Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt nem is úgy hirdették,hogy Xx-re...Hanem úgy: osztott felső villahíd 43 telohoz 22-es kormányhoz..
ezt egyeztettem Milka mesterrel is...Így vettem meg
Hááááááááááááát jó kérdés!
Nagyon függ,Miszter barátomtól.Sőt,szinte csak tőle függ,de elég sokat,és rossz időbeosztásban dolgozik!Ha minden jól megy még júliusban.
Ha komolyan érdekel a dolog,telefon,vagy nálam a honlapon ismertetem a dolgot!Nagyon ott lesz a szeren,mind a látnivaló,mind az útvonal!
No itt egy lehetőség Ádám!
Telefon fel,oszt tessék érdeklődni!No meg a GOOGLE a barátod!
mikor mentek?
Természetesen szólok!
Szombaton is felírtam a Citadellát,el is mentem!Jó volt!
egyenlőre most vissza Ausztria,oszt majd meglátjuk ha megint hazanézünk.Valszeg lesz egy kis kiruccanás(1-napos reggel megyünk,este jövünk kb.500km),ide közelre Eisenstadt környékéra!Van ott valami szép,ami nagyon érdekel minket!
batszitól(bontó) vettem a tartót hibátlan újszerű állapotban..
otthon átalakítható,bár a kormánytól függően azért van vele meló...
én vettem egy lsl kormánytartót 25 ért és kaptam egy hornet kormányt... ja és megvágattam a plexit a hüllő kft-nél 2 ezerért
Ennyi a nagy mágia..
teljesen megváltozott a motor karaktere.. Olyan fazeres lett
Hát igen!Köszi, de a szívem mélyén én is sajnál(nám) biztos, mert ha az ember már motorozott 12 évet, itt magamról mondom ezt, akkor alapból nehéz abbahagyni, de örökre biztos nem tudnám..Nem bírnám ki.

De megyek vele, szeretem, még extrázom is az idén, és ha nem megy el, akkor egy hónap múlva megyek vele Olaszországba, csak kicsit komfortosabbá kellene tennem...itt a túrakormányra gondolok. Csak nekem drága, bontóban meg még nem kerestem, megmondom őszintén.

Majd alakul. ebay-en 88 ezer ft lenne szállítási díjjal együtt( DHL posta ) az azért nem kevés...:D De ha mentek motorozni, szólj, gurulunk egyet.meg még többet is.

hali!
Hát nem tudom mit kívánjak!?
El tudd adni,vagy se!Bár talán a "hátha megmarad"-ra szavaznék!
Igen, hát ugye meséltem sokat, végre elintéztem mindent, aztán már megyek is vele egy ideje újra, de másfél év kihagyás volt, és valahogy nem annyira hiányzott. De nem ez a lényeg, mert nem ez miatt adom el. Hanem azért, mert kell a pénz a vállalkozásba(méhek-te tudod ezt, hogy miben tevékenykedek)..:)

Lesz még motorom egyszer, az biztos, ha netán elmegy, bár úgysem kapkodnak utána, legalábbis pang a piac a pár évvel ezelőttihez képest...Ha nem viszik el, akkor megmarad, de akkor ameddig megy, addig, örökké nem hirdetem:)
Ez most mi!?
Ma ezt nem mondtad reggel!
Üdvözlet!

Eladó a motorom. Ha valakit érdekel. Tel.: 06-30/335-9757

Honda CBR 1100 XX, 2005. júniusi, 34.000 km, friss szerviz, friss vizsga, normál állapot. Ár: 1.100.000, alku nélkül. Hátsó gumi új.
Második tulaj vagyok, nálam van több, mint 5 éve.
Sajnos anyagiak miatt eladó.
Ha valakit érdekel, hívjon, kérésre küldök képet!

Sziasztok.
Hátha valakit érdekel!

Három magas.felfújható,3mX1,75 ös kerti medence eladó!
Tavaly vettük,de csak egyszer használtuk!

Ára:6.000FT
Tel:06-309446636
Sziasztok! Akkor maradok az eredeti Matricánál, meg rendelem a Hondánál. Szép estét nektek.Sziasztok.
Én itt készíttettem, Harmadszorra egész jó lett. Persze látszik, hogy nem gyári, de az ára sem
2006.
Hondánál eredetit drágán!
Vagy,legyártatod matricással,(Google a barátod)de látható lesz a különbség!
Vagy veszel rá fémből,szintén a Hondától,ha jól csalódok 2008-tol (évjáratban nem vagyok biztos)olyannal jöttek ki nem matricával,de ez csak az oldal idomra igaz!
Sziasztok! Fényezni kel a mocimat, és érdeklődök hol lehet jó minőségű matrica szettet szerezni jó áron. Előre is köszönöm a segítségeteket.
No azért!
Szívesen dlárulom a titkot! Vannak speciális papirjaim, amelyeket a megfelelő helyre rakva újjá varázsolja az elhasznált dolgokat. Ezek annyira spéci papirok, hogy szinte bármivel behelyettesíthető a légszűrő.
Én biztos nem hagynám 10e km-nél tovább benne...
Mondjuk lehet,hogy csak az én hülyeségem.
Na persze....

Áruld csak el mivel takarítottad meg hogy újnak tűnik
Csak vicceltem! Most rakom bele az újat!
Én sose takarítgattam!
Ki cseréltem,oszt jó napot!