Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv mindenkinek.

Valoszinu parszor elofordulok majd itt nehany amator kerdessel.
Meg nem hoztam el, mert kulfoldon vagyok, es csak penteken tudok rendszamot intezni ra. Egyenlore csak par kozos km-t tettunk meg, egyenlore nagyon szimpatikus, jol felextrazott gep, es brutalisan megy (egy 600as OFF Fazerrol ON ulok at)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net...
Igen. Hétvégén ellopták a telóját, és pihent a 30-asa. De ugy tudom már elérhető!

Üdv XX!
Nem veszi fel a telefont sem!
Valaki tudja mi van vele?
Atix szerintem tud segíteni! - Ha jelentkezik egyszer...

Nekem meg segédváz kellene....
Sziasztok!
Fejidom konzolt keresek xx- hez !
Ugyan már!
Nem busa ez,hogy baja legyen a súlytól!
Ok köszi már megilyedtem ,hogy csak a sima konzolhasználat miatt van gáz
Dióhéjban....
Pár évvel ez előtt elütöttek hátulról és a segédváz is kapott,akkor annyira nem zavart,mert az idomot fel tudtuk tenni rá...
Most,hogy raktam rá konzolt kicsit küzdeni kellett,hogy minden csavar a helyére kerüljön,ennyi... Meg látszik is rajta a "pukli".
Szia Pityusz kifejtenéd mit is jelent ez a "Az enyém nem 100%-os,most lehet észre venni,hogy a doboztartó konzolt felraktam"-mondat. Nekem is van konzol fenn ezézt érdekelne.
Urak!

Tud valaki eladó segédvázat XX-hez?
Az enyém nem 100%-os,most lehet észre venni,hogy a doboztartó konzolt felraktam...
Csillagászok kíméljenek jeligére!
Pedig nagyon vártam a sisakot.
remélem hnap v hnapután megérkezik
Mindig ez van!
Ígérnek bármit,csak menj és hagyjál ott egy zsák pénzt!
bázismotor, nekem is az eladó mondta h próbáljak s-est pedig a mostanim l-es,
az kicsi lett az l-es nagy ezért m-est rendeltem de nem volt ott így nem tudtam megpróbálni ezért postázzák ha megjön.
kettő közötti méret remélem ok lesz
Nolan n90 volt m-es méretben de annak más a méretezése meg nincsen akcióban
Hol vetted?
Bízom benne, hogy nem fog csalódást okozni!
A méret választás az igen érdekes dolog. Az én bukóm azt hiszem S-es, pedig sokak szerint nagy fejem van. Mindenesetre a próbánál az eladó elmondta, mit nézzek meg, és nem is csalódtam benne.
Előtte felhívtam őket azt mondták van minden méret!Zalából felmentem de nem volt m-es,picit ideges voltam!
Nagyon igényes a belső kidolgozása meg minden oksa rajta tetszik csak a méret miatt nem tudtam megvenni tegnap
nolan n103
Üdv!
Most akkor milyen bukód is lesz?
Voltam sisakot próbálni.Az Les nagy volt picit, M-es nem volt,az S-es pici volt nem záródott le rendesen az állrész ezért postáznak egy m-est.Gondolom jó lesz mert az L-es sem volt annyira nagy csak mivel tágúl ezért gondoltam egy számmal kisebbre!
Ingyenes a szállítás mivel az értékhatár flett van és van ezüst színű.A pinlockos plexi 9000ft de azt mondják nem párásodik a gyári sem.Elöszőr próba aztán ha párásodik akkor rendelek csak!
így tervezem
Értem!
Egyet elfelejtettem mondani!
Ha van rá lehetőséged (esetleg oda adják kipróbálásra),akkor próbálj fel több márkának,több típusát!Tapasztalat,ami jó egy valakinek,nem biztos hogy jó másnak is!Egyszerübben:a sisakok nagyon fej forma függőek!Itt nem a méretre gondoltam!Én anno mikor a Caberget vettem,elvittem kipróbálni úgy egy órára!Néztem nem nyom,milyen halk,stb.De az is sokat segít,ha legalább a fejeden lehet egy fél órát!
azt talán jövöre megtudom venni hozzá