Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Akinek van itt XX-el tapasztalata, az írna egy kicsit nekem? Mennyibe kerül egy évben a kötelező fizetnivaló, fogyasztás, betegségei, illetve az alábbi linkeken meghirdetettekkel szabad-e foglalkozni?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_x
x-5427632

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_s
ajat-5713462
oksa
Ha kicsit vissza olvasol,minden kérdésedre választ kapsz!
Már egy párszor kiveséztük a témát!
Helló!

Erősen agyalok egy XX vásárlásán :)97-99es modelleket nézegetem.Esetleg tudnátok mondani néhány tippet hogy mire kell ezeknél a motoroknál odafigyelni vásárláskor?
Köszönöm a segítséget
De!
Bocsi elírtam!
T vagy K,nem mindegy?
Nem KOYO?
Én Toyo csapágyat tennék bele!Illetve én csapágyból csak azt használom!
karburatoros: 6004
injektoros: 6204

2 oldalon zart. Mindket oldal egyforma. Mindegy milyen gyartmany.
Hali:)

Szükségem lenne az első csapágy pontos méretére, illetve milyen gyártmányt javasoltok

Előre is kösz
G
Jajj!
kár érte
Az enyémet már eladtam. Csak nézelődtem és akkor találtam ezt a gyöngyszemet!
Mit műveltél azzal a szép motorral?! Mondjuk az árát is lejjebb vitted.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-6211936


K
edveseim!

Erre varrjatok gombot!
Hátha valakit érdekel!
Eladó a képen látható komplett horgász felszerelés!Szinte új,csak 1-2 szer volt használva,azóta áll itt a sarokban.Két fenekező bot(kettner) egy úszozó bot(kettner).A fenekező botokon nyeletőfékes orsók vannak,nagy dobbal.Összecsukható horgász szék(ebbe pakolni lehet),merítőszák,haltartó(1-fém,1-hálós).Horgok,úszók,olmok,s
tb. bottartó(riasztós is van),stb.A képeken minden látszik!

Ár:30.000Ft

Tel:06-30-9446636
Szia, a hátsó lámpa 99-től, az első index minden évjáratra, a hátsó indexbúra 2000-ig jó.
Eladó a képen látható Első emelet 3.-album cd!

Teljesen új,pár napja kaptam,de már van egy!

Új ára:3.999Ft

Ára:3.000FT

Tel:06-30-9446636
Én is lelassultam már!
Az utazó olyan 110-körül szokott lenni,de mint írtam egy BMV-és kihozta belőlem.Igen hibátlan,hál istennek elég sokat járok arra felé!
Nekem is túra kormány van rajta!Talán én voltam az első,aki ezt feltette XX-re!
283? :)
En meg 200 felett se mentem vele, massal se nagyon... Valahogy nem vonz, de nem mondom, hogy egyszer nem viszem at a nemetekhez kiprobalni.
Ausztriaba nagyon jo utak vannak, itt van tolem 40-50km-re Vorarlberg, utana egybol meg ugye Tirol.....
Csoveknek elvileg nem szabadna, hogy bajuk legyen, csak a sbk kormany miatt volt a baj, amugy nem hinnem, hogy egy Hondanak ilyen tervezesi gyerekbetegsegei lennenek...
Én csak Ausztriában szoktam fizetni a gyorshajtásért!
Bár igaz,már párszor sikerült kidumálni is!
Kb.két hete én is összeakadtam egy Bömbölővel (írtam is itt róla),én 283-nál parancsoltam álljt magamnak(ekkor jutott eszembe a hátsó doboz fent van).Nekem is MRA plekóm van,igaz én csak 182-cm vagyok(megyek össze lassan).Csövekkel,bovdenekkel nekem nem volt még gondom.
Nem, a hatso lampa az gyari. Az iranyjelzo van athelyezve a dobozkonzol miatt.

Amugy mar volt egy kis gebasz a motorral.
LSL Superbike kormany van benne, es a magasito eldorzsolte a gyari kuplungcsovet, es szep lassan elpumpaltam az olajat. Felontottem, aztan el is durrant a cso az elso kuplunghuzasra.
Bo egy hetig allt, most mar megy, hibatlan.
Szeretni fogom az XX-et. Bar tegnap esett az eso, de 170km-t igy is mentem vele, es elveztem meg igy is.

A turaplexi meg MRA toldattal se tul magas sajnos a 197centimhez.

Amugy nektek hogy van meg jogsitok? Tegnap autopalyan kijott elem egy bmw, megeloztunk egy autot, aztan ahogy lehuzodott, szepen lassan-esszel megeloztem, leneztem, es 180.... Egy 600as nakedrol ultem at, es sebessegerzetre olyan volt, mint azon mondjuk a 120.
Remelem nem kapnak el gyorshajtasert, nagyon esznel kell lenni.
Szinte biztos hogy nem stimmel!
Ha csak nem át lett alakítva(lámpatest csere)az újra!
Szerintem a hátsó nem stimmel,de ez csak az Én magánvéleményem...
Ezekrol van esetleg keped felszerelve?
98-as evjaratura is jo?