Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Üdvözlégy itt a fórumon!
Én részemről Contonental párti vagyok!Hosszú évek óta nagyon bejött!De mindenki másra esküszik!
Láncból,lánckerékből én mindig a gyárit veszem(így elmegy a szett 38-40 ezret),egyszer vettem még régen nem gyárit,rá is fáztam. Feszítőből meg csak gyári van ha jól tudom,abból meg az új(erősítettet).
Féktárcsát még nem kellett "bántanom" pedig már 60.000-felett van a masinában,de én abból is a gyárit javasolnám!
Betétből csak is a ferodó,de szerintem erről is megoszlanak a vélemények!
Légszűröböl simán belevágom az után gyártottat,a lényeg ne legyen "sport légszűrő"!
Árban:Tudod google a barátod!
Köszönöm szépen a gyors választ. ÉN ezt a motort néztem ki. http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-6411272 Ő Pakson van. Ha jól látom Te is egy ilyen szép kék gépen ülsz.
Kedves Widi,

nagyon jó ízlésre vall, hogy 1100 XX-et szeretnél vásárolni! :)
Én is használtam egy 2004-es példányt majd' 4 szezonon keresztül!
Remek motor! Sőt...nekem a legjobb amivel eddig volt szerencsém menni!
Az említett példányt Budapest mellett néztem meg. Nem volt rossz állapotban, de a km is furcsa mód 12.000-el több volt benne mint a meghirdetett!
Megnéztem egy másik 1100 XX-et is, és én a kettő közül inkább őt javasolnám Neked!
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Nagyon szimpatikus volt az eladó. Annyi még, hogy ebben 45.000 km van.

Melyik gépet nézted ki egyébként?

Üdv. Brick
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon. Kb. egy éve van meg az XX-em . Idén mentem vele 12 000 km-et, és a kopó alkatrészek szinte nullára futottak rajta . A cserére érett alkatrészekkel kapcsolatban érdekelne a véleményetek, mit? milyet? honnan?
Sorolom:
Gumi első, hátsó (túrázni használom)
Lánc, lánckerék
Vezérműláncfeszítő...
Gyertya
Első féktárcsa, betét
Légszűrő

Ha tudtok küldeni konkrét linket, vagy árat azt nagyon megköszönném!

Üdv

Shrek
Kedves brick2004 Pont egy ilyen évjáratú XX vásárlásán gondolkodom. Hálásan megköszönném ha mondjuk elárulnál róla annyit legalább, hogy melyik megyében nézted a furi motorszámú gépet. Gyanítom, hogy egy felesleges utat megspórólhatnék. Előre is köszi.
a porlasztósnak jobb a hűtése mert a gomba közvetlen kapcsolja
http://www.kepesmotor.hu/texti...


cserélhető is: Xx gyári kipufogó dobokra
Úgy,hogy nem arra kértük ami az alap Ebay-es,hanem egy másikra.
azt meg hogyan sikerült
Ne is mond!
Elküldte a mókus egy Németországi címre,de nem arra amire kértük,most nyomozzuk...
Pityusz
Hogy áll az átalakítás?
Ez is eladó!
Eladó a képen látható új CD-Rádió magnó!
3-év garancia!
Még nem volt beszerelve!
Tud mindent:felvesz usb-re,telefon vezérlés-kihangosítás, Bluetooth,USB-SD csatlakozás,CD,MP3,wma,levehető előlap,riasztó beépítve stb.
Ár:17.000Ft
Tel:06-30-9446636
Köszönöm szépen!
A neten én is találtam már 32.000Ft-től!
De inkább valami használt jó állapotú kéne!
Nem kell hogy navis legyen,megf dvd-és,stb.
Elég ha előlapi usb van rajta,esetleg Bluetooth.
Na jó, feladom...
ez sem tűnik rossz vételnek.
Esetleg ez?
Üdv!
Valami hasonlót keresel?
Jó estét!
Keresnék 2-DIN fejegységet!
Két fontos dolgot tudjon:Előlapi USB csatlakozás,és esetleg Bluetooth(bár ez annyira nem lényeges).
Ha valaki tud ilyenről,akkor sikítson!
Tel:06-30-9446636
Hát igen!
Yamaha az Yamaha!
a nagyfazer nem csak melegedésre kapcsolja a ventit...
huzamosabb ideig jár üresben automatikusan bekapcsolja a ventilátort,ami sebességbe váltáskor azonnal kikapcsol..
Fazer 1000-ret nem ismerem!

De FZR,R-6,R-1 simán tuti a hűtése!
Szerintem a többi vasnak is nagyon melege lehet hasonló környezetben.....

Mondjuk a Fazer 1000-ren hatalmas hűtő van,és hőfok miatt sosem kapcsolt a venti....
118-at láttam már én is :-( , nem volt bizalomgerjesztő, romániai túra(transzalpina,transzfogaras), Sebes belváros, kamionkonvoly, júl.30-án,rekkenő hőség, araszolás, 1-esben, gáz-fék,kamionkerülgetés (mert nincs rohadt autópályájuk,ami elnyelné a tranzitot), szóval ilyen körülmények között, de akkor és ott, nem volt őszinte a mosolyom, bevallom, kicsit szégyeltem volna magam ha az XX-el félre kellett volna állnom műszaki hiba miatt, lehet a tavaszi felkészítésnél kicsit áztatok én is....
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!