Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.ebay.de/itm/CIMCO-U...

Igazából innen lenne, és a leírás alapján....és már láttam ilyent motorokon, ajánlották más fórumon.

Super-Stabil!
(Szuper stabil--bár ezt rá lehet írni mindegyikre :-) )

Wasserdicht durch umlaufende 2fache Gummi-Lippe!
Vízálló, dupla ajakos kapcsolódás, gumi tömítéssel körbe

Bauform: 2-Halbschalen Kunststoff
Kivitelezés: 2-műanyag héj ---gondolom ezér tduplafalú

és persze a két oldalsó zár sem elhanyagolható a véletlen kinyílás elkerülése miatt, nem kell spaniferezni, gumipókozni ;-)
A Moto Detail 42 literes topcase csak 4-5 ezer forinttal drágább, és az már bizonyított
Üdv. Urak!

A mai nap megnéztem egy eladásra kínált 2004-es XX-et és valami nagyon furcsát vettem észre a motorszámon!
Az utolsó két szám grafikailag teljesen elüt a többitől!
Úgy vélem, hogy ez egyedi jelenség (tehát a motor eredete kétségbevonható), avagy Nektek is tapasztalható hasonló jelenség?

Üdv. Brick
Tudom!
Most olyan van 52-lityós!De ránézésre más mint ezek az "olcsóbb"darabok,masszív,szépen kidolgozott,nem sorjás,ja és bírja az ömlő esőt is!
Én igaz véletlenül,de már leteszteltem 260-ig még jött velem!
Azért a Maxia sem kicsi
Rosszul írtam!

A monokey a jobb minőség,a monolock a gyengébb minőség!
Bocsi fordítva!
A mokey a jobb minőségű!
Tapasztalat!
Jó pár dobozt "elfogyasztottam" már,és voltak gondjaim a műanyag,és a spiáter tartókkal!Igaz én rendesen nagy dobozokat tettem fel rá(55-60 literes).
Csak egy kérdés, azt honnan veszed hogy a monolock doboz erősebb mint a monokey rendszerű? Tudtommal pont fordítva van,de lehet tévedek. A másik a platni....nekem Givi E250 platni van a E52 Maxia dobozhoz, és az is műanyag.
Nos!
Én tartózkodnék tőle!
1) Ha jól látom (bár nem írják)ez egy monokey doboz,amik közel nem olyan erősek mint a monolock dobozok!
2)ha jól látom műanyag platnis!Sose vegyél műanyag,vagy alura hasonlító spiáter platnist!
3) nem tudom mitől dupla falu ahogy írják!?
http://auto-motor.vatera.hu/al...

ezt ismeri valaki közelebbről, egyelőre ár-értékben ez a befutó, ebayen kicsit még olcsóbb?!
Ha nem is mindig,meg nem is mindig jól,vagy pontosan de igyekszem!
Köszönöm!
Aki mindig segít!
Nincs mit!
Köszönöm az infót.
Üdv
Háttőrendszer feltöltési mennyisége 3,2-liter!
De valszeg teljesen nem tudod leengedni!
Nincs semmi trükk!Illetve annyi,hogy nem a kiegyenlítő tartályon keresztül kell feltölteni(mint az autóknál),hanem a hűtőnél!
Sziasztok!
Egy kérdés ismét, mekkora hűtővíz kapacitása az xx-nek, magyarul, hány literes a hűtő rendszer,
A hűtő víz cseréjének van valami különös trükkje, vagy a szokásos módon kell elvégezni?
Üdv:
A fényezés nem érdekes, a lényeg számomra hogy sérülés és javítás menteset szeretnék vásárolni. 1 hónap múlva megyek haza Magyarországra és megkereslek ezen a telefonszámon.
Köszönöm! :)
Megkaptam a mailt. Karcmentesem az nincs! Repedés/törésmentes 15-től vannak. Amit Carma feltett szépen javitható! Ha nem juttok semmire akkor 70/6321-829

Üdv XX!
Szia!

A bal oldalára csúszott,kis hibával.
Érdekel?
bapinter@t-online.hu
Nincs mit!
Üdv!
Többször vásároltam már tőlük és nem volt különösebb gond. A fejidomomat is ők gyártották, kisebb reszelgetés után nem lett rossz. Tudom ajánlani őket.
Értem,akkor mindenképpen írok rájuk egy emailt . És még egyszer köszönöm az infót! :)
Hibátlanul dolgoznak!
De én a motorbontó miatt linkeltem be neked,az is van ott!