Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze! Fejtsd ki nyugodtan hosszan!
Eladóvá vált a család másik Hondája, 200eJMF-ért vihető. Műszaki 2014.05-ig, korához képest jó állapotban. Nem lestrapált streetracsingos gép, az asszony használta, lökhárítón látható a bizonyíték 1.5-ös jó motorral, jó váltó,kuplung,futómű, stb. Szegeden bármikor megnézhető, elérhetőség az adatlapon
Üdv mindenkinek!

Túléltük a spanyol túrát, nagy élmény volt, ha érdekli a társaságot, beszámolok bővebben is, addig is pár kép az útról, és az élményekről
Ha kész majd jól áthívlak,oszt meglesed!
Kiváncsi vagyok milyen lesz
Első-hátsó!
De nem kormánylengés csillapító!Teleszkóóóóóóóóóóóóp!

hátsó vagy kormánylengés csillapító (erre gondoltam )
Ezt nem értem!
Mi az hogy kormányra?
kormányra?
Ha érdekel tesztelek egy új lengéscsillapítót!
A lényege kormányról akár menet közben is lehet állítani a keménységét!Majd hogy nem fokozat mentesen!
szia.
Volt már kapás a mocira?
Én közel se erről beszéltem,de hagyjuk!
Amit hideg guminál mérsz! De ez 35 fokban 20 perc múlva több lesz ugye! Hidegben ne motorozz!
Köszi a hozzászolásokat idöközben már megrendeltem ezt a tapasztalatokat majd irom ha tényleg vann ilyen hogy szétesik akkor legkeljebb hordom egy ideig a gyárit magamnál .De ahogy nézem a tapasztalatokat a szerényebb ár nem mindig jelent rossz minöséget feltétlen .Ha már e-bay -nál járunk rendeltem progressziv rugot is az itthoni árnál közel 10-ezerrel olcsobban ha valaki esetleg a közel jövöben venni akar megéri megfontolni innen venni
Én annyival járok,nekem a "csoszogós"tempómhoz,meg az állandó két személyhez pont megfelelő!
Meg én úgy tudom,minél hidegebb van,annál kevesebb levegő kell a gumába,hogy úgy mond jobban melegedjen,tapadjon!De lehet rosszul tudom!
Az enyém Bridgestone Battlax Bt 57-l volt szerelve!Íme egy táblázat mi az utód tipus! Szerintem felesleges 2.9-re fújni, főleg ilyen buzi melegben!
http://www.bridgestone.com/pro...
Nem!
Valószínűleg jobbak a tulajdonságai!
Az lehet,de u.a. a tulajdonsága a 10 évvel fiatalabbnak is?
Az lehet!
De valamelyik újabb változatát biztos lehet kapni!
Helló
A buktám után én is az isa156 kolléga által linkelt eladótól vettem rövid karokat. Nagyon szép a kidolgozása, lassan 1 éve használom, de semmi baj nincs vele. Gyorsan megjött, ingyen posta, korrekten becsomagolva a dobozon belül kis plüss acskóba, üdvözlőkártya mellé...
Az egyetlen kényelmetlenség, hogy a "kétujjas" kar kicsit hosszú. Inkább 3 ujjas, még úgy is, hogy általában én "szélesre" fogom a kormányt...
De összességében nekem megérte ezt a pénzt.
Hali

Az alábbi eladótól vettem az ebay-n, semmi gondom nincs velük

karok
Azért írtam, hogy gyári. Én azt nem mondhatom meg senkinek, hogy milyen nyomással járjon!
Azért megnézném 2.9-es nyomással hogy áll meg a paraszt ha MEG KELL állni essóessbe...
Olyat vegyél amit meg tudsz nézni a kezedből! Ebayon lehet párat rendelni, képen ugyan olyannak tünnek. De sajnos van olyan ami 1 hét mulva szét esik a rázkódástól. . .
Az meg a másik!