dologban.
Egy kollegamtol vettem. Nagyon jo szerelo es iszonyat igenyes minden jarmuvere. Igazi orult. Kisse elhizott(150kg) es mar nem tud a potrohatol motorozni. Szoros Metzeler Z6 van rajta. A lanc is ujszeru. Ja es holland. Itt nem tekerik az orat,mert borton jar erte.
Olajok lecserélése vásárlásnál nem kilométer függő!
Ha csak nem jó ismerőstől veszed a vasat!
Nekem mondhat bármit a volt gazdája.
48-nál egyébként sok más is esedékes,nézz utána!
Egyébként nem nagyon használhatták,ha csak ennyi van benne!
48 000 Km van benne. Ugy gondolom,hogy jobb a bekesseg,lecserelem az osszes olajat,meg szelep,szinkron stb..
Koszonom szepen
Ezt is elolvasgathatod ha van kedved!
http://hegylakok.hu/2013/11/ci...
Kormánycsapágy,vezérműlánc feszítő,ha húzod neki szereti enni a hátsógumit,és a láncot is!
Amúgy eléggé rendbe van a vas,anno rendesen összerakták,megtervezték,bár igaz,mára már eljárt felette az idő!
Ja igen,váz nem szeresse az egykerekezést(eltörhet a nyaknál),ha csak nem finoman vissza tudod engedni!
Udvozlok mindenkit. Uj belepo vagyok. Nehany kerdesem lenne. Vettem egy CBR 1100 XX et. 2000-es evjarat. Van-e valami tipushibaja,amire jo odafigyelni? Rovidebb turazasra es neha palyazasra szeretnem hasznalni. Na persze nem mint egy orult,csak finoman. Nagyon szepen koszonok elore is minden segitseget. Mikky
Eladó komplett nyereg!

https://www.facebook.com/media...

45.000 Ft
Egy másik Honda?!
ilyen jó kis mocid úgyse lesz többet
Na most végleg.
Kifizették!
Mé baj az? Már 2 hónapja is elvitték egyszer nem?
Ha ki is fizették,ne bákódj!
Elvitték a motort.
Mibaj J?
Nincs punci? Mé szomorkodsz?
Köszi!
Vagy LED index rele.