Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz!
De csak ezért mert nem engedtem 160-alá!Ahogy alá engedtem elkezdett felkúszni a hőfok!
Sikerült a combon belső felén jó kis égési sérüléseket szereznem!Szó szerint felhólyagosodott mire haza értem!
Ez van!
hát az ott éppen úgy sikeredett, de a kritikus 122 fokot nem érte el..
Hátha valakit érdekel!
ICE-WATCH karóra!
Sajna kettő lett belőle!
Teljesen új,két napos!
Ár:4.000FT
Jó neked!
Mint írtam,nekem volt már 112-fok(folyamatosan),igaz ez több mint 50-fokos melegben!
biztos,hogy nem normális...
nekem nem dereng,hogy 105 fölött lett volna bármikor is... 100 körül is csak araszolgatásnál van
Egyet értek az előttem szólókkal, nem szabad ennyire felmelegedni. 100 fok felett kicsivel indul a hűtőventilátor és addig megy, amíg 90 alá nem hűl. Az én motoromon nem tapasztaltam ennyire extrém magas hőmérsékletet akkor sem, amikor Dél Dalmáciában 40 fokban araszoltunk Dubrovnikban. Persze nem azt jelenti, hogy kellemes volt az ülés alatt működő "grillsütő".
nem az nem normális!
de ilyenkor átvált villogó pirosra!
elméletileg ilyenkor le kéne állítani!Bár én anno úgy tanultam,hogy alapjáraton járatni míg vissza nem hűl!Az ok egyszerű!Ha leállítod akkor a hirtelen megszűnő hűtés miatt,akár több száz fokra is felmehet a hőmérséklet,és megragad mint állat!De kérdem én!Mi van ha azért melegedett fel,mert mondjuk nem megy a ventilátor?Akkor járathatom én alapjáraton,nem fog vissza hűlni,csak jól besül!Na mindegy!A lényeg ha könyv szerint ha villogó piros 122-van,le kell állítani a vasat!
Tehát ha 122 fokra felkúszik néha a höfok,az még normális?!? Nekem akkor csinálta amikor sártól el volt dugulva pont a ventilátor elött de azóta sem. Na persze itt az átlaghömérséklet amiben gurultunk 15 és 25 fok között volt,nem úgy mint otthon. :)
nálam is ez a helyzet...
de majd megnézem tavasszal,azért nem árt ha az is jól müxik
No én azt még sose tekergettem!
egyszer beállítottam,oszt jó napot!
Túl nekem se!
Már mint a gyári 122-foknál magasabbra!
Hallo, hallo, regi es uj motoros ismerosok, baratok, segitsetek hazakoltozni, hogy ujra veletek brummoghassak

Nezzetek meg eme remekmuvet es szavazzatok is ha tetszett. Vagy csak nezzetek meg es adjatok tovabb, az is segit :

http://www.alommelo.hu/Kabatne...
102 fok nálam is.
Az enyém 4 év után berohadt!
egyet biztosan megtapasztaltam... már másodszor...
nincs gond az Xx-el

egy hatalmas hibája van a tavaszi olajcserénél némi kenést igényel az alapjárat állító.. a soha sem állításnak köszönhetően nehézkesnek tűnik
A mulkori megfogalmazásod volt igazán találó...
a " magas üzemi hőfok"
nekem túl sohasem melegedett..
Pontosan!
Azért jók ezek a fórumok mert mindenki megoszthatja a tapasztalatait másokkal,akiket érdekel a téma :)
Mindenképpen leveszem és megvizsgálom. És egy külsö mosás az nem árthat neki.
De mielőtt bármit is veszel,szedd le és nézd meg amennyire belelátsz!
Ha szép fényes, fém tiszta,akkor szerintem ne bántsd!
Lehet hogy 102-fok!
Nem tudom pontosan,ezért is írtam 100-körül!
Ha neked más a véleményed,azért nem kell kimaradni! először is ez egy nyitott fórum,mindenkinek szíve-joga a véleményét beírni!A másik,közel se biztos hogy az én,vagy más által beírt vélemény,tapasztalat a jó!Lehet a tied a jó!
Szia!
Igen én is úgy gondolom,köszönöm.
én 102 fokra emlékszem,de tévedhetek is

a hütés témából most kimaradok... mert nem egyezik a véleményünk
Szia ..
..háztartásiban biztosan kapsz..
Lehet hogy az enyém is 100fok körül kapcsol csak rosszul emlékszem. Már régen ültem rajta sajnos,itt északon hamarabb véget ér a szezon mint otthon.De akkor megnyugodtam hogy nincs nagy baj ezen a kis gyári betegségen kívül.És valóban sokat számítana ha a hütö teljes felülete kapná a menetszelet.