Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor senkit nem érdekel, minden más igen!Ha elment a motor akkor ami marad egyezkedhetünk, mivel használom addig is, így nem válnék meg semmitől idő előtt! Köszi a megértést!
Sebaj!
nem olvastam elég figyelmesen
Halihó XX-esek!

Van eladó egy pár sorszámozott MIG dobom XX-re. Igen szépen muzsikálnak a vason! Ha érdekel valakit ezeken az elérhetőségeken érdeklődhet: deliboy@citromail.hu, ill. 06-70-340-2399
Köszönöm szpen de mint írtam már megoldodott.
Tegnap reszeltem magamnak egyett.
isten éltesse a névnaposokat!
Névnaposok
Szia Uram..
a Délpestivel szemben a Köves uton van egy kulcsmásoló..Úgy tudom megold mindent :)
Ahhát!
Nagyon köszönöm a segítséget Mindenkinek!
Nekem csak az XX-hez van,de sok eltérés nem lehet!
Ha gondolod belinkelem,vagy eljössz oszt írogatsz,másolsz,stb.
Az!

Sajna sűrgős lett a dolog,mert tegnap moccolás közben sikerült a műanyag részéből kifordítani!Sajna én voltam a hunyó,így nem szúrhattam le mást(Milkáné).
Profik vagyunk vazze!
Meg egy ilyen !
Van egy ilyen is!
Egyenlőre csak egy 10 dolláros ajánlatot találtam. Túrok tovább a neten.
Egy kérdés a kezdő Hondástól.
Szervíz manuált, leírást és használati útmutatót letudok tölteni valahonnan? esetleg valami ötlet,
Üdv: Szabi
Nekem is Maxia E52N-em van. Egy kulcsom van hozzá, az is elég gyatra (én a pápai dobozárus sráctól vettem), és gondoltam kicseréltetem normálisra. Még az is megfordult a fejemben, hogy ugyanolyat kérek, mint az oldaldobozaimhoz valók. Igazi központi zár!
Nem tudom te melyik típusú dobozhoz kerestél,de az N-52-hez ennyi!
De már lényegtelen is,mert csináltam hozzá kulcsot!
Ez érdekes , mert nekem ezt írták februárban:
"A dobozhoz való zár és 2db kulcs van készleten ennek az ára 3100Ft"
Lehet, hogy Te az aranyból gyártott készlet után érdeklődtél? De az arany zár gyorsan kikopna! Kérdezd meg a simát is!
Igen érdeklődtem!
16.800Ft egy zárgarnitúra(külön kulcs nincs)!