Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Segítség!
Egy kedves ismerősöm "bajba"került,így meg kell válnia szeretett mocijától!Hátha valakit érdekel!Mind a hirdetésben szereplő tartalomért,mind a motorért garanciát vállalok!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-77
90686
Eladó használt HONDA CBR 1100 XX, 1999-es
Eladó használt kék HONDA CBR 1100 XX kitűnő túra, 1137 cm3, 121 kW, benzin, 96.000 km, 1999 - 950.000 Ft (Eladó címe: Budapest)
HASZNALTAUTO.HU
road3 v 4?
ja... fékezéskor az eleje gyönyörűen betapad nedves úton is képes megemelni a popsiját
Nagyon jó a Misi
esőbe kellemes melegbe brutális
Tapad fergetegesen és nem kockásodik. gyönyörűen körkörösen kopik igaz erről teszek is :) Két személlyel is álom
Kerékcsapágy vagy szilent ...
oszt hogy vizsgázik a michelin?
sziasztok
Én 2,5 hátul és 2,6 elöl Michelin ...
a 2,9 gyárijával meleg aszfalton nagyon keménynek tűnt.
oksa
Ááááááááááááááá!
Én jóval későbbre gondoltam,mikor már lehet csobizni is!
Persze mehet semmi akadálya
Mondjuk nekem a május még húzós lesz mert jhéten választások aztán még nem tudom de megszervezzük!
Szia!
Nálunk egyenlőre hét ágra süt a napocs!
Viszont mivel rég taliztunk,megint megejthetnénk egy Zamárdis strandos napot!
Mit szólsz(tok)hozzá?
Lassan már egész jó idő lesz hozzá!
Szia Tesó!

A héten ma vagyok szabad és olyan szép verőfényes eső van hogy max jet-skizni tudnék
Én is 2,9-el járok bár 3 hete 6 napokat melózok 12-14órában így csak autózgatok sajna!
Nekem 2.9 bar-ral pattogósnak tűnt Viszont 2.7-re fújva jobbnak érzem (beöltözve kb. 85Kg vagyok)
Köszi szépen! Jegyeztem!
Most éppen a Pirelli angyalkája (pirelli angel ST) van fent!
Én a gyári értékkel (2,9) járok,nem csinálok belőle nagy faksznit!
Mint bármelyik másik járművön!
Legalsó ponton le engeded,(mondjuk alsó vízcső)oszt feltöltöd!
Szia Milka!
Milyen gumit használsz ami ilyen szuperül bírja a kilométereket? :) És tudnál nekem segíteni,csak most fogom előásni a vasat és basszus elfelejtettem mennyire szoktam fújni a gumikat. :/ Pille súllyal,egyedül motorozok. Köszi előre is! :)
HAli Mindenkinek,

Van egy eladó első széria XX műszercsoport. Természetesen működőképes azonnal beépíthető. 64 e van benne...
Hátha valaki keres ilyet...
Hogyan kell a hűtővizet lecserélni az xx-en?Kell utána légteleníteni?
Két személy + csomag esetén tekerd "H" betü felé maximálisan.