Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo egy honapja hasznalom a motort, tul vagyunk a buvos 4826 kozos km-en, volt benne minden az alpoktol az autobahnon at dobogokoig meg a magyar alfoldig.

Nagy a szerelem
Lefujattam a Giviket, meg ratettem egy markolatfutest, szinkronizaltunk karbit, meg megkapta a kotelezo uj jarmu vasarlasakor szokasos dolgokat.

A foto vasarnap delben a glockneren keszult.
700 forintert masoltak nekem kb. masfel hete.
Felajanlotta, hogy femszarasat csinal, azzal nem jarok igy
Ha infó kell jelentkezz.
Morgen,

Nagyon jó.... ! Tetszik!
Szia Fazer,

korban meglehetősen közel állunk egymáshoz ezért merészelek Veled vitázni a női témában - ebben nem feltétlenül értünk egyet. Elmesélek egy rövid történetet amivel csak azt próbálom illusztrálni hogy engem nem zavar ha nincs kettő darab egyetemi oklevele az illető Hölgynek, attól még lehet kívánatos.

"Egy gazdag pasinak megtetszik három nő és nem tudja melyiket vegye feleségül. Hogy könnyebben dönthessen, mindegyiknek ad 5000 dollárt hogy lássa mit is kezd a pénzzel.
Az első hölgy minden pénzét magára költi, manikűr, pedikűr, kozmetikus, szép ruhák, fitnesz. A magyarázata: drágám, azért költöttem minden pénzt magamra mert azt akarom hogy szép legyek számodra és kívánatos és büszkén menj velem utcára vagy társaságba.
A második hölgy az összes pénzt a pasira költi: ruha, ékszerek, vadászpuska, egyéb ajándékok. Az indoklás: drágám, nekem Te vagy a legfontosabb ezért én minden pénzemet arra használtam hogy Neked örömet és meglepetést okozzak.
A harmadik hölgy befekteti az 5000 dollárt és rövidesen csinál belőle 10000-et. Az indoklás: drágám, számomra a kettőnk közös jövője a fontos és én megforgattam a pénzt hogy NEKÜNK több pénzünk legyen.

A pasi sokat gondolkozott hogy melyiket is válassza, végül pedig azt vette el feleségül amelyiknek a legnagyobb mellei voltak.

Szóval-...ilyenek vagyunk mi, pasik.

Üdv

Géza
sziasztok,

beszéltem a ceglédi kereskedővel, elvileg pénteken elgurulok oda megbeszélni a lehetőségeket a beszámításról.
A Dream-es gép alig 250 000 Ft-tal drágább mint a ceglédi... nem igazán látom hogy miért..összehasonlítva a két gépet igen egyformák a paraméterek.
Majd meglátjuk mi lesz a történet vége... mindenesetre majd értesítem a Tisztelt kollegákat.
Üdv!
Én is árulom az enyémet 2007. évjárat a Honda Dreamből! Első tulaj vagyok! Garantált km!
Én szerintem motor kereskedésekbe próbálkozz!
Nézz körül,ha találsz egy olyan évjáratút amilyet keresel,ott nagyobb esély lenne a beszámítós variációra!
Nem jársz rosszul vele, az 100%. Szerintem menni fog a csere is. Én 1098s Ducatit hoztam helyette, majdnem ebben az árban. Mond meg nekik, hogy én ajánlottam.

Üdv.: Hajek
Hali,

És tavasz volt és én azonnal akartam ŐT. és megvettem. Ez van. Továbbra is szeretem, kissé sajnálom is de hát ha hosszútávra akarok gondolkodni akkor egy fiatalabb valahogy jobban bejönne. Mint a nőkkel szokott járni az ember :-)

Ha tényleg így van motorozd ki az árát részint hogy megérje a vásár részint mert szereted, és annyi difi nincs a kettő között amennyi lapát stexet kellene belepumpálnod...

A fiatal nőkről meg csak annyit hogy a nagy részük műanyagból van hiányzik az anyag, meg az ész belőlük és ezt egyenes arányosságban átvetítheted a motorra is...
Uff
ha valóban jó a moci,nem sok értelme van a cserének...nem egy elhasználódós típus! Mondhatni örök darab..
hacsak nem akarsz megint 1 kilóért átíratni és belepumpálni a cserébe 6-7 kilót...szerintem...
nem tudom mennyit futott de 100000 km után is ugyan úgy teszi a dolgát..:)
Szia Tibor,

való igaz amit mondasz, már érdeklődtem a Redbaronnál. Gyakorlatilag 500 000 Ft-tal adnának kevesebbet érte mint amennyiért én vettem a tavasszal. Hát ezt kissé benéztem. Tanulságos volt, kár hogy a saját bőrömön kellett megtapasztalnom. Úgy látszik hogy még így 42 fölött sem nőtt be a fejem lágya. De annyira megtetszett mikor megláttam. És kipróbáltam. És nagy volt és piros. És sütött a nap és gyorsult mint állat. És tavasz volt és én azonnal akartam ŐT. és megvettem. Ez van. Továbbra is szeretem, kissé sajnálom is de hát ha hosszútávra akarok gondolkodni akkor egy fiatalabb valahogy jobban bejönne. Mint a nőkkel szokott járni az ember :-)
szia Hajek,

a hirdetésben szereplő motor teljesen korrektnek néz ki. Érdekel is. Illetve éppen ez az ami érdekel...
Már csak annak kell utánajárnom hogy az enyémet mennyiért tudom férjhez adni. Azért elteszem talonba a hirdetésed.
hát érdekes lesz a válasz:

Alapból az én xx-em kissé át van alakítva kormány tekintetében....
tehát alap szériában a fazer mindenképpen kényelmesebb!
Tavaly és idén is voltam a Szlovén túrán Dokyékkal szinte ugyanazon az útvonalon..Viszont tavaly egyedül voltam és amikor hazaértem ,majd leestem olyan fáradt voltam...
idén utassal mentem végig és minden előítélettel ellentétben ,simán ment a buli...ez érdekes volt
Utasnak mindenképpen jobb a fazer...lehet a ridernek is
nagyon szerettük a fazert ,igazán remek kis moci volt
de ehhez ragaszkodom is
Tibi!

kényelemre melyik motor volt a nyerőbb, az XX vagy a fazer
Szia!

Nézd meg ezt, enyém volt a motor, miden igaz amit leír a hirdetésben.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_
xx-6186828

Üdv.: Hajek
Minden szavad igaz,helytálló!
Sőt!Én még azzal is megtoldom,nem minden vasuk "tiszta".A tiszta alatt azt értem,hogy törött motorokat(konténerbe egymásra dobálva behoznak),és itt szépen motort faragnak belőlük!Tudom,mivel én is szállítottam nekik ilyen konténert!No meg nagy részük Japán belpiacos,ami azon kívül hogy általában folytott verziók,alkatrészben is szokott velük gond lenni!
a red baron-os árak miatt csak hatalmas bukóval tudod eladni a motorod,még ha ők vennék vissza akkor is... bár valakinek az 4 -5 kiló sem hatalmas
ezekre a motorokra nem jellemnző,hogy babrálgatni kellene..
ez nem a red baron érdeme. Ott csak az vesz motort aki ellensége a saját pénzének
bizony ám
Isten hozott!
De mielőtt bármi is történne,az adatlapoddal kéne valamit csinálnod(kitölteni),mert így nehézkesen fogja bárki is felvenni veled a kapcsolatot.No meg így szokás!
sziasztok

Sokév chopperezés után eladtam motorom. Meguntam a stílust. Idei szezon elején vettem egy 1999-es XX-et. Azért "csak" 99-est mert egyáltalán nem voltam biztos benne hogy ezt szeretném, nem akartam túl sok pénzt beleölni.
Aztán beleszerettem. Mentünk 8500 km-t ami számomra nem is sok, nem is kevés egy szezonban... épp ennyire volt időm.
A Redbaronnál vettem a motort ( mondanom sem kell hogy nem volt egy nagyon olcsó történet :-)) viszont az igazsághoz hozzátartozik, gondom sem volt vele. Kétszer voltam a srácoknál, átnézték, olajcsere aztán csak tankolni kellett meg húzni a szarvát.
Bár nem állítom hogy már tudok ilyen gépet vezetni, de kissé összebarátkoztunk a szezon alatt. Az elhatározás is megszületett... bejön nekem a dolog. Ennek érdekében hosszútávra ruháznék be egy ilyen gépbe. És ez nem is olyan egyszerű. Egyrészt keresek egy 2006-2007 évjáratút ( mert újabb sajna már nincs), másrészt a mostani barátomtól meg kellene válni aránylag elfogadható buktával.
Nincs-e közöttetek olyan kollega aki esetleg azon gondolkodik hogy eladná a gépét de talán mégsem egészen adná fel a mocizást... szóval megfelelő ráfizetés mellett ( úgy mondják "érdekegyeztetéssel" ) átvenné 99-es gépem és eladná 2006-2007-es gépét?

Természetesen az is érdekelne ha valakinek "csak úgy" kellene a 99-es gép, akkor szabadabban tudnék választani az újabb kínálatból.

Bocs, most látom hogy kissé kereskedelmi ízűre sikeredett levelem...nem beszéltem az érzésekről meg a gyorsulásról meg a kanyarokról stb.

Mindenkinek kívánok még pár meleg napot ebben a szezonban... hátha összejön még pár kilométer.

Üdv

Géza
Ahhoz képest, hogy itthon ugyanerre 240ezret mondtak pár éve. A Givi V35-öt meg nem tudod felrakni ekecselés nélkül. Hidd el lefutottam már ezt a kört...
A minőségnek biza ára van!
Jónak jó, mihez képest ;-), nekem kicsit sok, a GiviV35 ...még esetleg, de kihasználtságot tekintve még azt is sokallom árban...