Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok A téli időszakban ti beszoktátok inditani a motort? mert ezzel a kérdéssel kapcsolatban megoszlanak a vélemények,sokan azt mondják elég az akumlátort tölteni
Attilák.....
még nem
sugomotornál kérdezted ott van egy szürke xx, ha megvan még...
Küld el a címed az info@hanatrade.hu-ra, elküldöm, és ha tetszik, küldesz érte amit gondolsz. Nekem 2-hetet volt a motoron.

Üdv.: Hajek
Ohhh,akkor semmi gond!
Gumibakot kitudod venni a helyéről,és átteszed az újba!
Azért nem postáztattam mert van egy kamionos cég akik járnak hozzánk is és a fönököm is jár haza kocsival,majd valamelyikük kihozza nekem,csak ki kell várnom de remélhetöleg nemsokára megérkezik.
Igen,gondolom hogy nagy lesz a súlykülönbség,még nem vettem le a gyárit. Ütközö gumibak az biztos hogy nincs az új csövön (sztenderhez),úgyhogy azt meg kell oldanom de ez legyen a legkevesebb...
Köszi a választ!
Értem!
Te tudod neked mennyit ér meg!
Köszönöm büszke is voltam rájuk,mint a mostanira!
Nem kell semmit átrakni!
Martin így adja,gyártja!
A gyárit a súlya miatt rögzítik több helyen,ezt te is észreveheted ha megemeled a kettőt,külön külön.
postát miért nem kérted kintre?
a btibi10@freemail.hu-ra kérnék egy képet .

hát annyiért nem kell..Ezért dobtam ide fel a témát...
Köszönöm Milka a fotókat!
Szépek a régi motorjaid,én is bízom benne hogy szép hangjuk lesz.
Viszont ahogy nézem az XX összekötö csövén,Neked rajta van a közép sztender ütközö gumibakja.Azt magadnak faragtad rá vagy a régi rendszerröl átrakható? Én amikor kezembe vettem az enyémet,a két összekötö csöböl csak az egyiken volt egy darab fül,talán az lehet az?!? És a gyári csö rögzítve van a blokkhoz vagy a vázhoz is,tegnap néztem motoron. A Martiné nincs,csak a csö bilincsek merevítik és az az egy felfogató pánt a dobnál vajon?!? Na majd meglátom,én már kint vagyok a dobok viszont még otthon. Meg kell várnom amíg kiszállítják nekem.Mindenesetre nagyon szépek és a fotód alapján,jól fognak mutatni az enyémen is.
Tibi!
Elballagsz itt nálunk a Meray-hoz(üllői út)oszt veszel egyet!
Az akkor állítható,meg minden!
Választhatsz színben is!
Szia.Nekem van egy teljesen újszerű sötétített bubis plexim,ha érdekel szólj és teszek fel képet.Az ára 10000Ft+posta.Üdv.
Már alig várom hogy halljam a hangját,hát még a tavaszt!
Oké ,hogy van
eladó
Milyen is mit kérsz érte? ( btibi10@freemail.hu) esetleg egy képet
HI!

Van, szólok.

Üdv.: Hajek
Itt a kép!
Egy régebbi motoromról ezen Martin dobok voltak!
Nagyon jó hangja lesz!
Én már kb.10-éve több motoromra ezeket a dobokat használom!
És minőségi munkát kapsz a pénzedért cserébe!
az enyém meg köztes így ahogy van
Tompítóval mint a gyári,nélküle igazi mély.(én esztergáltattam egy közteset)
Keresgéltem én is sokat hátha valami olcsóbb megoldást találok de a hivatalos E jelzés,engedéllyel döntö volt számomra és ha esetleg külföldön akarom eladni a gépet akkor ez pozitívum.
nagyon szépen szólnak a Martin dobok.. nekem is volt a cbr 1000f-en..