Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig jól esett vna már mocizni picit nagyobb távot is
Szia!
Nálunk is ramaty idő van!Úgy terveztem gurulok,de nem lett belőle semmi.
Szia Tesó!

Milyen idő van felétek mert itt nagyon rossz!
Mindjárt esik, a szél fúj és hideg van!
Az első szabad hétvégém aztán tessék!
szia. tudnál nekem egy email cimet adni,mert privátba irnék neked. köszi.
köszi
Mondjuk vissza nézel a hozzászólások között,és Atix 83-nick néven megtalálod!Rá klikk a nevére,és már látod is az elérhetőségeit!
ok. de hol találom? bővebben?
Ez igaz!
Nekem már át lett alakítva!
De akkor ajánlani tudnám a középen levő(nálam is látható) kormánycsapágy felett lévő nagy díszanyát!közepén(ha a gumit kipatíntod) van egy asszem hatos luk!Oda fel lehet tenni egy GPS tartó konzolt,(nálam a kép baloldalán láthatod az egyik kormányrögzítő csavar helyén)amihez természetesen lehet kapni kamera tartó adaptert!
Látszik. Köszönöm. Nem x11 és nem csutkakormány...

Az x11 csutkakormányára sem a kamerát sem a gps-t nem lehet értelmesen rögzíteni, de kitalálok azért valamit
Rosszul hangzik!
De Atixet ajánlom!
Nincs elég hely?
Én így oldottam meg,gyári tartóval!
Remélem jól látható!
Keresd Atixet!
sziasztok. 2004 xx hez keresek bontott alkatrészeket.(idomokat,tükröket,tankot,bal oldali olaj deklit)
Írok mail-t, elvileg megmaradt a múltkori Philips Daylight üzlet óta
Ez gyorsan ment ! Most már csak meg kellene egyeznünk. Email, telefon, hogyan legyünk?
Szerintem a csavar nem lényeges. Valamit csak találnék, amivel fel tudom rakni. A fotó azért jó lenne. Előre is köszönöm .
Nekem van (a képen látható 3db elem), de nincs meg hozzá minden csavar. Kérésre lefotózom.
Sziasztok!
Nincs valakinek felesleges Wingrack 2 höz való rögzítő kittje? Úgy hiszem Y158 a típusa.
Köszi!
Üdv!

Írtam Neked!
Szia Sajnos tőled nem kaptam meg az emailt
De inkabb erre írj kissbalazs82@gmail.com
Bocs nem néztem, de mindjárt pótolom
Bocsi! Nem a feketéimre, hanem a kékeimre. Lányos zavar...