Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na van egy nagyon jó szerelőm majd rákérdezek tőle mit mondd rá.
Eléggé sokaltam mert az ismerőseim között van 6 XX és mindenki 6 környékét mond....
Szokott fórumozni egy srác, bizonyos Blacious. Neki injektoros, 164 Le-s a gépe, és mindig csodálkozott, hogy ugyanolyan használat mellett Neki kb 2 literrel többet evett mindig a gépe. Elvileg valami injektor programozással helyre lehet rakni, de arra nem nagyon van vállalkozó.
98-as, 114 KW......
legalább is a Red baron mért adatai alapján azonosak a gépek...
Ö padjukon ha minden oké álltalában 154 le mérnek az Xx-eken
soha egyik sem volt 164 le..
még a karbis sem evett ennit
Elvileg belefér, de gyakorlatilag én is inkább 52-est vennék. Az elnyel egy kisebb gardróbnyi cuccot. A K40-est meg majd felrakod oldalra.
akkor igencsak kormosnak kell legyen a kipu vége..
Tényleg nagyon sok normál használathoz..
Üdv!
Ha az "ős" injektoros, 164 Le-s a motorod, akkor igen, lehet annyi a fogyasztásod.
szerintem nem..
nekem 52-es van..abba elfér..
Sziasztok.
Olyan kérdésem lenne, hogy nemrég vásároltam egy XX-et már az injektorost és nagyon durva fogyasztások jönnek ki olyan 8,7-8,9 körül jön ki normál tempónál (max 140). Lehet valami elállítva vagy valakinek lenne valami ötlete hogy mi lehet a gond?
Komplett CBR 1100XX bontódik! 70/6321-829
Nem!
Legalábbis az ami nekünk van,abból biztos nem,(próbáltuk).
Esetleg 0 46-os,vagy 48-as ba!Nekem ezért lett 52-es Maxia!Abba bármilyen módon belefér!
Urak!

Kappa k40-be belefér 2 zárt sisak?
Sziasztok!
Nem tud valaki véletlenül 99-2000es évjártú (injectoros) XXbe üzemanyag szivattyút?
Nos?!
Mond valaki egy pontos címet? Meg hogy jó-e a holnap reggel?
Köszönöm!

Azt mondta,hogy vissza is visz meg minden!
Jelentkezem!
Beszéltem a sráccal, mondta hogy neki a jövő hét volna jó. Akár a hétfő reggel is jó, akkor átmegyek a moccal Makóra, nekem csak egy pontos cím kellene, na meg a hazautamat szervezzétek le. 11-ig haza kell jutnom.
Ez a leg egyszerűbb!
Rá van írva a gyújtáskapcsolóra!
Sajnos én is erre gondoltam. Köszi az infót
Szerintem chipes, mert most találtam az e-bay-en komplett HISS gyújtáskulcs rendszert 300 fontért. Persze ahhoz is csak egy kulcs volt. Ha jól emlékszem 2000 környékén vezették be Hondánál az immót.
Én is többre számítottam de most már abban is elbizonytalanítottak, hogy egyel talán chipes-e., hogy lehet azt kideríteni, mivel évjárat alapján nem tuti.
Hali!
Most néztem meg a motort és nincs HISS felirat a gyújtás kapcsolón. Lehet, hogy nem is chipes a kulcs?
Évjárat szerint lehet az is és nem is?
Ez nagyon "baráti"ár!
A Nubirához igaz ott a kulcsról több más funkció is vezérelhető(központi zár,ablakok,csomagtér,tanknyílás),szóval 65.000Ft-re taksálták a gyári kódolású kulcsot!
csörgess meg ,mert a telefonommal is volt mizéria és nem találom a számod!