Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Válasz ment, remélem oda is ér!
Üdv!
Szia Kovkal!

Már túl vagyok a villa szerelésen,sikerült szétszednem,igaz az egyik szimeringet tönkre tettem mert nem láttam alá hogy a króm szárral sértetlenül ki tudom rángatni.Bár nemérdekes mert már megrendeltem hozzá a tömítéseket is.
Nem akarom hogy nagyképüen hangozzon de azt hiszem nagyobb volt a dolog füstje mint a lángja. Az ilyen munkákra azt szoktam mondani hogy olyan egyszerü mint egy tál lencse. :) Semmi bonyolultságot nem találtam belül..
Én is letöltöttem egy szerelési könyvet bár a régebbi típusokhoz való(1997-2002) és nem is valami jó minöségü és az én gépem 2005-ös. Ezért nagyon megköszönném a kedvességed ha el tudnád küldeni a Tiédet a címemre: saabjac@gmail.com

Üdv, Jácint
Szia!
Már többször szedtem szét és raktam össze XX első villát, és semmilyen problémát nem okozott. Korábban letöltöttem az XX-hez service manual-t, ha szükséged van rá (és kapok egy email címet) akkor szívesen megküldöm neked óriás file -ként. Abban minden benne van.
Üdv!
Meg vagyok! Idén 5 ezer km-t mentem, szégyen!
A 9-l tolod még? Jövőre tervek?
Hogy vagy tesó?
Hello!
Válaszoltam!
Szia José!

Küldtem e-mailt a megadott címedre!

Üdv. Brick
Szia! Én árulom az enyémet, ha érdekel, írj! josh3@freemail.hu
Üdv! J.
Hátha tudtok segítteni!
Esetleg tágabb ismereős kőrben!

Ez év szilveszterére 2012.12.29-2013.01.01-ig 4-6 fő részére szeretnénk kivenni a házat!
Ha lehet távol mindentől,a hegyekben!
Erdészház,bármi érdekel ami kint van a falutól,várostól!
Ha tudtok ilyet értesítsetek!
Köszönöm!
Sok sikert!
Sok szart a kerekeid alá!
Jól fel pakoltál!Tundra bugyit húzz,mert bazi hideg van!
Reggel indulunk haza a balnaval
Egyenlőre úgy néz ki a nyarakat ott töltjük még pár évig!
Olasz szakasz nagy részét(Bornio,Linjo,Bolzáno,Selvio,stb.)már jó párszor bejártam!De sok mindenre nyitott vagyok!
egyenlőre még messze a nyár,meg is kell azt még érni!
Ja, aprilis vege-majus eleje korul tervbe van egy 6-8napos Korzika. Ha valakit erdekel, akkor ceruzaval felirhatja, es csinalhat neki egy malacperselyt.
Nekem mindegy, Ausztriaba is vannak nagyon szep utak!
Imadom Arlberg-Voralrlberg-Silvretta kornyeket. Kedvenc egydelutanos kanyarom! :)

Svajcba inkabb az olasz hatar korul erdemes motorozni, vagy kozeptajt, es del-nyugaton. Azok viszonylag messze vannak meg Salzburgtol, minimum 5-600km. De mehetunk, ha van kedvetek, es itt leszek meg :)
Legyen,én benne vagyok!
Svájcot még nem laktuk be,úgy mint Ausztriát!
Nincs mit!
Nem volt nagy utána járás,ha csak nem nevezzük annak azt,hogy hátra sétálok a garázsig!
Legyen kave! Tudok fain utakat, motorozni is mehetunk majd! :)
Köszönöm, hogy utána jártál Milka!

Természetesen passzolom a gépet! Sajnos több sebből vérzett ez az XX...így inkább várok egy jobb lehetőségre!

Még 1x köszi!

Üdv. Brick
Svájc felé nyaranta szoktunk menni!
Ausztria Flachau,Salzburg tartomány!Ott szoktunk tartózkodni nyaranta!
De maradjunk a kávénál,antialkoholista vagyok!
koszonom szepen, nagy vagy! Jovok egy sorrel, ha svajc fele jarsz!
Ezt írja a "nagy könyv"!
Ha ügyes vagy,és türelmes nem kell semmit le szedni!
igaz könnyebb ha kiveszed a műszerfalat,de meg lehet oldani annélkül is!
Nincs mit!
De sajnos el kell keserítselek!
Nekem így néz ki,tök egyformák!Én a helyedbe hagynám,de a te döntésed!
Hali, tompitott cserehez mennyire kell szetbombazni? Szerdan mennem kene 1150km-t, es holnap este erek haza megnezni, hogy mi hogy van, mert most videken vagyok. Le kell venni az idomot, vagy eleg a muszerfal alja felol szetszedni?
Sotet is lesz, meg sosem csinaltam meg.
Tudtok tippet adni?
Köszönöm milka1!