Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen, privátba várom a képeket.
hoczalaszlo@freemail.hu
Köszönettel:
Laci
Vettem egy párat nemrég, de rájöttem, hogy igazából nincs rá szükségem. '02 utáni VFR800-ról van, postával 27eFt/pár áron vihető. Kérésre szúrok be képet.
Üdv Uraim!
Nem tud valaki VFR kormánycsutkát eladót? XX-re keresnék, mert halad a kor felettem.
Köszönettel:
Szerintem kiheveri simán... Autónál többször jártam így..
de egy dupla olajcserével kezdenék...
olaj bele járatás ,esetleg pár km menet óvatosba,aztán megint csere..
A mostani olajszűrőt az elsőre fent hagyhatod persze kiűritve..
A dobozok felszerelve
Majd dobj fel ide fényképet a végeredményről!
Igen pont jó a kábelméret. Sikerült feltennem minden passzol minden jó
Elvileg elégnek kell lennie, nekem most vissza van hajtogatva.
Sziasztok! XX el úgy jártam hogy behalt 2 injektorom nem volt 2 hengerben égés így még vagy 50 km en keresztül hazavergődtem lassacskán. De mint kiderült lenyomta a benzint a motorolajba vagy 8 liter olajos benzin folyt ki belőle. Kérdésem az lenne a tapasztalt XX tulajoktól a hiba elhárítása után vajon majd felmerülhetnek e motorral kapcsolatos gondok, mert mint tudjuk az olajos benzinnek nem jók a kenési tulajdonságai na visszatérve a kérdésre a motor alkatrészei ez út alatt mennyire károsodhatnak? pl főtengely,váltó,kuplung,csapágyak egyéb alkatrészek.
Köszönöm a válaszokat!
Kellett módósítani az index távtartó miatt a kábeleken vagy felmegy az eredeti kábelekkel. (Most hétvégén akarom feltenni a dobozokat.)
Köszi! Én is így terveztem!
Fejből nem tudom a nevét!
Zsolti?
Üllő!
Ha megcsörögsz adom az elérhetőséget!
Nagyon szép, köszönöm! Hol lehet hozzájutni ehhez a kényelemhez?
Valaki ezt kereste nálam,innen!
Itt a kép!
Természetesen zselé.elől,hátul!
Tudom mit érzel. 3 éve szinte ugyanarra törtek meg bennünket is. Balkán erősen az a vidék. 3 nap annyiba került mintha Dubaiba mentünk volna. Ne add fel, csináld meg a motort és menjél vissza. Jó hogy nagyobb bajotok nem lett.
Ne kérdezzétek, én sem tudom miért... De nem estem el.
Úgy látom az idei év nem az XX-eké!
A szerb-montenegrói határtól kb. 100 km-re haladtam a szerpentinen egy Sprinter mögött a főúton. Párhuzamosan volt egy kavicsos mellékút, amely ráfordult a főútra. A Sprinter látta, hogy jövök, lehúzódott. A felezővonal és az én sávom fele között haladtam. Egyszercsak a mellékútról rákanyarodott egy autó a főútra, aminek az eleje bőven átlógott az én sávomba, Nagyjából ennyi....
Mivel látszik az ütés nyoma a generátoron,no meg sérülések az idomon,így elég egyértelmű a történet!
Na igen!
Azt mondjuk szinte kizártnak tartom,hogy "csak úgy" megállt...
Majd elmondja ha jónak látja!