Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Ezt a légszűrőt szerintetek érdemes kitakarítani, vagy még így is elmegy pár ezret? (17,5e van benne, csak közúton használva! )
Nincs mit!
Ez jól néz ki. Lesem a pápai embert, aztán remélem találok valamit. Köszi szépen, még egyszer!
Ez meg az enyém!
Ádám!
Ez a Tiszaújvárosi!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
http://socialcam.com/v/T9zOERf...

De fogadjuk be őket,meg óvjuk,meg minden!
Hogy dögölne meg az összes cigány!Nem elég hogy az államon keresztül,a mi pénzünkből (adóinkból)élnek!
Úgy mondanám,itt is-ott is!
Most például (ma hajnal óta) itthon,de nem sokáig!
Szia ! Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de most külföldön vagy?
Ez eszembe se jutott! Lehet azt hiszik...
Adamh!
Hívj fel amint tudsz!
De!Google a barátod!
Nem Pesti vagyok! Nincs véletlen honlapja? Azért köszi!
Gondolom!
De a moccot már én is ritkán veszem elő!Egyszerűen nem hat meg hogy ott áll!Meg aztán vagy 10-fok van,vagy kánikula!Ilyen időjárásban meg moccoljon aki akar szenvedni,én részemről le mondok róla!
Itt kint szinte állandóan reggel21-fok van,és napközben se megy 28-fok fölé!Ez már bejön nagyon!
Csak így tovább, az sem kevés! De azért 2 hete kicsit irígykedtem amikor a Felvidéken bringáztam és rengeteg magyar motorost láttam csapatni !
MRA!
Budapest üllöi út 200.
Én csak 2700-nál tartok,de igyekszem!
Tavaly sikerült 4300km-et mennem!Igaz akkor több időm volt,mint idén!
Értem!
Az nem semmi 4000km tekerni ....
Dobj egy smst, ha majd veszel gépet!
Rossz dolgok történnek sajnos az emberrel, nekem se fenékig tejfel mostanában....
Lesznek jobb idők majd
Honda CBR 1100 XX-hez keresek túraplexit!
Szia Gábor! Hiányzik nagyon a moci, de rossz dolgok történtek velem tavaly , így megváltam tőle. Hirdettem , de itthonról semmi , majd egy szlovákiai magyar elvitte . Ami azt illeti, többet bringázom , mint amennyit motoroztam . Idén eddig 4000 km -t tekertem. Remélem te jól vagy és lesz még mocim . Misó.
Hali Misó!
Mi ujság Veled?
Kb. 2 éve nem is hallottam felőled!
Ha eladtad a fék kart tegyél hozzá eyg kicsit, és vegyél egy XX-et, vagy bármi motort!
Nem hiányzik a motorozás?
Üdv. mindenkinek! Ha valakit esetleg érdekel:
sanDisk Extreme memkártya 16 Gigás zsír új 7500Ft
Köszönöm igyekszünk!
De bele megy ennyi,csak vázba,gumiba stb.
amúgy Ausztria Salzburg tartomány,meg kis Svájc,meg Német
Szia ! Igaz , már nincs mocim, de van egy új , csomagolt gyári fékkarom . Gyere át, ha kell.
Szia Milka!

Merre jársz?Gondolom nem a mocíval vagy mert abba nem lehet ennyit tankolni!
Ha nyaralsz érezd jól magad!