Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis "apróság"!
Orbán "bátyánk"mindig azzal példálózik,hogy bezzeg tőlünk nyugatra mi van!
Nos itt egy kép a mai tankolásomról!Külön felhívom a figyelmeteket,a tollal írt,illetve a bekarikázott részekre!Csak csendben mondom,szinte minden(jó 90%-ban) olcsóbb mint otthon!
Hátha valakit érdekel!
Eladó GIVI doboz!Hátra és oldalra is felrakható!Két sisak kényelmesen belefér+még kis apróság!
Nagyon szép állapotban!Természetesen megvan hozzá az a vízhatlan irat tartó is!
Ár:20.000Ft
TEL:06-30-9446636
Mert ennyi eszük van!
Szerintem 100-ezer alatt,ha gondos gazdája volt egy XX-nek,tök mindegy!Másik 100-ezret simán elmegy!
Nem nem!
Köszi megvan!
De még hosszú az út a végéig!Ez csak egy kitérő!
persze a 99' xx-ben elhiszik a 31ekmt

Aztán volt már 5-6 gazdája amiből három játszott az órával
Vagy úgy gondolják 72-re van visszatekerve
Tavaly vagy előtte olvastam 1 ZZR-s kolléga árulta a motorját 72 ezer km-l az órájában, senki, de senki nem jelentkezett! Majd a következő éven vissza tekerte az órát 32 ezerre és láss csodát jöttek is a telefonok 1 hét után elvitték! Miért ilyenek az emberek? Én a kocsimat 334 ezer km-l vettem és tudtam így is, hogy tekertek belőle vissza úgy 150-t! Legalább arra gondolnának, hogy ez biztos nincs tekerve...
Ez ismerős. Véletlen nem Abtenau?
Jó pihenést!
Nekem már a 60-ezret is sokallták!
Meg is maradt,de mivel már átalakítottam,nem is bánom!
A képek lemaradtak!
Természetes hogy érdekel!
Mi itt vagyunk ma!
Tré a kilátás!
remélem hasznos lesz
köszi az infót
atix 83 irta hogy bont Xx-et
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni alkatrész ügyben.Sajna csütörtökön el dobtam a mocit :-( , Fejidom,jobb tükör,plexi,jobb oldali idom, gázkar,első fék kar + fék olaj cső+tartáj,vészleállító,stb, a tank is lehet hogy cserés lesz,műanyag borítások is törtek.... Pár hete olvastam hogy írta valaki hogy xx bontódik,,,,de már nem emlékszem ki volt az,,,, szeretnék tőletek segítséget kérni. 1999-évjárat a mocim,injectoros, de nem a dikitális műszerfalas.
előre is köszi a segítséget. Sziasztok.
ne irj km-ora állást,majd megkérdezik.. De nem hiszem ,hogy sokkal többen jelentkeznének..
Azon lehet segíteni...
Az a szerencsém, hogy nem szar a gép, így nincs rajtam egyfajta kényszer, hogy minden áron eladjam! Szerintem inkább a 70 ezer km tántorítja el őket!
Ez azért van,mert ők tudják,hogy kb pont 1ft-al nem tudod eladni drágábban azért mert van rajta doboz,kipuff stb... SAJNOS...
Mindenki alkatrésznek tekinti a hirdetést! Kipufogók, dobozok, konzol stb.
Gratulálok! Mindenképpen írj, merre jártatok, mit láttatok és ez kb. mennyibe került!
3. képen szép a Merci a háttérben!