Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No igen!
Bocsi!
Hozé=José!
ok
és valóban.....
Én tudok neked egyet,amiért kezeskedem!
Keresd Hozé-t!
Bár van benne kilométer(60.000-körül ha jól emlékszem),de tuti a vas!
Nagyon jó vétel lenne (ha még nem adta el).
Widi

Töltsd ki az adatlapod,így szokás...
a króm kormányvég szürke munkahengerek dombormatrica..
de az évjáratot én sem tudom
Lehet!
Én úgy tudtam későbbi évjárattól volt kék!
Tévedtem már nagyobbat is!
jobban jársz ha a holtszezonban próbálsz venni ha megvan rá a zsé'
Hát azt csak te tudod mire is használnád legföképpen...
az is jó gép!
Inkább XX,azon nem kell kapcsolgatni!
Tudom mit beszélek!
Köszi, megfontolom. A másik jelölt a cbr 600 f4 lenne. Még szezonig kiforrom magam.


Én amúgy is inkább magánszeméllyel szeretek üzletelni..
mindig úgy szoktam
Kicsi a világ mi
pontossan


Ő is ismerősöm
Pontosan!
Szia!

A motor szerelőm csak annyit mondott hogy a paksi márkamotorostól még levegőt sem szabad venni! Lezúzott motorokat hoznak kintről és azokat pofozgatják úgy hogy azért eladhatók legyenek! Inkább megbízhatót még ha drágább is! Ha nincs elég lóvé akkor tessék spórolni mint belenyúlni egy tákolmányba aztán elmegy a kedved majd az egésztől!
Ha mellényulsz a motorral akkor ugyanúgy ráköltesz... inkább öregebbet de szebbet és jobbat lenne érdemes.. sztem
Bocs nekem nem szimpi a paksi... az oldalidom is sérültnek látszik a képeken..meg nagyon karcos... De azért érdemes megnézni az ilyet,hogy legalább lásd,hogy milyet érdemes kevésbé.. az enyébe 36000 körül van De így néz ki...
Nem az a baj ha sérült volt, hiszen használt motor, de lehet igényesen is helyre állítani valamit..
Köszi, így legalább van értelme a 300.000 különbségnek. Én is meg vagyok győződve róla, hogy Brick javaslata tökéletes, de hát az a fránya takaró... ami alatt nyújtózkodni lehet. Csak eredetileg attól féltem, hogy az elírt, átütött motorszámú az általam belinkelt motor.
egyébként a jobb oldali kormányvég suly sem gyári már..meg hiányzik a villahíd közepéből a gumi..

Na nem fikázni akarom! Csak szerintem ez egy sokat futott példány ami egy jobbos sérülés után selejteztek kint... és kereskedéshez került... ..én hagynám! ne évjáratot vegyél elsősorban hanem állapotot sztem...
az enyém is kék...
ez az utolsó ráncfelvarrás egyik eredménye,a domború típus jelzéssel együtt az oldalán.
a paksira..
Brick látta a szürkét,és ha ő szerinte érdemes megnézni ,akkor az úgy is van...
Egyébként személyes ismerősöm Brick.. ...
Nagyon kezes motor az Xx, nem baj,hogy előtte 400 as volt... tudod fejben dől el
Nekem a fordulatszámmérő óra hátlapja gyanús!
Mivel kék!
Köszi szépen a véleményt! Most a budapesti vagy a paksi motorról írod, hogy "teljesen elszíneződött a kipufogó" ? Én is nagyon örülök, hogy talán megadatik egy ilyen motor birtoklása. Eddig a legnagyobb egy 400-as volt, de majd óvatos leszek.
szia..
Brick írását csak megerősíteni tudom...

a kinézett motorban a km-t kételkedve fogadom, tekintve ,hogy már teljesen elszineződött a kipufogó..
de ettől függetlenül még lehet patent gép ennyi pénzért!
Én már a második Xx-em használom.. nem véletlenül vettem ismét ezt..
a maga kategóriájában és árában szerény véleményem szerint a legjobb műszer...