Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Benne van, csak má' nem lehet kapni!
De!
Benne van hogy melyiket ajánlják!
Amivel kiadta a gyár a motort!
Abból meg van felsorolva 3-4 féle,akkor csak azokra?
Furi...
A gyári gumira vonatkozik!
Érdekes,a gyári könyvben nincs konkrét típushoz rendelve a 2.9...
A guminyomás nem jármű,hanem gumitípus függő!
ok fiuk köszönöm a segitséget szép napot mindenkinek.
12e km a limit,vagy egy év (nálam 2),könyv szerint tényleg 2.9 előre-hátra,mondjuk ez qrva sok szerintem 2.3,2.3 ami nekem bevált.
nekem a 250-es cbr-nek is 12 ezer ciklus ideje az olajcserének szoval nem sok az
Igen 12e ciklus, hiszen ez a motor a nagy túrázásokra született. A gyárilag előírt guminyomás ugyanannyi mindkét kerékre.
12000 -enként? az nem tul sok? horneten 8000-enként cseréltem. az első hátso gumiban ugyanannyinak kell lenni a nyomásnak?
Üdv! Olajcsere 12ezrenként, vagy ha nem mész annyit, akkor évente; gyári előírt gumunyomás 2,9 bar.
sziasztok! milyen idő közönként kell olajat cserélni az xx-be ill. mennyinek kell lenni az első,hátsó guminyomásnak.
Hááááát na ja van benne valami hatalmas balesetnél már legkissebb gond a kar letörése.De kissebb csuszásnál talán van .Olyan ez kicsit mint a bukogomba sokat véd ,de hatralmas esésnél már van kár böven attol függetlenül ,hogy fenn van
Amit Te néztél azért az jobban néz ki.
Az egyszerűbb fajtát vettem.link Amire hasznát vennéd a felhajlásnak, már rég elhajlott minden a kormányon. A hosszállításér meg szerintem túl sokat kérnek.
Megmondom öszintén ez tetszik a legjobbanlinkállithato karhossz felhajlos és természetesen állithato hogy hol fogjon.Egy kuplung és egy fékkarért nem rossz .
Megtudnád nevezni konkrétan melyik az?Fixszáras és felhajlos is van .
Olvastam,és válaszoltam!
Üdv!
Én tavaj vettem e bay-on azt amiből minden oldalon van egy tucat. Meg kell hogy mondjam kellemesen csalódtam, k@rva jó a kidolgozása. Patentül működik. Sokkal kissebbek a kottyanásai mint a gyárinak. Könnyű állítani a távolságot rajta. Szóval csak ajánlani tudom. Töredék árért mint mondjuk pl az LSL. Arról nem is szólva, hogy szerintem marha jól néz ki .
Irtam.
Ez lehet engem is érdekelne!
Árat tudsz mondani,írni?
Szia. Talán tudok segíteni. Adatlapon az elérhetőség.
Hali! Most, hogy itt a kánikula, felmerült bennem a kérdés, hogy létezik olyan motoros nadrág, amiben nem pállik bele az alfelem?! Bőrnadrád negatív, Shox hálós nadrád negatív, Rev'it túra nadrág negatív (ez felér egy szauna nadrággal). Van valakinek ötlete tapasztalata a témában?