Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáó!

Írtam a freemail címedre!
Én írtam neked az itteni email címedre!
Doboz ügyben.
Köszönöm, én is arra a következtetésre jutottam, hogy a közvetlen rezonancia miatt volt. Átteszem én is máshova, de egy konzolt kell csinálni hozzá, mert az x11 kormányán nincs elég hely a tartónak
Igen szombaton elvitték tokkal-vonóval!
Szia!
Két hete a három cimborámmal kanyarogtunk a sógoréknél egy hétig.
Mi is vittünk kamerát (a típusát nem tudom, de a történet szempontjából szerintem nem is érdekes)
Egy 650-es V-Strom bukócsövére szereltük fel, és hullámzott mint a fene. Először azt gondoltuk, hogy a V2-es blokk miatt van a hullámzás, de miután a bukócsőről átraktuk a kormányra,
egycsapásra megszűnt a probléma.
Siekrült eladni a vasat, mert a használtautón már nincs fent és nem kérdeztem meg a dobozokat
Hali

Eladó vadonatúj Michelin Power 2CT 180/55ZR17 (73W) hátsó gumi. Tavaly vettem, de nem került fel motorra, mivel elég keveset mentem a szezonban. Idén eladtam a motorom, az újra meg nem jó, így nincs már szükség a gumira sem.

Megtekinthető itt
Köszi! :)
Mise,míg nem jártunk pórul vele!
Igy már nekem is érthető.... Pedig ugye én elégé....na mindegy hagyjuk.
Csak azt nem értem minek méregetni, mikor az állórész mindegyikben ugyan akkora.
Ha nem boldogultok van hozzá motyóm.
A fékcsőre nem gondoltam...
Ennek örülök!
Talan. Az egy five star komplett rendszer. Sok kellemes emlek tartozik a tiedhez is
Meg is csodáltam. Még mindig gyönyörű. Nem lehetett volna összehozni a mostani tartóddal?
Jo munkat vegeztel, hamar elkelt
Szeva!

Láttam ma tartót! Nagyon jó helyre került!
Nehéz mert már nincs itt a motor és eszembe sem jutott leképezni, a haver meg még 20 éves motorol ával telefonál és fényképet csak előhívással bír elképzelni, szgépe sincs semmilyen....,de a cuccot feltettem lejjebb.
A végeredmény érdekelt volna. De egyébként ha nehéz felszúrni két képet a motorról, akkor hagyjuk
Ez az a cucc, kicsit alakítani kellett rajta, de úgy fest jó lett: link
Nem fotóztam...nem szép látvány a haver....vagy Téged érdekel?...mert akkor szólok, neki, hogy küldjön át fotókat.
Fotók, valami?
No, leültettük ma a havernak az XX-et...igen állat lett és a nem túl magas ellenben koránt sem anorexiás és ehhez mérten kurta lábú barátomnak telitalppal lent van a lába miközben az üléshez és rugóhoz nem nyúltunk...és mindez nem túl sokba került (persze ez relatív)...
Esztergálok hozzá automatikát!
Csak ha autómata!
Nem húzom már úgy neki, elég a 200-220km/h végsebesség. A komfort és a kényelem előtérbe került.