Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézem az írásokat!
Gyárilag kúpgörgős a kormánycsapágy az XX-be?
Én eddig úgy tudtam hogy a gyári talpcsapágy!?
Nos nekem is lenne egy kérdésem,illetve kettő!
XX-nek a kormánycsapágy számára,méretére lenne szükségem!
Illetve ha nem a gyári talpcsapágyra cserélném,hanem kúpgörgősre,akkor milyen kell bele?
Tudja ezt valaki?
Igen annak tűnik,de ha ráülsz,netán kettecskén,már szinte el is tűnik az a lógás!
Nyugodtan hozzáérhet!Sőt kell is neki!Minden tárcsafékes fékrendszernél így müxik!
Tolómérő...
Szia Milka!
Köszi az infót. Beállítottam kb. 28-30 mm-re a feszességet.
Nekem kicsit, mintha lazának tűnne.
De valóban ez van az ábrán, úgyhogy gondolom ilyennek kell lennie.
Még egy kérdésem volna.
Mennyire érhet hozzá a fékbetét a tárcsához. Vagy nem szabadna súrlódó hangot hallanom, mikor megpörgetem a kereket?
Főleg az első keréknél kicsit hangosabb, de szépen fut a kerék, nem szorul.
Nem!
Kedden hajnalba indulunk!
Most éppen motort javítok(nem az enyémet) Kawasakit!
szia Tesó!

Úton vagytok már?
Vimi pirelli angel gt-t tett fel és nagyon baba ránézésre az is
Ezért elméletileg nem tolhatja ki a vizet,mivel egy zárt rendszerről beszélünk!De egyszerű!Cseréld meg oszt próba!Nem nagy matek ez!
Ha nagyon precíz akarsz lenni,tolómérővel a lengővilla és a felni között méricskélj!De szerintem ez felesleges!Simán a rovátkákat nézd oszt jó napot!Ott találsz egy matricát is színekkel,(zöld,fehér,piros)ez a lánc elhasználódását hivatott jelezni.Értelem szerűen a zöld tuti még,a piros cserét jelent!
Elméletileg a hátsó lengővillán bal oldalt van egy ábra,azon minden adatot megtalálsz erre vonatkozóan,íme lefotóztam neked!
A feszítő csavarnál, a csúszka tetején vannak bevágások mindkét oldalon!
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni abban, hogy a lánc feszességet mekkora értékre kell állítani és hol kell azt nézni?
Illetve van valami trükkje, hogy mindkét oldalon egyformára tudjam tekerni a feszítő csavart?
Köszönöm
Sziasztok! Valaki megtudná mondani nekem, hogy a kiegyenlítő tartály alsó csöve, a hűtősapka alatt található két kiscsonk melyikére megy,mert azt gyaníttom, hogy az enyém felvan cserélve és ezért löki ki állandóan a vizet! 2002-es xx! Köszi!
Van
70/6321-829
Sok szerencsét hozza Remelem sikerül neked is találni ,nehezen indult nekem is de a végen fórumos tarsaknak köszönhetően sikerult
Üdv!

Nincsen valakinek eladó doboz tartó konzol,esetleg dobozzal együtt is érdekelne!2006 os évjárat
Köszi!
írtam tesó
Tesó!
Küldtem neked emailt!
Sokszor nem irigyellek a munkádért!
Ma megint az értelmetlen halált láttam emberi darabok formájában.2 család is tönkre ment értelmetlen és felelőtlen előzés miatt!
Mindenki vigyázzon magára gyerekek mert nem szeretnék innen vkit viszontlátni igy
Akkor ebben egyetértünk!
Tök hibátlan gumi!
Igen ST!
Mivel én párba szeretek cserélni!
Így az elsővel elfuttatok még egy hátsót!
Nem is értem a kérdésed "új lett"?
Én csakis újat teszek fel mindig,de ezt te tudod tesó!
2014-es évjáratú,de az évjárat engem sose érdekelt túlzottan!Nagy humbug az hogy egy meg két éves legyen!Simán fel teszek akár 4-5 éves gumit is,ha normálisan volt tárolva!Szerintem többet elmegy,ha vigyáznak rá olyan 15-ezret!Pedig én állandóan két személlyel megyek!Egy személynél talán még egy picivel többet is tud!