Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Ha valakit esetleg érdekel: http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Igen erre!
talán erre gondoltál:
http://kawaszati.hu/teljeskoru...
Köszönöm a tippet
Bocsi a kerületet rosszul írtam!
Nem XVI. hanem XIV.!
Természetesen!

Budapest XVI.-ker Rátót u.Házszámot ne kérj,mert nem tudok!De az egész utca ha 50-méter hosszú!Igazából csak egy régi gyárudvar az egész,és bent a motorszerelő műhelynél van a bowdenes!
Azért a címét , illetve az elérhetőségét megadhatnád, mivel hetente többször járok BP-re( oitt is dolgozom)
A gond az nem itt kezdődik!
Bowdenest akit ajánlani mernék csak Pesten tudok!De az nagyon tuti!Még kamionok bowdwnjeit is hozzá hordják!Az meg ugye általában nem kis erőnek van kitéve!
Lehet, hogy neked van igazad.
Nem tudtam jobban körbe írni, hogy mire is gondolok.
A gyári és az után gyártottnál sincs "garancia" de valahogy jobban bízom a Márka jelzéssel ellátottban és ennyiért szerintem senki nem készíti el a két darabot, illetve nem is tudok a közelben bovdenesről
Akkor ez is megoldódott!
Nem volt elég egyértelmű a kérdés!
Kívülről,arról lehet szó!
Hozzá teszem a bovdenesnél gyártott,van olyan jó mint a gyári,sőt!
Én már nem egy elszakadt gyári bowdent cseréltem így le.
1000 köszönet erre gondolta. Most már biztos vagyok benne, hogy megegyező a két típusé. Még egyszer kösz.
Üdv: Szabi
Üdv! Tessék:
Köszönöm a választ. Ezt félre értetted, nem kérem, hogy szétbontsa bárki is a markolatot, engem csak a külső része érdekelt volna, a bevezetés része és annak az állása, formája, amire gondoltam. A Loiuis ban most 9,9 Eu ba kerül a gyári Honda, inkább azt veszem, mint egy után gyártottat, ezért kérdeztem.
Szerintem ezért senki se fogja szétbontani a gázmarkolat részét!
De be mész egy Honda kereskedésbe,és azonnal meg mondják egyezik-e!De ha elmész egy bovdeneshez hónod alatt a régivel,pont 3-perc alatt készít egyet neked,az eredeti ár töredékért!
Tisztelt CBR tulajok!
Ismét egy kérdés felétek, az x11-es gázbovdenje megegyezik a CBR-ével, szeretnék hozzá rendelni de csak CBR-est találok. Ha valaki venné a fáradságot és csinálna egy -két fotót a markolathoz való rögzítésről, nagyon megköszönném.
Üdv: Szabi
Az én paripámban is még csak 15000km van és 5 éves de ha eladnám meghalnék!
Hasznaltauto.hu- n nem olyan gyakori a stiklimentes hirdetes, de ha ez az, akkor tisztelet jar neked.

Nekem meg az orokervenyu aranyszabaly, hogy vasarlas utan nem nezunk meg hirdetest.
Eladni szeretném, nem dicsekedni vele. Miért ne lenne igaz?
Lányom fősulin Pesten, asszony már nem sűrűn jön velem, nekem is nagyon kevés az időm a túrázásra.

Cserélek egy 1személyesre (és méretben kisebbre), és ha van 2hetente 1-1órám motorozni, arra megfelel a Ducati.

Röviden ennyi.
ezt nem akartam latni....

Ha minden igaz a hirdetesben, akkor nagyon jo vetel basszameg.
Köszi szépen az ajánlatot de nekem ez egy kicsit húzós Amúgysem tudtam még eladni az enyémet és addig nemtok lépni.egyébként gyönyörü vas.Miért cserélsz?
Szia!
Ne vedd tolakodásnak, nekem van 1 ha érdekel.

Üdv: Hajek

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_ducat
i_csere_erdekel-6149295